Obrázok používateľa CEZ OKNO
Po éru Atlantídy a Lemúrie (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť VI.)

Redakčná poznámka: Teraz nasleduje druhá časť záverečnej prednášky Alexa Colliera pred jeho „odchodom do dôchodku“ z prednášania o UFO v roku 2002. Dosiaľ nebola zverejnená. Obsahuje informácie z jeho Andromédskych mimozemských kontaktov, týkajúcich sa galaktickej histórie. Pri príprave druhého prepísaného dielu sme zistili, že 45 minút z Alexovej prednášky z DVD nahrávky záhadne zmizlo. Chýbalo mnoho dôležitých informácií o histórii niekoľkých mimozemských rás. Keď šéfredaktor túto chybu 2. januára 2008 objavil, Teri Callaghan bola taká láskavá a tých 45 minút pre toto vydanie Exopolitics Journal prepísala. Vzhľadom k dôležitosti chýbajúceho materiálu, by neboli od veci ani špekulácie, že jedna z mimozemských rás, kritizovaná v týchto chýbajúcich 45 minútach, nechcela, aby bol tento materiál zverejnený. Chýbajúci materiál zahŕňa všetko, čo nasleduje až po ďalšiu redakčnú poznámku. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie.

Oriončania, Lýrania, Kasiopeania, Nibiruánci, Plejáďania, Androméďania a Ciakar

O niekoľko tisíc rokov neskôr, vlastne pár storočí neskôr, tu vytvorili „kolóniu Eden“ bytosti z hviezdneho systému Orion.

Z Orionu prichádzajú bytosti z planetárnych systémov Rigelu a Betelgeuse, sú to tieto systémy tu (ukazuje na súhvezdie Orionu). Jednu z planét pri hviezde Rigel bytosti z Orionu nazývajú „Cyclopisis“, aby som bol presný, v ich jazyku sa tak volá.

Kedykoľvek sa nachádzajú vo formálnej funkcii, vrámci nejakej galaktickej udalosti, kde sú prítomné aj iné hviezdne rasy, dodržujú správny spôsob ako sa predstavovať. Tak sa správajú aj Androméďania, a zrejme je to tradícia, a všetci, či už sú to nepriatelia alebo nie, sa dohodli na týchto špecifických tradíciách predstavovania, aby nedošlo k nedorozumeniam. Takže sa vytvorila tradícia a každý sa ňou riadi, bez výnimky. Predstavíte sa, udáte celé svoje meno, hodnosť alebo úrad a hviezdny systém, z ktorého ste. Takže “Alex Collier, otec (nemám hodnosť ani úrad), Sol System, Terra 3.“ Tak by som sa správne predstavil, takže komukoľvek by som sa predstavil, ten by vedel kto som a odkiaľ. Väčšina mimozemšťanov sú telepati, podávajú síce rovnaké informácie, ale pri tom sa im vo vedomí telepaticky mihnú hviezdne mapy, majú ich v hlave. A ostatné rasy to hneď vezmú na vedomie, pretože dostanú všetky tieto údaje.

Orión založil svoj Eden na jednom z dnešných území Číny. Dátum: Pred 763132 rokmi. Krátko po nich aj Capella, ktorá je energetickou súčasťou Veľkej a Malej medvedice. Capellania založili svoj prvý, plne funkčný Eden pred 741237 rokmi na základni Mt. Yogan, v južnom Čile (Cerro Yogan, jeden z najvyšších vrcholov Tierra del Fuego, dosahuje výšky len 2469 – 8100 stôp, asi tretina v metroch).

Ďalší sú Vegania (nie, nie je to rasa, živiaca sa rastlinami) (smiech), sú zo systému Vega, nám známi ako Lýrania a sú doslova našimi ľudskými predkami. Založili svoju prvú kolóniu pred 701655 rokmi v severnej Afrike pozdĺž dnešnej hranice Lýbie a Nigeru. A chcem aby ste vedeli, že z archeologického hľadiska boli v Nigérii ešte ponechané absolútne úžasné veci, ktoré treba ešte vykopať a ktoré nepostavili nejakí jaskynní ľudia.

Ďalej máme Kasiopeanov pred 604003 rokmi. Je to celkom insektoidná, citu schopná rasa, mala svoju základňu v Alžírsku, v severnej Afrike.

