Obrázok používateľa CEZ OKNO
Abraham Hicks: Změnit život za 30 dní – 3 tvůrčí kroky

Vidíte, že tvůrčí proces má tři kroky.
Prvním krokem je, že budete muset určit, co chcete a nemůžete si pomoci, ale děláte to. Preference se rodí ve vás po celý den a každý den. Kontrast vám pomůže se rozhodnout. Když víte, co nechcete, tak pak to, co chcete, z vás vystřelí jako raketa. Vždy, když víte, co nechcete, jasnost o tom, co chcete, vyjde na povrch velmi jasně. Takže, 1. krok se děje všude kolem.

Krok 2 není vaší starostí. Za něj je zodpovědný Zdroj energie. 2. krok je o odpovědích na to, co je žádané, a to není vaším úkolem.

Krok 3 * je * vaším úkolem. * Musíte * být na příjmu, * musíte * se vibračně sladit, * musíte * být vibračně stejní, * nesmíte * se vibračně lišit, * nesmíte * odolávat vibracím, prostě * musíte * být vibračně harmoničtí s tím, o co žádáte. To je to, co znamená “ být na příjmu „. Musíte být vyrovnaní s vlastní touhou.

Takže, když si uvědomíte, že krok 1 a krok 3 nejsou stejné kroky a uvědomíte si, že můžete nabídnout jen Krok 1 – děje se to všude kolem – pak si myslíme, že by bylo pro * vás *vhodné, aby vaše dominantní priorita byla v kroku 3, což znamená, že pro vás není nic důležitější, než být na příjmu a v pohodě. A to jsou podmínky, za jakých přichází virtuální realita. Pomůže vám nasměrovat * vás * zpět do vibračního souladu umožňujícího zažívat blaženost, která je pro vás přirozená.

Vidíte ten matoucí bod, že je tu tolik lidských přátel, že je zde tento zdroj zla a tento zdroj dobra a že se mám opravdu velmi soustředit na všechno, co chci a musím pořád mluvit o tom, co chci, a když chci něco, co nemám, musím se na to opravdu opravdu opravdu opravdu pevně soustředit, aby to bylo možné dosáhnout. Zákon přitažlivosti působí, musím si určit cíl a musím se pevně soustředit na splnění tohoto cíle, v opačném případě ho nebudu moci dosáhnout. A to prostě není pravda. Vrhli jste se na tyto cíle. Zdroj energie reaguje na tyto cíle nebo touhy a vše, co musíte udělat, je být na místě, kde nestojíte vibračně v cestě. Ve svém okolí uslyšíte „odevzdat se a nechat Boha jednat“. Řeč je o tom, že je třeba nechat vzdor relaxovat a umožnit blaženosti, která je pro nás přirozená, proudit do našich životů. Tato hra o virtuální realitě je opravdu skvělá a pomůže vám vědomě změnit vibraci.

Takže máte vyzkoušet něco jako hru o virtuální realitě, abyste to dokázali? Ne. Mohli byste se dostat do módu uvědomění. Mohli byste se stát někým, kdo vždy hledá pozitivní aspekty. Zákon přitažlivosti – existuje mnoho nástrojů, které vám pomohou stát se vibračně vhodnými a prožívat blaženost.

Právě jsme zjistili, že mnozí z vás řeší věci, které opravdu opravdu opravdu opravdu opravdu chcete a nemůžete přijít na to, proč jste je nedostali.

A chceme, abyste věděli, že je to možná proto, že nabízíte vibraci, která se liší od toho, co žádáte. A důvod, proč se to děje, je ten, že na nevědomé úrovni máte nějaké modely myšlení, které fungují a o kterých ani nevíte, že jsou spuštěny. Takže při uváženě vzniklé myšlence se stanou dvě věci. Stane se pro vás jednodušší objevit myšlenky, které * umožňují * co chcete a budete si * více * uvědomovat, když budete dělat pravý opak.

