Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zvláštní těleso v blízkosti Slunce - fotka od Berouna

Hezký den, OrgoNete,
V příloze přikládám obrázek fotografie jedné paní z Berouna. Při fotografování západu Slunce dne 10. 4. 2009 v 18:20 hod. zachytila pod ním planetovité těleso. Na výřezu je patrné, že se jedná skutečně o vesmírný objekt, před kterým je patrný stín rozprášených chemtrails. Je otázkou, co to je. Zda Měsíc (v tom případě je velmi neobvykle osvětlen, a rovněž ve velmi neobvyklé pozici vůči Zemi a Slunci) nebo nějaké jiné cizí těleso. Nemůžeme vyloučit ani kulovité UFO o velikosti malých planet či měsíců, kterými se to kolem Slunce a ve Sluneční soustavě v posledních 2 letech neuvěřitelně "hemží"!!!
P.

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Seriál: POZORUJTE ZNAMENIA NA OBLOHE! nájdete na tejto adrese.

jún 22, 2011 21:38 popoludní
 • krát komentár

8 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Nykysh
  Nykyshjún 22, 2011 22:50 popoludní

  Komentár: 

  Podľa mňa je to len obyčajný odraz slnka. Mne sa už veľa krát v poslednej dobe stalo, že keď som sa pozerala ráno na slnko cez balkónové dvere videla som ho dva krát, a z rôzneho uhla sa potom to druhé posúvalo. Dokonca som tak videla aj mesiac, ak chete tak mám aj nejaké fotky

 2. Obrázok používateľa e-mental
  e-mentaljún 22, 2011 23:18 popoludní

  Komentár: 

  Nech skusi autor zaberku pootocit fotak o 90° kde bude potom teleso ak to este niekedy zaznamena, a logicky mi da, ze ked je pred slnkom teleso, tak uvidime osvetlenu celu jeho plochu AŇO. Podlamo jho nazoru, opticka iluzia. http://crepiny.noviny.sk/veda-a-technika/07-03-2011/nebeska-zahada-dve-s...

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 23, 2011 00:09 dopoludnia

  Komentár: 

  alebo to je odlesk od objektivu... :D

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 23, 2011 01:02 dopoludnia

  Komentár: 

  podla mna to je len špinavy objektiv presne takto isto to vyzera takych už som videla vela kde niekto odfoti staru pivnicu a mysli si že tam ma duchov ked je to na oblohe tak to je zas ufo. Nie som skeptik ale netreba zase z každej veci hned robit halo potom aj tie skutočne veci ostatnym pridu skor humorne ako važne. Ale presvedšit ma o opaku možte ak budu nejake vacsie dokazy :)

 5. Obrázok používateľa Anonym1
  Anonym1jún 23, 2011 12:11 popoludní

  Komentár: 

  Prikláňam sa k fake.. aj to slnko samé vypadá tak čudne, mohlo to byť upravené cez program.. myslím, že keby je to nejaká planéta, už by sme o nej všetci vedeli...

 6. Obrázok používateľa Leftie_SK
  Leftie_SKjún 23, 2011 12:32 popoludní

  Komentár: 

  Raz som na túto tému prispieval. Dokonca som zaslal aj rovnaké foto. Odraz vzniká vnútri v optike prístroja.

 7. Obrázok používateľa sudarshana
  sudarshanajún 24, 2011 07:59 dopoludnia

  Komentár: 

  Jasné, že je to fake :)

  Ale dnešná "paveda" má o astromómií len veľmi slabé informácie, pretože to nie sú skutočné informácie, ale len čiastočné a hlavne riadne skreslené - sú to ich špekulácie zvišlé z nedokonalých zmyslov. nevedia ani čo je svetlo :o)a odkial pochádza - ale snažia sa ním všetko merať .... Celá astrnómia je úplne inak.

  Existujú ale tiež aj tieňové planéty - ktoré sú démonské - a ich prejav je práve tieň...je ich viac a jedna z nich spôsobuje zatmenie Slnka a Mesiaca. Pre nás je neviditeľná, pretože je vlastne v inej úrovni. Ale jej prejav je, že Slnko aj Mesiac zahalí tieň. Sú preklady, kde je planéta Ráhu vysvetlená práve ako tieň. Okrem Ráhu ešte existuje ďalšia tieňová planéta – Ketú, ktorá je tiež považovaná za nepriateľskú. O planéte Ráhu je opisovaný príbeh v piatom a ôsmom speve Šrímad Bhágavatamu.

  A NA TÚTO tému tohoto článku je VEĽMI zaujímavý článok tu:

  http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2006090019

 8. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 24, 2011 08:35 dopoludnia

  Komentár: 

  Tie svetelne bubliny co vznikaju na fotkach pocas fotenia v tme co vela ludi povazuje za duchov je zrniecko prachu od ktoreho sa odraza blesk, optika fotaku to ukaze ako svetlu skvrnu. Tieto fotky ako aj tato foto slna dokazuje len to aky su niektory ludia naivny ze hned vsetko povazuju za ufo, mimozemstanov a neviem co vsetko len zato ze nerozumeju a nepoznaju ani zakladne fyzikalne. Vdaka takymto ludom je potom problematika ufo povazovana a prijmana s humorom. Seriozne foto a vyskum sa potom v zaplave takychto ocividnych bludov stratia. Je to smutne ale je to tak.

 

 

Top