Ďalej sú to Bootes, dnes známi ako Nibiruánci. Založili svoj prvý Eden pred 585133 rokmi v Káhire, Egypt, Bootes mali veľmi zvláštny vzťah k Orionu – celá neskoršia pyramidálna platforma, pri brehu Nílu v Egypte, kopíruje hviezdnu oblasť Oriónu. Zďaleka teda nejde len o pás Orionu. Toto územie je tiež vyladené na vlnovú dĺžku tohto súhvezdia. Potom tu Orion poslal pred 87300 rokmi ďalší tým, ktorý sa usadil v oblasti dnešného Perthu, v Austrálii.

Zem sa nenachádzala v dnešnej polohe. Ak by ste vzali dnešnú planétu a doslova ju položili na bok, tak tam kolonizovali, ale toto sú názvy, ktoré poznáme dnes.

Keď tu niektoré kolónie boli po určitú dobu a získali všetky informácie, ktoré potrebovali, tak odišli. Ale Zem sa neustále mení. Išlo, predovšetkým, o mimozemské rasy založené na vodíku, dýchajúc plynné zmesi s dominanciou vodíka. Takže, keď sa dostanú na svoju domovskú planétu, je v porovnaní s veľmi zložitým kyslíkovým ekosystémom, ktorý majú a v ktorom žijú rasy založené na kyslíku, jednotvárna.

Sú nesmierne fascinovaní, a podľa Moraneyho sa snažili len skúmať tunajšie formy života a vegetáciu v ekosystéme, kde sa dýcha kyslík. No snažili sa ich aj geneticky manipulovať, zmeniť ich na formu dýchajúcu vodík, aby ich mohli vziať so sebou domov. Z veľkej časti šlo o to. U nás sa z nich stali majstri genetiky, ako sa snažili previesť kyslíkové formy života na vodíkové. Pretože sme požehnaní, tí, ktorí dýchajú kyslík sú obdarení veľmi zložitými a nádhernými ekosystémami.

Lýrania sa vrátili pred 83400 rokmi. Bol už niekto z vás v Baskicku? Nikto nevie odkiaľ sa vzal ich jazyk. V skutočnosti je to pradávny jazyk Lýranov, ktorý takto prežil, je mimozemský. V skutočnosti všetky jazyky majú galaktický pôvod, ale tento je stále veľmi blízko pôvodnému zdroju. Viete o tom, že jazyková frekvencia, či už verbálna alebo v písomnej rovine, vytvára frekvenčné naladenie ľudského vedomia? Bytosti z Orionu sa vrátili pred 73414 rokmi do oblasti Mt. Neblina, na hranici Venezuely a Brazílie.

V období pred 71933 p. n. l. (počítané v roku 2002) je založená Lemúria ako spoločná kolónia. Mnohé z týchto rás sa rozhodli: O.K, spojme svoje zdroje. A premiestnili svoje Edeny na kontinent v Tichom oceáne. Tieto hviezdne národy boli: Lýrania, Sýrius B, Plejáďania – rasy z Tejgety a konkrétne z Merope, týchto dvoch hviezdnych systémov z Plejád (ukazuje sústavu hviezd na mape).

Mnohých ľudí Plejáďania fascinujú, mňa nie. A budem o chvíľu o nich hovoriť. Každopádne, Lemúria, ako kolektívna kolónia, je založená a teraz všetci pracujú spoločne. To je dobré znamenie, netrvalo to však dlho.

V období 57600 p. n. l. je založená Atlantída. Opäť sú to Plejáďania, Nibiru, bytosti z Aldebaranu, z Hyady, Altarianu, skupina zo Sagittaria (Strelec), a Androméďania ako hostia. S výnimkou Nibiru sú všetci, ktorí založili Atlantídu, formy založené na kyslíku. Niektorí z kmeňa Nibiranov dýchajú kyslík, pretože niektoré ich genetické kmene pochádzajú zo Síria. Ale tí, ktorí pochádzajú z Bootes sú vodíkové formy. Môžu ale pracovať a fungovať s ochrannými nástrojmi.

V období kolo 31017 p. n. l. je Lemúria zničená vo vojne.

V období okolo 27603 p. n. l. je zničená aj pôvodná Atlantská kolónia.

