Obrázok používateľa CEZ OKNO
Od TREŤOHÔR smerom k súčasnosti (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť V.)

"Naša slnečná sústava je navštevovaná čoraz častejšie. Tri veľmi zložité ekosystémy tu už existujú. O tom sme už hovorili. Prvá sebestačná biosféra sa nazýva „Eden“. Budem používať toto slovo, lebo tak ho používali Oriónčania, Nibirania aj Plejáďania. E-Den znamená: ako záhrada. Je to plne – prenesená biosféra, kde majú všetko potrebné k životu mimo domovskej planéty. My si ešte celkom neuvedomujeme vysokú inteligenciu našich predkov, keďže nie vždy cestujú vo veľkorozmerných vesmírnych lodiach. Ale oni sa naučili cestovať naľahko a s istotou, že všetko čo potrebujú už so sebou majú alebo si dopestujú. Prakticky každá materská loď má vnútornú ekosféru."

Treťohory: Od 65 miliónov rokov p.n.l. po súčasnosť

Prejdeme si toto obdobie a potom sa pripravte na dobrú zábavu.

História tak ako sa učí na Zemi

Nazývaná aj vekom cicavcov, keďže sa vtedy objavili najväčšie pozemské zvieratá a cicavce. Ďalšie pomenovania: vek kvitnúcich rastlín, vek hmyzu, vek rýb, vek vtákov.

História podľa Androméďanov

Naša slnečná sústava je navštevovaná čoraz častejšie. Tri veľmi zložité ekosystémy tu už existujú. O tom sme už hovorili. Prvá sebestačná biosféra sa nazýva „Eden“. Budem používať toto slovo, lebo tak ho používali Oriónčania, Nibirania aj Plejáďania. E-Den znamená: ako záhrada. Je to plne – prenesená biosféra, kde majú všetko potrebné k životu mimo domovskej planéty.

My si ešte celkom neuvedomujeme vysokú inteligenciu našich predkov, keďže nie vždy cestujú vo veľkorozmerných vesmírnych lodiach. Ale oni sa naučili cestovať naľahko a s istotou, že všetko čo potrebujú už so sebou majú alebo si dopestujú. Prakticky každá materská loď má vnútornú ekosféru. Vidíme prieskumnú loď.

Vidíme štyri, päť, sto-míľové plavidlo. Sto-míľové plavidlo môže byť vybavené vnútornou ekosférou, pretože jeho posádka potrebuje jesť, preto vnútri týchto lodí vytvoria prostredie podobné parku a ekosféru. Väčšina z plavidiel, ktoré narazili na Zem sú malé prieskumné lode. Keby na Zem narazila sto-míľová materská loď, došlo by k posunu pólov a každý by o tom vedel. Ale čo sa týka veľmi veľkých plavidiel, dám vám príklad Andromédskej materskej lode.

Majú tvar dokonalej gule, a vnútri sú to dokonalé svety. V centre týchto plavidiel, ktoré môžu byť až tri, budú mať až 21 míľ dlhé ekosystémy podobné parku. Ten, ktorý som videl ja, meral 21 míľ od jedného konca k druhému. Materská loď bola 900 míľ dlhá, a ak by som mal vidieť doslova každý jej centimeter, zabralo by mi to 25 rokov, taká bola veľká. V parkoch sa nedalo ani rozoznať, že v skutočnosti ste vo vesmírnej lodi. Mysleli by ste si, že ste v parku, Angora Hills Kalifornia, v národnom parku Rocky Mountain, v Central Parku (hoci tam by som sa nutne určite nechcel zdržiavať), ale bez kriminality.

A sú úplne sebestační, všetko sa pestuje na palube plavidla. Takže keď prídu sem, na povrch planéty vyšlú skupinku a povedia:

„Dobre, zakladáme Eden, pretože vaša skupina tu zostane aby preskúmala rastlinstvo, geológiu planéty, minerály, čo má.“

To čo urobia, je, že doslova zhodia... až 12 typových cylindrických antén. Tieto potom zasadia do zeme aspoň na míľu hlboko.(1,6 km). A keď ich zapnú, pripoja sa. Keď sa pripoja, vytvoria kupolu, frekvenčnú kupolu.

