Obrázok používateľa CEZ OKNO
Panikári utekajú pred koncom sveta do Francúzska

blog.KP.RU | Dedinka Bugarach, na prvý pohľad celkom nenápadná, sa nachádza vo Francúzsku a priťahuje pozornosť ufológov z celého sveta. Schádzajú sa tu, aby sa dostali na špic Bugarach, ktorý vyzerá ako veľká hora, na ktorý je veľmi ťažko vystúpiť. Prívrženci ezoteriky tvrdia, že práve tu nájdu záchranu, keď „uderí koniec sveta v decembri roku 2012“. Všetko sa začalo tým, keď jeden z miestnych obyvateľov nanešťastie povedal, že osobne videl mimozemšťanov a spod hory počul dunenie kozmických lodí. Rozniesli sa reči, že tam v očakávaní konca sveta trávia čas zelení mužíčkovia, ktorí v súdny deň odletia a vezmú so sebou niekoľko šťastlivcov spomedzi ľudí.

Ľudia z rôznych krajín tam dokonca začali skupovať pôdu

V dedine sa už predali pozemky za naozaj veľké peniaze a noví obyvatelia sa tam prechádzajú v adamovom rúchu a modlia sa na kopci. Miestni obyvatelia nie sú nadšení zo zdrvujúcej popularity. Starosta dedinky Jean-Pierre Delord by bol rád, keby zostala niekdajším tichým miestom, ktoré nepriťahovalo turistov. "Ak sa tu zajtra ukáže desať tisíc ľudí, naša dedina, v ktorej žije iba 200 ľudí, to neznesie", – rozhorčil sa.

http://www.ufocasebook.com/2010/frenchvillage.html

Света Кузина: Спасаться от конца света в 2012 году паникеры едут во Францию, 26. 12. 2010

Zdroj: blog.kp.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

december 29, 2010 05:26 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 02, 2011 13:25 popoludní

  Komentár: 

  Je až neuveriteľné, čo spôsobí kus kameňa z ktorého, ako inak, médiá v koprodukcii s Hollywoodom, vylúštili dátum konca sveta...2012 nie je koniec sveta, ikeď už je z toho taká veľká bublina, že zopár tisícok ľudí spácha rituálnu samovraždu...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 12, 2011 10:20 dopoludnia

  Komentár: 

  :D

 

 

Top