Takže v minulých časových rámcoch, keď ste hovorili o udalostiach pred „x“ rokmi, mali ste na mysli „pred naším letopočtom“?

Áno, tak to bolo v mojich poznámkach, ospravedlňujem sa a prijímam za to plnú zodpovednosť, mal som na mysli pred naším letopočtom.

Nebudem sa zaoberať tým kto, čo, prečo a ako sa navzájom ničili.

Poďme si teraz niečo povedať o rasách.

Povedzme si o Ciakar, Alpha Draconis, dávnej línii reptiliánskych rás v našej galaxii. Podľa legendy ani sami Ciakar nevedia kde je ich domovský systém. Taký veľký je vesmír alebo aspoň galaxia. Podľa Androméďanov existuje v známom vesmíre sto miliárd galaxií, o ktorých sa vie a ktoré sú zmapované. Poviem vám niečo o niekoľkých rasách.

Ciakar – úplne úžasná rasa, najstaršia známa reptiliánska rasa v našej galaxii. Sú v podstate jedinou genetickou líniou svojho druhu, ktorá nevyhynula. Keď hovoríme o tom, že niečo vyhynulo, znamená to, že boli nájdené pozostatky ďalších, ktorí prišli neskôr, ale potom vyhynuli. Väčšina dnes známych reptiliánskych civilizácií z Bootes (súhvezdie Pastier), Orionu a Capelly sú genetické manipulácie, kríženci pôvodnej Ciakar rasy. Dosahujú výšku 18 až 25 stôp (5,4 – 7,6 m) a môžu vážiť až 2500 libier (1133 kg). Sú to monštrá ako Tyrannosaurus Rex. Majú čierne až hnedé drsné bruchá, ktorých je ale niekoľko, majú fúzy pozdĺž brady a čeľustí. Pre párenie majú akýsi pazúr a majú aj niekoľko jazykov. Poviem vám niektoré veľmi špecifické informácie.

Kladú vajíčka a tzv. bojový hormón sa používa k urýchleniu procesu zrodu. Sú to podvojné bytosti, a to je dôvod, prečo sa samice predkov nezúčastňovali vojen; inak by sa nemal kto postarať o vajcia. Boli tiež potrebné pre vylučovanie tohto hormónu. Hovorím vám, len to čo viem. Očakáva sa, že silnejšie mladé samice porazia a zabijú starších a slabších vodcov v rituálnom súboji. Rasa Ciakar je ovládaná a riadená genetickou líniou. Genetická línia vždy nasleduje matku, pretože sa vždy dá vedieť, kto je matka, ale otec nemusí byť istý. V tejto konkrétnej línii rozhodujú o všetkom samice.

Vládne im monarchia kráľovninej genetickej línie a sú jednou z najmocnejších rás v galaxii. Majú jednu z najväčších vojenských síl, ktorá kedy bola v galaxii videná a väčšina z členov klanu sú fanatici a pre slávu svojich rodov, svojej línie urobia čokoľvek.

Boli hlavnými nepriateľmi všetkých ľudských rás v galaxii, v minulých konfliktoch. Opäť hovoríme o situácii bytostí dýchajúcich vodík verzus bytosti dýchajúce kyslík. Majú tri chrbtice. Jedna je umiestnená vnútorne, v blízkosti žalúdku, ďalšie dve sú vzadu na ľavej a pravej strane tela Ciakar. Chrbtice sa spájajú v blízkosti tej chrbtovej v geometrickom strede v zadnej časti trupu aby vytvorili dlhý a veľmi silný chvost. Na vnútornej strane rúk sú pazúre. Ciakar sú rôsolovité, vrecovité a vylučujú rôzne hormóny a látky vtedy keď je Ciakar nabudený na sex alebo na boj. Hlavnou úlohou týchto enzýmov je umožniť vytvorenie obalu pre semeno (smiech). Tam vonku je úžasné množstvo života. Pozerajú na nás a myslia si, že sme takisto beštie, skutočne.

Teraz budem hovoriť o Lýranoch.

Keď hovorím o Lýranoch a ľudskej rase ako celku, hovorím o nás a našich predkoch a všetkých predkoch prastarej Lýranskej genetickej línie. Skôr než sa k tomu dostanem, prečítam vám prvú vetu, ktorú mám o ľuďoch.

