Obrázok používateľa CEZ OKNO
10 důvodů proč nepoužívat Skype

ROOT.cz | Skype se dokázalo během velmi krátké doby prosadit na celém světě. Mnoho lidí jej denně používá k telefonování po Internetu. Má ale i své nevýhody, o kterých byste měli vědět. Řada z nich se vás totiž přímo týká. Tento článek nemá být štvavou kampaní proti konkrétnímu software. Skype má mnoho předností a výhod, ale zároveň je potřeba upozornit na jeho stinné stránky, o kterých mnoho uživatelů neví. Kdyby věděli, možná by ho ani nepoužívali.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: ROOT.cz

Sekcie: 
september 07, 2010 19:16 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Jandi
  Jandiseptember 07, 2010 20:37 popoludní

  Komentár: 

  Vyber z diskusie o skype:

  Po precteni tohoto clanku jsem se podival, kdo tedy prese mne dela spojeni a zdesil jsem se. Bezne jde pres moje PC 25 az 35 spojeni s adresami z celeho sveta. A to jsem za Natem tedy nejsem zadny SuperNod. Kdyz Skype shodim, maji utrum. Samozrejme to MUSI zpomalovat pripojeni a kdo ma omezena data, mohou se mu i vycerpat. Kdo mate Kerio, staci se podivat na "Prehled/Spojeni". Asi to lze zjistit i jinak, ale pokud se o tom sami nepresvedcite, neuverite.
  Uz ho pouzivam mene, jen když potrebuji volat.

  strmir

  Pokud budu chtít používat Skype, tak jako samotnej prgram, můžu použít zadarmo.. maximálně si zaplatim kredit na volání do jinejch sítí..

  ALE, platim si elektriku, co sežere komp, platim si samotnej komp.. a navíc, musim si platit připojení k netu.. Když to sečtu, pokud volám 24hod/denně, je to levnější.. ale zapínat kompa kvůli volání je nesmysl..

  Za všechno platíme.. i když je to třeba relativně zadarmo.. :)

  fisero

  No chlapci asi nevite o cem mluvite a jste pekne naivky, co se tyka vyuzivani vaseho HW.
  Take pouzivam SkypeOut, ale po precteni tohoto clanku jsem se podival, kdo tedy prese mne dela spojeni a zdesil jsem se. Bezne jde pres moje PC 25 az 35 spojeni s adresami z celeho sveta. A to jsem za Natem tedy nejsem zadny SuperNod. Kdyz Skype shodim, maji utrum. Samozrejme to MUSI zpomalovat pripojeni a kdo ma omezena data, mohou se mu i vycerpat. Kdo mate Kerio, staci se podivat na "Prehled/Spojeni". Asi to lze zjistit i jinak, ale pokud se o tom sami nepresvedcite, neuverite.
  Uz ho pouzivam mene, jen když potrebuji volat.

  strmir

  Už viac krat na rôznych PC som sa stretol s problemom ak je spustene
  skype s uživatel chce otvarať dokument vo Word-e (3-5 MB subor)windows 98 ale aj XP vyhodi error že vraj nieje dostatok pamäte,aj ked je v pc 512MB RAM,zaujimave že.

  jmx

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 08, 2010 16:42 popoludní

  Komentár: 

  Najdem aj 30 dôvodov prečo napriklad nepouživať FaceBook

 

 

Top