Obrázok používateľa CEZ OKNO
Slnečná vojna a zmena magnetických pólov?

Vedci z rôznych krajín sveta – jeden za druhým – dochádzajú k záveru, že Mayovia, ktorí naznačili na budúci rok 2012 celosvetovú katastrofu, môžu mať pravdu. Máme všetky predpoklady na to, aby sa to stalo. Jeden z globálnych problémov je posun geomagnetických pólov (tzv. inverzia) keď si severný a južný pól vzájomne vymenia miesto. Zatiaľ nemáme presné údaje o tom, kedy sa môže takáto inverzia uskutočniť, no rad vedcov predpokladá, že sa to stane práve v roku 2012. Treba poznamenať, že zmena magnetických pólov podľa vedcov bude viesť ku globálnym klimatickým zmenám, ako je nová doba ľadová alebo celosvetová potopa.


Ďalší desivý scenár, ktorý môže nastať v nasledujúcom roku je slnečná vojna – keď na nás zaútočí naša vlastná hviezda kolosálnymi výbuchmi. Správu o možnej katastrofe vypracovali odborníci Akadémie vied USA. Podľa vedcov slnečné erupcie vyvolajú búrky obrovskej sily, ktoré spôsobia zlyhanie elektrických zariadení, bez ktorých súčasná civilizácia nemôže prežiť.

Okrem toho nastávajúci rok 2012 môže byť rokom nezvyčajnej vulkanickej aktivity – keď začnú chrliť všetky vulkány na planéte. K tomuto záveru prišla skupina vedcov z Austrálie a Nórska. Podľa odborníkov už boli v histórii našej planéty periódy, keď na našej Zemi začalo skutočné vulkanické peklo, ktoré zničilo všetko živé. Po takýchto kataklizmách začínalo všetko od začiatku – život sa rodil z baktérií.

Zdroj: hvylya.org

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Seriál: Jaká jsou skutečná mayská poselství k roku 2012?
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-jaka-jsou-skutecna-mayska-poselst...

Seriál: DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-dulezita-poselstvi-george-kavassi...


august 16, 2011 15:01 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 16, 2011 18:28 popoludní

  Komentár: 

  naozaj sa nedajú písať mená autorov tvrdení?

  Ďakujem za odpoveď

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 17, 2011 00:05 dopoludnia

  Komentár: 

  No, ten závěr si mohli autoři odpustit:

  ,,...živoot se rodil z bakterií."

  To nám všem chtějí nacpat do hlavý, že miniaturní, jednoduché bakterie vzniklo takové komplikované stvoření, jako je člověk?

  Hm,...

 

 

Top