Obrázok používateľa CEZ OKNO
Co když je Slunce tankovací stanice pro vesmírná plavidla?

Na předchozím videu (http://www.cez-okno.net/clanok/analyzy/nejsme-sami-ufo-kolem-slunce-23-1...) můžete shlédnout čilou aktivitu různě tvarovaných neidentifikovaných létajících objektů kolem Slunce.
Tak mě napadá, jestli oni ti vesmířani na to Slunce nelítají "natankovat"!

Dr. Keshe řekl, že jeho vesmírné plavidlo Magrav vlétává do sopek zachycovat určité látky, ze kterých může materializovat potravu a vše, co potřebuje na dlouhé cestě, aby to nemuseli vozit s sebou.

Viz článek http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2012/ufo-nad: "Co dělalo vesmírné plavidlo v sopce? Dr. Keshe: "Ve vulkanických systémech se nacházejí vzácné materiály o síle základní hmoty, které se těžko vyrábějí, ale snadno se zachycují (z vulkánů), pro cesty hluboko do vesmíru. Mají obrovskou základní sílu, takže jsou příhodné pro získávání potravy při cestách do hlubokého vesmíru."

Sluneční plazma (nebo základní hmota nebo co) může taky být zdrojem určitých materiálů, z nichž si technologie vesmířanů (třeba na stejném základě jako Keshe) vyrábějí vše, co potřebují na cestách vesmírem.

Ta jejich UFO se na Slunci moc nezdržují, zdá se mi, že jen na nejnutnější dobu, aby "natankovaly", "uvařily" si z čerstvých zásob kafe a sendvič, a zase letí dál... Taková vesmírná tankovací stanice a odpočívadlo (:-)))))


VIDEO v HD nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/FipaLive2


UFO opravdu tankují plasmu ze Slunce

Autor následujícího videa zpracoval toto "vysávání plazmy" ze Slunce v březnu 2012 na HD videu, s výborným zasvěceným komentářem.

Publikováno 7. 4. 2012 autorem: FipaLive2

Vytvořil jsem pro vás analytické video s volnými autorskými právy, které se týká jevu neidentifikovatelného předmětu u Slunce v březnu 2012.

Zjistil jsem, že k veškerým datům ohledně záznamu Slunce se lze dostat přes stránky observatoře NASA http://sdo.gsfc.nasa.gov/assets/img/browse/2012/03/.

• Zde je možné v rozlišení až 4096x4090 pixelů nastahovat obrázky Slunce ve více než 10 spektrech světla. Záznamy jsou zde pro každý den, přibližně pro každou půl hodinu (některé avšak chybí, zvláště v době mezi 9-12.březnem 2012, kdy došlo k daném jevu).

• Osobně jsem si prošel všechna spektra světla a zjistil jsem, že nejvíce je objekt vidět na kanálu

• AIA 171 (zachycuje vlnovou délku 0,0000000171 m = extrémní ultrafialová), kde se zdá, jakoby objekt "vysával" ze slunce energii.

• Toto "vysávání plazmy" je velmi dobře vidět na jiném kanálu AIA 304, který zobrazuje "oblasti, kde se nacházejí chladnější a hustější oblaka plazmatu (filamenty a proturbulence) nad viditelným povrchem povrchu Slunce, které se na jiných kanálech zobrazují většinou jen jako temné linie" (0,0000000304 m = extrémní utrafialová).

• Stáhnul jsem si tedy tyto 2 kanály v nejvyšším dostupném rozlišení za celé 3 dny a udělal z nich v programu Adobe After Affects plynulou sekvenci. Toto video bych s Vámi rád sdílel, protože si myslím, že je velmi zajímavé a ukazuje velmi zajímavý jev. Je ve velmi vysokém rozlišení 1980x1080p při 19797 kbps (věrohodné zobrazení). Frekvence snímků je 30 za sekundu (přičemž každý snímek odpovídá jedné stažené fotografii ze stránek NASA, tedy odpovídá přibližně 30 minutám).

• na začátku videa jsou vedle sebe porovnány 2 kanály - kanál AIA 304 (vlevo) a AIA 171 (vpravo), které souběžně běží ve stejný čas od 3/9/2012 14:29:13UT do 3/12/2012 13:30:01 UT. V levé dolní půlce obou videí je vidět onen neidentifikovatelný předmět. Pro zajímavost jsem přidal do pravé části obrazu k neidentifikovatelného objektu také malou planetu Zemi, která je ve skutečné velikosti oproti Slunci (a objekt je tedy přibližně 7,5x větší, než Země).

• po čtrnácti sekundách videa jsou opět porovnány tyto 2 kanály, ale přiblížené na zájmovou oblast (planetu Zemi jsem již nepřidával)

• po třiceti sekundách videa jsem oba dva kanály proložil na sebe s naprostou přesností tak, aby bylo vidět, jestli je mezi nimi souvislost. Podle mě z toho vyšlo neomylně najevo, že souvislost odebírané plazmy a objektu je neoddělitelná. Je také nádherně vidět, jak při vzdálení objektu dochází k posunu plazmy společně s neid. objektem. Já osobně si myslím, by to mohlo dokazovat hmotnost temného objektu. Po odletu objektu se plasma opět vrací a na povrchu Slunce se to projeví dopadem.

• po padesáti čtyř sekundách jsem provedl několikrát zrychlený záznam, na kterém je vidět, že objekt následuje rotaci Slunce.

• po jedné minutě a osmi sekundách následuje poslední část, tj porovnání záběru 10 kanálů (spekter) v přibližně stejný čas, tj. 3/11/2012 13:58:44 UT. Pro lepší přehlednost jsem časy snímků zakryl černými čtverci.

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Ďalšie zaujímavé VIDEO na túto tému nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/SunsFlare


Súvisiace:

Odebírání plazmy ze Slunce neidentifikovatelným předmětem? (OPÄŤ OBJEKTY PRI SLNKU V.)
http://www.cez-okno.net/clanok/analyzy/odebirani-plazmy-ze-slunce-neiden...


Sekcie: 
november 26, 2012 17:06 popoludní

 

 

Top