Obrázok používateľa CEZ OKNO
50.000!

12. mája 2008 sme oslavovali štvrťrok existencie spolu s Vami, 10.000 návštevníkmi. Máme tu september a prekročili sme hranicu 50.000! Ď A K U J E M E Vám za priazeň! Každý deň sa snažíme prinášať správy podľa nás podstatné a chcem vysloviť poďakovanie všetkým fanúšikom a prekladateľom, ktorí nezištne pomáhajú. Čo sa podarilo za uplynulých sedem mesiacov?

CEZ OKNO nájdete už bezmála 600 článkov, z toho dve stovky našich autorských – prekladov, či materiálov, ktoré na internete dosiaľ neboli. Široký záber obsahuje dvadsaťpäť sekcií s vyše stopäťdesiatimi rubrikami. Nájdete tu aktuálny spravodajský prehľad z vyše dvadsiatky serverov, internetové rádiá i televíziu. Pribudol i humor, fototip a začali sme pracovať i na veľkom malom mystickom slovníku...
Mám veľkú radosť z novej plodnej spolupráce a touto cestou by som veľmi rád poďakoval mesačníku EXTRA PLUS. CEZ OKNO vychádza pravidelne výber ich článkov a pravdaže serveru Gnosis9.net, s ktorým spolupracujeme od samého začiatku. Nemôžem zabudnúť spomenúť skvelý hosting u WEBSUPPORT, vďaka ktorému sme mohli napríklad i nezištne pomôcť centru voľného času DOMINO.

Kvíz „Hľadá sa Čajomil roka“ naberá obrátky i vďaka skvelej spolupráci s www.povabcaju.com a www.opium.sk. Exkluzívne rozhovory nájdete v rubrike „Hovory CEZ OKNO“. Letný seriál „Túlačky Gusta Murína“ sa pomaly dostáva do finále. Pribudli sekcie „Zdravo žiť“, „Top firmy“ kde plánujeme postupne predstaviť to najlepšie z najlepšieho.

Unikátne preklady „Smaragdových dosiek“ majú neuveriteľnú čítanosť a o záujme o ne svedčí i fakt, že patria dlhodobo medzi TOP TEN servera. Už jedenásť kapitol jedinečných „Zasvěceních lidských a slunečních“ vyšlo CEZ OKNO vďaka spolupráci s Ekoland klubom a na ďalších pokračovaniach usilovne pracujem. Množstvo textov mimoriadnej hodnoty čaká na prekladateľov. Priložíte ruku k dielu v prospech nás všetkých? ZULU, PH, IZIS - VĎAKA VÁM ZA NEZIŠTNÚ POMOC pri prekladoch! :)

Fotografie zo zaujímavých lokalít doma i v zahraničí nájdete v novej Galérii, kde je dostatok priestoru i pre Vaše videá! Komentáre, Diskusie, Blogy – to všetko je tu len a len pre Vás:) Že nemáte nijaké zážitky z výprav za poznaním? Neverím! ;)

Začať naozaj nie je jednoduché. A živiť neustále ideu webu a ďalej rásť sa nám podarilo práve vďaka Vám! Poďme spolu do ďalšieho levelu! :) A nech každému vytečie CEZ OKNO aspoň liter šampusu!

Sokol
šéfredaktor a admin
redakcia@cez-okno.net

Autori: 
Sekcie: 
september 22, 2008 09:09 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa kvincent
  kvincentseptember 23, 2008 21:15 popoludní

  Komentár: 

  Tyto stránky jsou pro mne novým objevevem. Jsem nadšen, trvám na pokračování. Mám konkrétní připomínku. Nejsem hnidopich, jen bych rád pomohl k zdůvěryhodnění:

  Gramatické chyby a neuhlídané interpunkce v překladech. Smysl neuniká, kritice však poskytujete klacek ke zpochybňování serióznosti.

  Výběrem článků dáváte skvělé podněty k zamyšlení. U některých se vztekám, pochybuji, láteřím i nahlas, jinde si říkám "jo, jo, asi na tom něco bude". Tak jsem donucen vyhledávat na netu další info. Jestli jste to tak chtěli, zdařilo se, díky.

 2. Obrázok používateľa admin
  adminseptember 24, 2008 05:48 dopoludnia

  Komentár: 

  Nerobíme si nárok mať patent na pravdu vo veľkom svete alternatívnych informácií, no snažíme sa prinášať materiály, ktoré v hľadaní pravdy rozhodne pomôžu.
  Žiaľ zatiaľ nemáme kapacity na jazykovú úpravu každého príspevku, čo nie je nijakým tajomstvom - uvádzame to i v tiráži - no nemyslím, že pravdivostná hodnota článkov je závislá na interpunkcii. Všetko podlieha vývoju a CEZ OKNO nie je výnimkou - kým sa však naplno prejavia všetky plánované zmeny k lepšiemu, budeme veľmi radi, keď nás upozorníte na konkrétne chyby napríklad i cestou kontaktného formulára. V reálnom časovom horizonte ich promptne opravíme.
  Záber serveru je naozaj široký, no neprestávame byť i dostatočne veľkým portálom smerujúcim k ďalším informáciám na weboch s podobnou tématikou. Nie sme jediným zdrojom a ani ním nikdy nebudeme:), ak sa ale po vlastných výpravách za poznaním nakoniec vrátite k nám na hlavnú stránku a pozriete si aktuálne vydanie, sľubujeme, že každý deň nájdete niečo zaujímavé a podnetné!
  s vďakou
  Yezid

 

 

Top