Obrázok používateľa CEZ OKNO
DR. M. T. KESHE A VIZE NOVÉ BUDOUCNOSTI 2

Z dôvodu veľkej zaneprázdnenosti pána Kesheho a toho, že tento rozhovor bol robený počas pracovnej doby, mali sme tento krát k dispozícii iba 45 minút. Preto sme sa snažili do tohoto času vtesnať čo možno najviac otázok, ktoré nám osvetlia pozadia vecí, ktoré sa stali a stanú V tomto videu sa dozviete okrem iného prečo Keshe Foundation už viac neoznamuje dopredu to, ako sa veci vyvíjajú a ich dohodnuté stretnutia s vládnymi predstaviteľmi. Prečo bola zrušená verejná prezentácia naplánovaná na 14. 12. Aká významná zmena pre Keshe Foundation sa udeje 15. 12.

Kedy bola spravená prvá prezentácia 5 funkčných reaktorov dvadsiatim vládnym predstaviteľom krajiny. Aký bude ďalší postup predávania informácií a učenia o ich technológiách. Či môžu do seba naraziť dva systémy Magrav, či nás táto technológia dokáže ochrániť pred nebezpečenstvom z vesmíru a veľa ďalších veľmi zaujímavých informácií, ktoré nám znovu o niečo viac doplňujú celkový obraz o Keshe Foundation, jej technológiách, jej rozhodnutiach a jej cieľoch. Veríme že sa Vám rozhovor bude páčiť a zodpovie Vám aspoň čiastočne na otázky, na ktoré hľadáte odpovede.


ROZHOVOR nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.matrix-2001.cz/


DR. M. T. KESHE A VIZE NOVÉ BUDOUCNOSTI nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Najväčšie odhalenie všetkých čias
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/najvacsie-odh...

Do konce tohoto týdne nás čeká prezentace další zcela revoluční novinky!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/do-konce-toho...

Japonsko přijalo Keshe patenty!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/japonsko-prij...

ITÁLIE OFICIÁLNĚ POTVRDILA SPOLUPRÁCI S "KESHE FOUNDATION" - VÝVOJ PLAZMOVÉHO REAKTORU A VESMÍRNÝ PROGRAM (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/italie-oficia...

Nadace Keshe předala nové technologie v Sierra Leone
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/nadace-keshe-...

SENZAČNÍ UDÁLOST! PLNÁ VERZE DOKUMENTACE DVOU PATENTŮ DR. M. T. KESHE - KE STAŽENÍ PRÁVĚ ZDE!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/senzacni-udal...


december 14, 2012 00:01 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Jozef
  Jozefdecember 14, 2012 07:43 dopoludnia

  Komentár: 

  Po tomto rozhovore už pánovi Keshe neverím. Len zahmlieva a nič konkrétne nehovorí (veď ani nikdy nehovoril). Jeho vyjadrenie o novom serveri sa mi hneď vyjavili ako deja vu! Už som ich presne v tomto znení počul pred pár rokmi a asi to bolo práve od pána Keshe. Je to ešte niekomu povedomé?

 2. Obrázok používateľa Tomáš N
  Tomáš Ndecember 15, 2012 19:44 popoludní

  Komentár: 

  Dobrý den,

  Pridám taky jeden názor do placu, kauzu pana Keshe sleduji už od začátku přes matrix2001, pročítám jeho forum na stránkách nadace. Ona ta situace kolem toho všeho jak se vyvíjí nabývá dojmu obrovského "hoaxu" ze strany tohoto muže. Nerad to říkám, protože ze začátku jsem tomu dost fandil a ani teďka nejsem uplný skeptik, ale začíná mi ta situace poněkud zavánět, něco v tom skvělém víně plave. Osobně když videa sleduju mám pocit že pan Kesh neustále ať se ho kdo zeptá na co chce vaří stále tu samou polévku akorát ji jinak koření. Rád bych řekl paráda, konečně nová technologie pro všechny, ale zde se prezentuje jako ukázka unesení bojového letounu USA, proboha kdo z Vás tomu věří, vždyť je to stejné jako když někomu na druhé straně zěmě budu cpát do hlavy že jezdím ve ferari, ale nemůžu tuhle informaci nikomu doložit, protože kdyby můj soused veděl že je auto moje by se naštval a ferari mi ze závisti poškrábal.V oblasti UFO a nových technologií jsem hodně přístupný všemu co mi kdo nabídne a kolikrát si myslím že postrádám zdraví rozum a úsudek, ale Pan Kesh ve mě vytváří jen krupicou kaši bez krupice.Jediné co mě tak trošku yklidňuje je fakt že na foru se objevila informace, že známé UFO v Jeruzalémě byla jeho práce, ale opět to informace nepodložená z jeho strany a víceméně, když dotyčný kdo se ptal zda je to jeho práce, on pronesl něco v tom smyslu že je to podobné konstrukci "Magrafs", ale opět nic víc, nic víc dál, proto mě to zase přijde jako chlubení se cizím peřím ve chvíli kdy vlastně nemám co do placu, zkrátka na rozvíření další diskuze, proč tam je tohle a tohle světlo. Ono by svým způsobem asi každý mohl takhle mlžit, akorát v jeho případě, pokud je to podvodník má to zkrátka jen promyšlené. Otázka tedy zní, proč to všechno, proč mlžit, proč nic neukázat??Pokud zaměstnává tolik lidí, musí o tom někdo něco vědět, někde by prosákla informace, někdo by to vyfotil v testech, poslal na net, v nejlepším případě by tam měl špiony z ostatních vlád, špiony z řad novinářů, kterým by stálo za to ho zdiskreditovat a vynést špetku informací ven, ale nikde není nic, přece to nevyrábí sám na svěráku, zkrátka stejně jako dalších tisíc lidí co toto sledují chybí jednoznačné potvrzení, přímá ukázka před širokou masou lidí, zkratka přiletět, vystoupit, říct lidem, nejsme ufoni, jsme lidi tohle jsme vyvinuli, kdo chce přijďte sem dáme patent, máme zájem na dalším vývoji lidstva, tohle kdyby udělal ve všech velkých centrálních městech najednou ve stejný čas, nikdo by ho nešmik, nikdo by mu nic neprovedl, lidi tím že to viděli, media, tím že by to natočila, youtube, facebook, ve chvíli je to všude, co by mu poskytlo obrovské krytí pro další pokračovaní. Proč to tak neudělá???

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 20, 2012 00:10 dopoludnia

  Komentár: 

  Ahoj vidim to presne ako ty. Stale rozprava o tom ze nechce ist do vezenia resp. nechce aby ho zastrelili ak sa ho pytaju preco nic neukaze ale ak by to urobit takto tak uz by to vsetko bolo jedno. A kebyze to urobi uz by mu (aj tym co by mu chceli za to nieco urobit) to bolo jedno lebo v tej sekunde by sa stal nejznamejsi clovek v dejinach terajsich aj buducich. Clovek co by dal ludstvu free taketo technologie by bol v momente najznamejsim clovekom na zemi (kam sa hrabe jezis alebo majkl) stale tomu chcem verit nakolko hovori rozumne a dava to hlavu a patu ale tie ciny/dokazy k tomu stale nejak chybaju.

 

 

Top