Obrázok používateľa CEZ OKNO
Alex Collier: Konferencia transformácie Zeme I. (január 2010)

Konferencia transformácie Zeme sa konala v januári 2010 na Hawai. Jedným z prednášateľov bol Alex Collier, ktorý predniesol vízie, ktoré nás ako obyvateľov tejto planéty čakajú, a ktorým budeme spoločne čeliť. Prevažná časť je venovaná mentorstvu, ako sám tvrdí - bol o to požiadaný Androméďanmi. Mentorstvo bude predstavovať akúsi asistenciu, ktorá nebude narúšať našu slobodnú vôľu a zároveň pomôže celej Zemi s dramatickým prechodom do oblasti, v ktorej sa ľudská rasa nikdy predtým nenachádzala. V prednáške sa ďalej venuje filozofickým a spirituálnym úvahám, ktorými povzbudzuje svoje obecenstvo k opätovnému osvojeniu si síl, ktorými disponuje každý človek. Jeho odkazy sú so štandardným pohľadom na svet kontroverzné, však o to viac zaujímavé.


ZÁZNAM 1. časti nájdete na tejto adrese

ZÁZNAM 2. časti nájdete na tejto adrese

ZÁZNAM 3. časti nájdete na tejto adrese

VŠETKY ČASTI postupne nájdete na tejto adrese.

- pokračovanie -
Zdroj: novadomenavedomia

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky.


Ďalšie články Alexa Colliera nájdete na tejto adrese.

január 24, 2011 11:35 dopoludnia
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa AvAc
  AvAcjanuár 24, 2011 20:25 popoludní

  Komentár: 

  Vyborne, vynikajuce! Len tak dalej, ak mozes a mas cas , pokracuj v prekladani takych veci. Je to nesmierne fascinujuce. Drzim ti palce a prajem len to najlepsie,ocenujem tvoju pracu a dakujem tejto stranke, ze poskytuje take info a dava sancu aj inymi. Velka vdaka! =o)))

 2. Obrázok používateľa Riso
  Risojanuár 26, 2011 17:50 popoludní

  Komentár: 

  Ja neviem...90% veci s touto tematikou na tejto a inych strankach vo mne vyvolava pocit akoby som to vedel uz davno...akoby mi len niekto povedal nieco o com uz davno viem a vzdy mi beha mraz po chrbte. Hltam vacsinu clankov a videii s udivom a snazim sa z nich vybrat to najpodstatnejsie co je laska a jej frekvencia ku kazdemu a k vsetkemu...Nakoniec vsetky tieto teorie a ucenia sa v tom zhoduju...Ale pri tomto panovi som tie pocity nemal..absolutne nic. Mam z neho divny pocit. Vobec na mna neposobi pozitivne. Totalne ma vysava... Mate niekto podobny pocit? Neviem o nom vela a nerad by som mu krivdil. Moze nam konieckoncov vraviet kto chce co chce, nazor si nakoniec vytvorime sami.

 3. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanoojanuár 26, 2011 17:57 popoludní

  Komentár: 

  Hovori sa, ze niekedy je dobre si nechat pocity do postele,

  som presvedceny, ze toto je ten pripad ;)

 4. Obrázok používateľa novadomenavedomia
  novadomenavedomiafebruár 14, 2011 21:14 popoludní

  Komentár: 

  Rišo, ja taký pocit nemám. Vlastne mám ho uplne odlišný. Mna tento chlap priťahoval a asi aj preto, že nikdy tieto veci nevravel od 1992 roku bez naroku na akýkoľvek honorár okrem článkov teda novín ktoré vydával (aj tie sám sponzoroval a časť z predaja boli použité na chod tej myšlienky). Je to otec 5 detí a celá USA sa z neho smiala, vysmievala, vláda ho prenasledovala a vyhrážala sa najbližším smrťou...toto je background, ktorý si môžes potvrdiť ak budeš hľadať a najdeš.
  Spýtam sa inak, poznáš iného človeka, či priemerného človeka s podobným sociálnym profilom, ktorý by niečo takéto "bez príčiny" podstupoval?!

  Ďaľší postreh, ktorý mám je ten, že po 1 dni,či 1 týždni tie informácie znejú ako nonsense, ale ak sa Vám podarí prekonať kogniticnu disonanciu a ego pestovane v kazdom nás...začnu tie informácie pri istej intuitivnej davke davat neskutocny vyznam a zmysel, ked sa clovek dostane k tymto potvrdeniam, vie ci je alebo nie je na spravnom chodniku.

  Tolko moj postoj. Akceptujem vsetky ine, všetkých iných.
  Spolu to zvládneme ale všetci musíme priložiť ruku k dielu, podla individuálnych schopností.

 5. Obrázok používateľa Jandi
  Jandijanuár 26, 2011 18:01 popoludní

  Komentár: 

  Kua to je sila,

  tie jeho story maju silu, je vidiet, ze chlap nieco zazil a tak ma z coho davat

  mne sa lubili uz jeho predchadzajuce veci v utajovanych dejinach
  http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-pohlad-andromedanov-na-galakticku...

 

 

Top