Obrázok používateľa CEZ OKNO
Keshova technologie Magrav už létá skoro dva roky?! (VIDEO)

Díky za tip, je to fakt bomba!
Z této diskuse vyplývá, a dr. Keshe to prohlásil, že vesmírné plavidlo s technologií Magrav je již sestrojeno a létá!
Bylo zachyceno na amatérská videa loni a v říjnu 2012 nad sopkou Popocatepetl (i jinde, dle videí na youtube...)

Tady máte stručné shrnutí dosavadní diskuse:

21. 11. 2012 dr. Keshe vybídl čtenáře fóra na webu své nadace, aby se podívali na známé záběry UFO v roce 2011. Je na nich vidět přistávání a start světelného objektu v oblasti Dómu. Jedno video zachycuje létající objekt hodně zblízka, neuvěřitelné...

Tato videa byla loni hodně diskutována a posouzena veřejností jako pravděpodobně falešná, se závěrem, že se jedná asi o paprsky vysílané nějakým zařízením na zemi. (Taky je znám už od loňska, ale jsou tak neuvěřitelná, že byste je stejně pokládali za fake, takže na blog se nedostala...)


Spomínané UFO zábery nájdete na tejto adrese.

Čtenáři pochopili a začali se ptát, zda UFO má něco společného s Keshe technologií Magrav...

(Ken Adachi, editor známého webu Educate yourself, napsal, že už loni věděl, že někomu velice záleží na tom, aby tato videa byla pokládána za hoax...)

Dr. Keshe se nejprve vyjádřil záhadně, pak dal čtenářům za úkol proměřit na videích úhel přistání a startu objektu. I rozebrali různě videa na jednotlivé snímky, poskládali a naměřili, že nejsou kolmé, a není to přímka, jak se to na první pohled jeví, ale je to malinko obloukovitá dráha odchylující od vertikály až o 16° (podle úhlu pohledu na různých videích), a ptali se, proč na tom úhlu tak záleží. (Jeden příklad překrytí jednotlivých snímků.)

Dr. Keshe vysvětlil, že právě tento úhel je znakem technologie Magrav. Z bezpečnostních důvodů se pro start a přistání volí mírná odchylka od kolmice. Dalším charakteristickým rysem technologie je, že se na všech záznamech objevují záblesky, které značí přepnutí mezi pohonnými jádry - jednoduše řečeno, z pohybu nahoru na pohyb vpřed. (Pozn. Orgonet: Omlouvám se odborníkům za silné zjednodušení.)


Dr. Keshe:
"Mám osobní informace, že ten let je systémem Magrav, zdroj je známý, a předvedení bylo provedeno na daném místě v daný čas s určitým cílem, jak jsem řekl již dříve.
My právě zkoušíme pokročilou verzi tohoto systému a testujeme kontrolu myšlenkami.
(Pozn. Orgonet: je psáno taught control, ale domnívám se, že má na mysli thought control, což mi dává smysl, když tak mě opravte) spíše než užívání počítačových kontrolních systémů, které jsou příliš pomalé, aby mohly reagovat na pohyb v těchto systémech.
Tento let nad posvátným místem je reálný systém a pochází ze Středního východu.
Vítáme člověka do světa skutečné vesmírné technologie, nyní, když my všechni vlastníme technologii, kterou můžeme vyvíjet dle svých chutí a systémů, abychom přivedli lidstvo do nové dimenze dospělosti."

K světelnému objektu vylétajícímu ze sopky Popocatepetl, kde se projevují podobné rysy (úhel vzletu, záblesky)...


Zábery sopky Popocatepetl nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/misteriocanal

Co dělalo vesmírné plavidlo v sopce?

Dr. Keshe: "Ve vulkanických systémech se nacházejí vzácné materiály o síle základní hmoty, které se těžko vyrábějí, ale snadno se zachycují (z vulkánů), pro cesty hluboko do vesmíru. Mají obrovskou základní sílu, takže jsou příhodné pro získávání potravy při cestách do hlubokého vesmíru."

Toto je pouze velmi stručné shrnutí, podrobné vysvětlení pana Keshe anglicky si můžete přečíst zde: http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=3077&start=20#w...

Preklad: Orgonet

http://orgo-net.blogspot.sk/


"Najväčšie odhalenie všetkých čias" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

VELKÝ ÚSPĚCH "KESHE FOUNDATION" VE FLORENCII
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/velky-uspech-...

Šíření technologií Keshe pokračuje! (Arménský telekanál v Los Angeles)
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/sireni-techno...

Japonsko přijalo Keshe patenty!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/japonsko-prij...

ITÁLIE OFICIÁLNĚ POTVRDILA SPOLUPRÁCI S "KESHE FOUNDATION" - VÝVOJ PLAZMOVÉHO REAKTORU A VESMÍRNÝ PROGRAM (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/italie-oficia...

Nadace Keshe předala nové technologie v Sierra Leone
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/nadace-keshe-...


november 24, 2012 23:56 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa vitogenovese
  vitogenovesenovember 25, 2012 15:05 popoludní

  Komentár: 

  pokial to nepristane na nejakej leteckej show, neuverim na existenciu takehoto stroja...Ten Keshe sa mi zda by ako riadny bajkar...

 2. Obrázok používateľa michal
  michalnovember 26, 2012 11:58 dopoludnia

  Komentár: 

  tiez mam ten pocit lebo vsetko udajne existuje aj sa vyraba ale to moze povedat kazdy. Ked som hladal na nete nejaky filmovy material o jednom z pristrojov nikde nic len same prezentacie. Ked chcem nieco presadit vo svete a mam to a funguje to tak ukazem celu kolekciu zavolam novinarov spravim skusobne jazdy a pod a nie len ze nejake trapne reci a nakresy a teorie. To ze na nieco je patent neznamena ze to aj existuje aj mimo teoreticku rovinu. Velakrat sa stalo ze patentove urady patentuju aj len teoreticky navrh bez toho aby dana vec bola naozaj postavena a odprezentovana. Ked chceme zmenit svet k lepsiemu nespravy to ziadna technologia ale my sami...

 

 

Top