Obrázok používateľa CEZ OKNO
Aktivity mimozemských inteligencí Nephilim a genetická manipulace 6

Sir Leonard Woolley ve svém spise „Ur Chaldees“ píše: „Existuje velmi mnoho bílých míst ve výzkumu prvních obyvatel oblasti Mezopotámie. V podstatě jsme v přesvědčení, že šlo o novou lidskou rasu, která se právě v této oblasti postupně rozvinula do velmi širokého měřítka.“Další známí autoři Christopher Knight a Robert Lomas ve svém materiálu „Urielův Stroj“ naznačují:

„…neandrtálci nepřispěli mitochondriální DNA modernímu člověku, neandrtálci nejsou naší předci…“

James Shreeve ve své knize „Neandrtálská hádanka“ poskytuje čtenářům zabývající se hádankou vývoje lidské bytosti:

„V jistém období lidské prehistorie došlo k nevysvětlitelnému skoku ve vývoji lidského předchůdce. Tento skok se nepodařilo doposud dostatečně dobře vysvětlit. Je čím dál tím více zřejmé, že naše bádání o původu člověka se dostává do slepé uličky“.

Harwardský vědec John A. Ball uvažuje o celé záležitosti takto:

„Většina evolucionistů věří, že život vznikl velmi, velmi dávno. Možná tomu tak ale nebylo. Možná, že se život na naší planetu dostal zcela jiným způsobem.“

Špičkový vědec Gunther Rosenburg píše:

"Člověk je jedinečné zvíře. Vystupuje velmi podrážděně, když je srovnáván se svými bratranci – opicemi. Jak vidno rozdílů je podstatně více jak podob. Darwinova evoluční teorie je prostě nepotvrzená.“

Velmi svérázný vědec a odborník na analýzu prehistorických katastrof Imanuel Velikovsky, pravděpodobně jeden z nejvíce zneužívaných vědců v historii, napsal:

„Nejvíce spornou je evoluční otázka. Věnoval jsem skutečně velmi mnoho času studiu Darwinovi teorie a mohu s dostatečným ujištěním sdělit, že Darwin pro svou teorii nečerpal z přírodních zákonů, ale spíše na této přírodě superponoval jistý filozofický světový názor a pak, po dvaceti letech se snažil soubor zjištěných faktů publikovat.“

Poměrně zajímavý názor přidává i známý Laurence Gardner:

„Existuje několik velmi významných skoků v evoluci lidské bytosti. Okolností této evoluční akcelerace nejsou doposud známé a věda, která vychází ze svých osvědčených pilířů Darwinovi teorie, prostě tápe. První nepochopitelný skok nastal zhruba před 500.000 lety ve chvíli, kdy neandrtálský člověk zvládl práci s kamennými nástroji. Druhý skok se odehrál zhruba před 50.000 lety, kdy člověk položil základ zemědělství a metalurgie a pak tu máme období zhruba před 7.000 lety. Tyto skutečnosti jsou více jak znepokojující. Na místě by měla být otázka, odkud jsme zdědili svou moudrost?“

Ale jednu z nejvíce tajuplných odpovědí získáváme z úst jednoho velmi uznávaného spoluzakladatele „Evoluční teorie“ – Alfréda Wallace, který říká:

„…nějaká inteligentní síla prostě řídí a předurčuje vývoj člověka.“

A ve velmi fascinující knize „Lidstvo – Dítě hvězd“, Max H. Flint a Otto O. Binder popisuje velmi důležitou anomálii:

„…molybden je poměrně velmi vzácný kov, který hraje důležitou roli jako stopový prvek ve fyziologii všech pozemských zvířat. Jde o velmi překvapující zkušenost, když přijmeme fakt, že život je tak závislý na tomto vzácném kovu.“

Všichni tito uznávaní vědci včetně mnohých jiných specialistů mají velmi vážné pochybnosti o vztahu evoluční teorie k původu a vývoji lidské bytosti. Další specifickou hádankou je období před 35.000 lety kdy zcela náhle došlo ke skoku od Neandrtálce ke Cro-Magnonskému typu člověka. V tomto ohledu došlo před několika lety ke zcela fascinujícímu zjištění. Tento náš předchůdce již v tomto období vlastnil kovové peníze. Z touho, ale i mnoha dalších zjištění evidentně vyplývá, že neandrtálec nemohl být přímým předkem cromagnonského člověka. Šlo o dva zcela odlišné druhy člověka. Fyzicky i mentálně.

Neandrtálský člověk přežil dvě klimaticky velmi chladné a dvě mírná období a v prostředí dnešní západní Evropy žil až do období před 35.000 lety, aby zcela náhle zmizel. Dnes je poměrně velké množství badatelů přesvědčeno o tom, že v prehistorických dobách muselo dojít k opakovaným biogenetickým zásahům a hybridizaci, které vyústily ve výše uvedený evoluční skok.

Možná, že je na tomto místě vhodné poukázat na důvod proč termín a symbol „hada“ byl tak často používán jako přezdívka pro Nephilim a jejich potomstvo. V podstatě se jedná o velmi tajemný druh, který byl opakovaně v jistých časech aktivní v prostředí naší planety a který byl definován vysokým technologickým mistrovstvím. V hebrejštině je existuje pro tento aspekt speciální kořenový výrazový základ ve významu „NHSH“. Různé pozemské civilizační frakce používali symbol hada v různých formách a s jistými rozdíly.

V další části si o této zajímavé symbolice povíme podstatně více.

- pokračování -

© 2006 Michael Tsarion

© 2008 Translation: Alhambra

Zdroj: Matrix-2001.cz


Sekcie: 
november 04, 2008 13:15 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa winco
  winconovember 19, 2008 20:31 popoludní

  Komentár: 

  H. sapiens mal dva poddruhy:
  (H. sapiens ssp. neandertalensis)
  (H. sapiens ssp. sapiens)
  pricom nasim predkom je prave H. sapiens ssp. sapiens a nie H. sapiens ssp. neandertalensis o ktorom sa hovori v clanku. Tento totiz vyhynul a jeho potomkami sa medzi na mi sa najvacsou pravdepodobnostou nenachadzaju.

 

 

Top