A potom už len vyložia rastliny, ovocné stromy, všetko, čo potrebujú, a takáto biosféra presne odpovedá ich fyziológii. Neobsahuje priveľa kyslíka ani uhlíka, je presne taká akú potrebujú. Môže to byť dokonca aj vodík, pretože po tom ako odídu, nosia skafander a môžu ísť von a robiť svoju prácu. Ale keď sa vrátia z práce, vracajú sa do svojej bio-sféry, a tá je ako život na ich domovskej planéte. To o čom hovorím, je Eden, takýto je. To ňom rozprával Richard Hoagland, celé tie roky, tie kopulové štruktúry, presne k tomu tie veci sú, boli. Je to sila, až ma mrazí!

Úplne prvá bola založená v dnešnej Severnej Amerike pozdĺž súčasnej hranice Arizona/Nové Mexiko. Založili a vytvorili ju Ciakar, ktorí sú formou života založenou na vodíku, takže museli mať niečo podobné. Vodík je plyn, nie je to čosi, čo by sme mohli použiť my. Naša fyziológia by nám ho neumožnila dýchať ani žiť v takom prostredí. Ale vodíkové bytosti majú sklon byť veľmi veľké, trochu spomalené, ich telesná frekvencia, rytmus ich bio-systému je omnoho pomalší ako kyslíkový. Ešte jedna vec sa týka životných foriem založených na vodíku. Je to ich neschopnosť cestovať vesmírom rýchlejšie ako svetlo.

O2 (kyslíkové bytosti) sú známe tým, že idú štvornásobnou rýchlosťou svetla. Pre vodíkové bytosti to je skutočný problém. Na prednáškach pred rokom som rozprával o tom, že predsudky sú mimozemského pôvodu. Všetky naše predsudky sme sa naučili. Vytvorili sme si aj niektoré vlastné, ale základu „nemať v láske nikoho vlastnej rasy“ nás naučili práve títo chlapíci pred miliónmi a miliónmi rokov.

Tento prvý raj bol vytvorený pred 899.701 pozemskými rokmi Ciakarmi na pomedzí Nového Mexika a Arizóny. Reptiliáni vždy uprednostnia púšť. Táto biosféra bola zo začiatku obývaná... reptiliánskou civilizáciou v kastovnom systéme. Je to monarchia, ale zároveň aj kastovný systém a zistíte, že je až zarážajúco podobný tomu Anglickému, kde je kráľovský majestát. Máte vznešenú triedu hodnostárov, vojvodcov, kniežatá, grófov. Potom máte sedliakov, ktorí robia vlastne všetku tú špinavú prácu, doslova je celá práca na nich. Presne tak to je.

Podľa Moraneyho túto prvú biosféru vytvorili reptiliánski hodnostári a oni prví ju aj obývali. Neboli kráľovského pôvodu. A ešte niečo dodal, čo po dodatočnej úvahe je, že nemajú detstvo. Možno aj preto sú všetci takí zdokonalení.

Vojny oprávnenia

V ľudskej rase (vynucovacia) vojna oprávnenia nastane, keď niekto, či už z ľudskej rasy alebo reptiliánskej, tí čo dýchajú vodík, kyslík, metán alebo amoniak, prekročia čiaru (hranicu) a vykonajú niečo tak kruté, že doslova pôjdu do vojny aby si vynútili trest, aby si niečo presadili, obmedzenie, urobia to. To, čo sa bude diať v našej slnečnej sústave v nasledujúcich niekoľkých rokoch sa môže klasifikovať ako vojna oprávnenia.

Nie je to policajný zásah, prichádzajú nakopať zadok tým, ktorí prestúpili čiaru. Náš slnečný systém nie je jediný, existuje ďalších 21, kde majú presne taký problém ako u nás.

Chcú našu planétu a mesiac úplne zbaviť všetkých prejavov úpadku. Koniec príbehu. Chcú, aby odtiaľto odišli. Ak je pravdou, že mesiace Marsu, už nie sú na svojich pôvodných dráhach, ale dostali sa na obežnú dráhu okolo Zeme, tak nás čoskoro čaká veľká udalosť.

Otázka: Ľudia ich nevidia?

AC: Očividne áno. Ľudia to fotia a vidia. Ja osobne som to ešte nevidel, ale bývam veľmi blízko Denveru, a tam je silné mestské osvetlenie. Ale ľudia, čo žijú viac východne vravia, že ich vidia, aj v Európe ich vidia. Počas zatmenia Slnka v Turecku pred niekoľkými rokmi, odfotografovali tie dva objekty európski novinári. A keď ich zväčšili vyzerali presne ako Phobos a Deimos, šli za Mesiacom.