Na další den Esther říká Jerrymu: „Víš, obávám se...“, a Jerry řekne: „To je ohromný kousek virtuální reality!“ Protože když řeknete: „Víš, opravdu mám z něčeho obavy“, přemýšlejte o tom. Vybrali jste scénu, identifikovali jste svou náladu, rozhodli jste se, kdo další tam bude, vyměnili jste slova... zákon přitažlivosti – pokaždé, když řeknete “Mám obavy“ praktikujete virtuální realitu, která vám nebude sloužit.

Nebo: “Vzpomínám si.“ Když vzpomínáte, praktikujete virtuální realitu, protože jste ve vaší paměti znovu aktivovali vše, co se stalo a proměnili jste to na vibrační část přítomnosti. Takže na co * jste * si vzpomněli? Pokud se snažíte změnit vzpomínky nebo se snažíte vrtat ve vzpomínkách, vězte, že jsou tím, čím jsou, a když sáhnete na jednu z nich, aktivuje se! Jinými slovy, když přemýšlíte o některých z těch vzpomínek, vaše nálada se jim najednou přizpůsobí, je to tak?

Už se vám někdy stalo něco nepříjemné, když právě hrála určitá píseň? A teď, pokud někdy slyšíte tu píseň, ta, aniž byste o tom věděli, okamžitě se vracíte k té náladě, v jaké jste byli v minulosti. Totéž vám mohou zprostředkovat vůně. Existuje mnoho různých věcí, které se dějí ve vašem každodenním životě a aktivují vibrace ve vás, které vám neslouží k dobru.

No, už nejste “obětí“ okolností nebo něčeho, co někdo jiný ve vašem okolí může aktivovat, protože nyní máte nástroj, pomocí kterého si můžete vyzkoušet aktivaci vibrací, které slouží vám a po třiceti dnech cvičení s aktivací vibrací, budete * osvobozeni * od všech vibrací, které neslouží vašemu dobru. To vám slibujeme.

Takže my nebudeme nic zneškodňovat. Proč? Protože to není možné. Protože když se podíváte na tu věc, kterou chcete zneškodnit, v té chvíli se aktivuje.

Namísto toho budeme praktikovat aktivaci zaměřenou na cíl. A když aktivujete vibrace zaměřené na cíl, změníte i svůj bod přitažlivosti. A když změníte svůj bod přitažlivosti, změníte i to, co se s vámi děje. Je to velmi lehký, pohodlný a radostný proces objevování dobra, protože pokud budete praktikovat virtuální realitu, tak vyhráváte, vyhráváte, vyhráváte, vyhráváte, vyhráváte, protože když to děláte, cítíte se opravdu dobře, vaše vibrace se posouvají, což znamená, že se posouvá i váš bod přitažlivosti, a to znamená že věci a okolnosti, které k vám začínají přicházet, se mění, což je zábavné a vše začíná být lehčí a lehčí a lehčí, protože jak praktikujete něco, z čeho máte dobrý pocit, přicházejí další dobré věci a než se nadějete, budete praktikovat méně a více pozorovat a méně praktikovat a více pozorovat. Zjistíte, že říkáte věci jako: „Ach, to je krásné“ a „Není to sranda?“ a „Nebyl to pěkný komentář?“ a „Toto prostě miluju“ a „No nemám já krásný život?“ a „Vede se mi tak dobře“ a „Jaké krásné chvíle jsme přežili“ a „No není to úžasné?“ Jinými slovy, je to prostě stále lepší a lepší a lepší a lepší a lepší.

A lehčí a lehčí a lehčí a lehčí a lehčí.


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Všechny citace jsou chráněné autorským právem Abraham-Hicks Publications.
Navštivte oficiální stránky: www.abraham-hicks.com
Abraham-Hicks Publications P.O. Box 690070 San Antonio, TX 78269

Překlad: Petra Šarmová

Originálně přeloženo a vydáno na www.Rozkvest.cz. Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky

Doprovodné fotografie: Marie Špačková www.jajsem.com


Súvisiace:

Výber JÁ JSEM
http://www.cez-okno.net/vyber-ja-jsem


Štítky: 
marec 19, 2014 12:05 popoludní

 

 

Top