UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Extrakt z listu papáji je silnou zbraní proti rakovině

Výskyt rakoviny roste, přestože se používají desítky milionů dolarů na “léčbu” rakoviny. Zatímco vědci a mainstreamoví zdravotní odborníci vychvalují schopnost mainstreamové medicíny snižovat počty rakoviny, tak výzkum ukazuje, že je boj proti rakovině naprostým selháním. Dobrou zprávou je, že boj proti rakovině začíná s konzumací některých potravin, které nabízí příroda a doplňků stravy, jako je kurkuma, zázvor nebo výtažek z listů papáji.


Studie provedená na University of Florida výzkumníkem Dr. Namem Dangem a jeho kolegy v Japonsku zdokumentovala silné protirakovinné účinky papáji a vliv na v laboratoři vytvořené nádory a bez negativních následků jako u chemoterapie. Výzkumníci použili extrakt z listu papáji pro provedení studie, protirakovinné účinky se zvyšovaly s rostoucí dávkou extraktu. Navíc výzkum poprvé ukázal, že tento extrakt zvyšuje produkci Th1 cytokinů, které jsou klíčovou molekulou při signalizaci a velmi důležitým regulátorem imunitního systému.


“Na základě toho, co jsem viděla slyšel v klinickém prostředí, tak nikdo, kdo si vzal tento extrakt, nevykazoval známky toxicity; zdá se, že to můžete používat po dlouhou dobu – tak dlouho, jak je to účinné,” řekl Dang.

Pro studii výzkumníci použili 10 různých druhů rakoviny, včetně rakoviny děložního čípku, prsu, plic, jater a slinivky. V každém z těchto případů extrakt z listu papáji zpomalil růst nádorů. Navíc výzkumníci analyzovali vliv extraktu na produkci cytosinů a poznamenali, že by to mohlo být velmi užitečné k pomoci vůči zánětům, autoimunitním onemocněním a mnoha druhům rakoviny.

Prospěšné vlastnosti papáji jsou známy již po generace, ale teprve nyní získaly určitou pozornost. Některé léčivé vlastnosti papáji jsou:


- Prevence a léčba rakoviny a alergických onemocnění
- Revitalizace lidského těla
- Podpora kardiovaskulárního systému
- Zesílení imunitního systému
- Prevence vzniku šedého zákalu
- Zmírnění zánětu
- Pomoc při zácpě a nevolnosti
- Boj proti různým druhům rakoviny

Možná víte o mnoha potravinách, které bojují proti rakovině, přesto neváhejte a přidejte extrakt z listu papáji do svého arzenálu zdraví zlepšujících potravin.

Překlad článku Papaya Leaf Extract is a Powerful Cancer Fighter
http://naturalsociety.com/papaya-leaf-extract-is-a-powerful-cancer-fighter/

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Súvisiace:

Rakovina
http://www.cez-okno.net/rakovina


Sekcie: 
Štítky: 
január 18, 2013 11:02 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa extrakt z papaje
    extrakt z papajefebruár 15, 2013 00:04 dopoludnia

    Komentár: 

    Zijem na miestach, kde papaja rastie, sem som sa dostal pri hladani lieku proti horucke dengue.
    Extrakt sa robi tak, ze z listu papaje ostarnim vsetky hruby zily vratane centralnej stonky. Nevarit! Neobarit, len umyt v bezne teplej vode. Listy sa mozu rozmixovat alebo rozdrvit na pastu (moze sa pridat TROSKU cistej vody v teplote vzduchu. Prepasirovat cez muselin alebo jemne sitko. Vznika pomerne nechutny zeleny etrakt, max. 2 polievkove lyzice z listu, zvycajne len jedna. Uzivat rano nalacno, vhodne aj pred spanim. Velmi vyrazne zvysuje tvornu krvnych dosticiek. Proti dengue zabera skvostne. O liecbe rakoviny tymto extraktom pocujem prvy raz. Vzhladom na podporu krvotvorby snad aj hej.

 

 

Top