Obidva tieto objekty sú vesmírne lode. Sú to staré planetoidy umelo zvnútra vyhĺbené a prestavané, zvonka doplnené pohonom. Je to starší model. Nájdete ho v každom autobazáre ojazdených vesmírnych lodí (smiech). Podľa Moraneyho, a to bolo dlho pred ich údajným opätovným vstupom do našej pozemskej atmosféry alebo gravitačného poľa, naposledy keď, konkrétne, Phobos (Deimos nespomenul) vstúpil do atmosféry alebo gravitačného poľa Zeme, je to ten moment, keď sa začala veľká pliaga (epidémia).

V súčasnosti existujú všetky druhy záznamov o vesmírnych lodiach, ktoré lietajú vesmírom.

Sú aj v knihe „Bohovia Edenu“ (Gods of Eden) od William Bramblyho. Rozprávajú o hviezdnych lodiach plynúcich vesmírom a rozosievajúcich zárodky života. Je to pletie buriny. Chcem sa vyjadriť ešte k niekoľkým ďalším veciam, predtým než začnem tému o iných rasách.

Delfíny a veľryby

V našej galaxii sú vážené ako zvieratá schopné citu. Sú to brilantní filozofi a básnici. A my si myslíme, že sú to len veľké, nemé ryby, ale zjavne sú to absolútne úžasné, udivujúce cicavce...

Mnoho starých rás ich obdivuje pre ich nádherné piesne a príbehy. Majú legendárne príbehy o Veľrybom sne, ktorý je pamiatkou veľrybieho rodu. A tak rozprávajú príbehy o svojom rodokmeni, ktoré nazývajú „veľrybím snom“. Ak ľudia vyhubia tieto druhy na Zemi, stratia svoju pozíciu v galaxii (Star Trek). Niektorí so spisovateľov sú zasvätení. Neviem odkiaľ tie veci berú, ale dokonale do toho vidia. A podobne môžeme rozprávať aj o delfínoch. Nepoznáme ich jazyk. Je nanajvýš dômyselný, prepracovanejší ako angličtina. Je to ternárny jazyk (trojzložkový), my mu nemôžeme rozumieť, náš jazyk je taký jednorozmerný.

Veľryby a delfíny majú pôvod v Cygnus Alpha. Sú to menšie hviezdne sústavy, ktoré obiehajú okolo centrálnych sĺnk Daneb, Sidar, Denaia a Alderia, odtiaľ pochádzajú. Práve tam je najväčšia populácia defínov a veľrýb. V tomto súbore menších hviezd sú tisíce hviezdnych sústav. Chceli putovať, spoznávať nové svety, chceli sa pridať k svojmu veľrybiemu snu.

Boli k nám prinesené pred miliónmi rokov a udržujú si svoju pamäť. Ako som tomu porozumel ja, tak po narodení učia mláďa pieseň, a tá pieseň je príbehom ich rodovej línie a pamäťou o pôvodnom domove, čomu rozumejú. To je pieseň, ktorú spievajú. Spievajú pieseň svojho rodu. Jeden po druhom, odovzdávajú im všetko, čo vedia. Je to jednoducho úžasné...

- pokračovanie -

Alex Collier

Zdroj: Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu
http://www.bibliotecapleyades.net/andromeda/andromedacom_galactichistory...

Celý seriál "Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu" nájdete postupne na tejto adrese.

Preklad: -maeve-

exkluzívne.cez.okno

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Toto je v podstate prepis záverečnej prednášky Alexe Colliera pred jeho odchodom „do dôchodu“ o UFO v roku 2002. Ešte nikdy nebola zverejnená. Pojednáva o informáciách, ktoré mu odovzdali jeho „Andromedánske“ mimozemské kontakty o galaktickej histórii. Tieto informácie sú dôležité pre pochopenie historických zásahov mimozemšťanov. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky. Vďaka Alexovi Collierovi za povolenie prepísať a zverejniť jeho prezentáciu. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie. Prepis v anglickom jazyku urobil Teri Callaghan.

   Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať na redakčný mail.

Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.

november 14, 2009 19:19 popoludní

 

 

Top