Obrázok používateľa CEZ OKNO
Naše bezpečnější energetická budoucnost - nenechme rozhodovat neinformované a hrabivce

Pište prosím panu Václavovi Moravcovi své žádosti, dotazy, připomínky a třeba i podněty pro odstartování životně důležitých veřejných diskuzi o nových, zcela čistých, mnohem bezpečnějších a zároveň opravdu levných vodíkových technologiích v energetice o kterých jsem vám všem nedávno dosti podrobně napsal a znovu připojuji další stručný výtah. Je ale velkou neznámou, jestli o nich alespoň něco ví i ministeřští plánovači příští tváře naší energetiky za mnoho stovek miliard z našich daní. Jestli totiž při takové přímé otázce p. Moravce na tyto nové technologie nedopadne odpovědný energetický náměstek pan Hůner, nebo někdo jiný z ministerstva průmyslu a obchodu stejně jako onehdá pani poslankyně za zelené Kateřina Jaques, která po přímé otázce v pořadu Jana Krause, co to je biomasa, jen zalapala po vzduchu.

On totiž pohužel pořád dál a dál prosazuje jen tu zastaralou klasickou a i po úplném odstavení všech štěpných jaderných elektráren ještě stovky let dále smrtelně nebezpečnou energetiku a dokonce i prolomení limitů těžby uhlí na Mostecku. Je snad každému jasné,že to je výhodné jen a jen pro jisté elmi vlivné zbohatlické kruhy podnikající všelijak kolem i přes polostátní ČEZ atd. atd. v klasicky pojaté centrální uhelné i jadrové te plárenské a elektrárenské rozvodné energetice. Pro naše kapsy, bezpečnost a životní prostředí to ale výhodné nebude rozhodně ani trochu a vlastně nikdy! Právě naopak. Budou nám neustále pod nejrůznějšími záminkami diktovat své dosti nehorázné a pořád vyšší a vyšší ceny. Viz kontakty a info pro vaše náměty: Ostatní viz prosím níže.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/nap...


Totiž právě v souvislosti s odvysílanými kecy po posledním televizním pořadu Otázky Václava Moravce z ČT mezi pozvaným ekologem a náměstkem ministerstva průmyslu (odpovědným specielně za energetiku) o událostech kolem štěpných reaktorů v Japonsku a budoucnosti naší energetiky jsem pana Moravce požádal o jeden hodně zajímavý testovací experiment. Jsem ale samozřejmě velmi zvědav, jestli mi bude vůbec odpovězeno.

Bylo by ale asi velmi dobré jeho i ostatní veřejná média co nejvíce masírovat s podobnými náměty a trvalou snahou docílit širokou popularizaci nových, mnohem nadějnějších, bezpečnějších, leč doposud u veřejnos-ti prakticky téměř neznámých směrech život ně důležité energetiky. Jinak se totiž o nich ani široká veřejnost, ani odpovědní političtí činitelé buď vůbec nedoví, nebo je případně budou jen donekonečna velice "učeně" a autoritativně zatloukat. Velice totiž záleží i na tom, který politik v exekutívě s jeho početným úředníctvem v čích službách a ve skutečnosti v zájmu koho (nám obyčejným občanům víceméně vlastně zcela skrytě) působí.

A teď již konečně to,co jsem vlastně napsal panu V. Moravcovi do ČT.

Na internetu se objevují celkem dosti hodnoverné zprávy o teoreticky i technologicky již zvládnutém, velmi účinném, levném a nízkororizikovém způsobu získávání energie pro průmysl i domácnosti formou studené fúze atomů vodíka na neradioaktivní izotop Hydrino. Základní info viz. http://free-energy.xf.cz/cf/rossi.htm, http://www.blacklightpower.com/index.shtml, http://www.hydrogenconference.org/ Bylo by totiž ve veřejné debatě v ČT1 tyto velice zajímavé zprávy pro širokou veřejnost jednak trochu zpopularizovat a zároveń zjistit, jestli již o tom vůbec příslušní plánovači a odpovědní politici v naší vládě, jejich poradci, poslanci atd. atd. alespoń něco vědí. A jestli příslušná ve st&aacu te;tní zprávě rozlezlá a ze stávajícího stavu dobře profitující lobby, tyto velice nadějné zprávy jen šikovně nebagatelizuje, nezesměšňuje a v podstatě nezamlčuje jak před odpovědnými politiky, tak i před řadovými občany ve veřejných médiích. Ze strany ČT by proto bylo velice taktické zajistit pro všechny pozvané "odpovědné" i jistý utajený moment překvapení, aby potom nakonec do kamer nemohli títo vládní specialisté jen "nacvičeně" odříkat, že tyto úžasné novější technologie jsou vlastně jen marginární záležitost a rozhodně s ními nelze počítat do budoucna!


A samozřejmě aby nám potom i nadále jen vytrvale nebulíkovali, že jediná možn&aa cute; alternativa na věky věků a nikdy jinak, je pochopitelně pouze a jedině centrálně vyráběná (a proto pro jisté velice vlivné zbohatlíky i velice zisková a státem snadno tučně zdanitelná) energie z jaderných, uhelných i ostatních klasických elektráren.

Myslím, že by právě proto stálo za to, vyvolat o tom skutečně širokou veřejnou debatu, protože to není jen technická, ale i navýsost politická až dokonce existenční záležitost v podstatě celého lidstva. Zároveň to bude zcela regulérní test, jestli nemáme i v této velice důležité oblasti zase jen typické stranícké ministerstvo, které je jen pouhou prodlouženou rukou a vykonavatelem přání jistých mocných lobbistických kruhů z politického zákulisí. Děkuji za pozornost a jsem v případě skutečného zájmu o toto navýsost ožehavé téma schopen poslat i více technických podrobností, případně doporučit i dostatečně informované specialisty a odborníky do příslušné vysoce odborně fundované diskuse s pozvanými hosty z řad odpovědných politiků. Děkuji předem za pozornost.


Kdo mně tedy chce podpořit a je rovněž jako já přesvědčen,že veškeré dění teď i v budoucnosti nesmíme jen tak zcela volně ponechat na "představách" námi zvolených "vyvolených", ať tedy taky něco napíše v podobném duchu panu Moravcovi.

Pokud ale nedostanete žádnou odpověď, a ani v ČT nebude pražádná snaha takovou debatu i ten mnou navržený zkušební test na pozvané odpovědné vládní politiky udělat, tak je bohužel vše naprosto jasné. Nelze již věřit ani naoko zcela nezávislé, námi placené telekrizi. I ona potom vlastně, a to dokonce za výhradně naše peníze, slouží skrytě jen těm "nahoře" a budeme muset konat asi zcela jinak tak, ať tí mocní brzo skončí jako Mubarak. Tak tedy mou prosbu slyšte, ale hlavně Moravcovi pište! Ať bezpečně víme, jak na tom jsme, než bude již opravdu příliš pozdě a stát vyhodí zbytečně obrovské peníze na zcela neperspektivní a velice drahé a nebezpečné technologie.

S díky a pozdravem eLJe

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

marec 25, 2011 23:27 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Ďuro G.
    Ďuro G.marec 26, 2011 15:21 popoludní

    Komentár: 

    ...úprimne držím palce...a prajem veľa síl a odvahy!!!

 

 

Top