Ľudská rasa je neobvyklá tým, že všetci jej členovia pochádzajú z jednej genetickej línie. To je úžasná vec.

Takže poďme hovoriť o Lýranoch a potom môžeme pohovoriť niečo viac o človeku.

Ich koža je oranžová, modrá a/alebo červená. Zmenu nádychu farby ich kože spôsobila farba hviezd v ich planetárnom systéme, v závislosti na ultrafialovom rozsahu ich hviezd. Sú to cicavce. Sú jedinou ľudskou rasou s plne vyvinutým empatickým cítením a psionickými schopnosťami a zažili „kontrolu kvantovej pravdepodobnosti“. Stále sa snažím prísť na to čo to znamená (smiech). Musíte pamätať na to, že to sú mimozemské rasy, a všetky tieto veci poznajú.

V súčasnosti sú považované za rasu žijúcu v ústraní, ktorá má veľmi malé styky s ostatnými hlavnými civilizáciami. V minulosti boli na Zemi známi ako Bódhisattva. Vedelo sa o nich, že sledujú a radia iným planetárnym systémom. Niektoré planetárne systémy nazerajú na nich ako na svojich ochrancov a radcov. Inými slovami – sú uctievaní. Zaujímavé je, že Lýrania uprednostňujú život na prstencových svetoch. V Andromédskej rade sú známi ako staršia rasa s veľkou prestížou, pretože dámy a páni, mimozemské civilizácie naozaj venujú veľkú pozornosť genetickej línii.

Teraz budeme hovoriť o ľudskej rase ako celku, a ako ju vidia Androméďania.

Ľudská rasa je neobvyklá tým, že má všetkých svojich členov odvodených z jednej genetickej línie. To zdôvodňuje pozoruhodné príležitostné interakcie veľkých ľudských civilizácií, ale nech už je to akokoľvek, ľudské galaktické civilizácie, aj keď sa skladajú z jedného klanu, majú rozmanité evolučné histórie.

Každá kultúra sa veľmi líši v spôsobe, aký sa vyvíjala. Nie ako druh ale ako kultúra. Dochádzalo k nedorozumeniam a konfliktom. Tradície existujú preto, aby sa minimalizovala možnosť nedorozumenia a aby s znížili negatívne dôsledky akýchkoľvek nevhodných komunikácií, ktoré by mohli nastať. Takže boli natoľko vnímaví, aby vedeli, že musia veciam určiť poriadok, aby tak minimalizovali pravdepodobnosť vojen medzi sebou. Okrem toho, chovanie jednotlivcov sa odráža podľa druhu a rodu. To, že sa činy jednotlivcov odrážajú v celom klane, je to, čo s nami zdieľa. Andromédska ľudská rasa.

Nikto nie je dokonalý v zdvorilom a správnom chovaní. Nebezpečenstvo neformálnosti je v tom, že môže byť zle pochopená alebo zle prejavená. Tradície ľudskej interakcie boli po veky zdokonaľované. Keď staršia rasa trvá na tom, aby nová civilizácia dodržovala tradície, napr. Androméďania zostúpia, predstavia sa povedia: „O.K. Chlapci, je čas na show.“ Show je, v tomto prípade Andromédska rada. Pozývajú nás na Andromédsku poradu. Tam nás naučia tradícii, správnemu spôsobu predstavovania, správneho chovania sa pred všetkými týmito civilizáciami, pretože vás zle pochopia ak prídete so slovami: “Hej, chlape, o čo kráča?“ Pochopia vás úplne zle (smiech).

Pomáha to mladým rasám vybudovať si kultúru, ktorá bude fungovať v galaktickej civilizácii, rovnako ako to pomáha zaručiť, že sa táto mladá rasa stane cnostným a produktívnym členom Galaktického spoločenstva. To sú presné slova Moraneyho: Galactic Commonwealth.

Je dôležité, aby boli všetci ľudia takí zdvorilí ako to je len možné. To pomáha rovnako mladým ako aj starým kultúram, pretože množstvo starých kultúr je sociálne-biologicky závislých na rituáloch. Stali sa takými podmienenými, že je to jednoducho spôsob ako konať. Ich tradície sú tak hlboko zakotvené, že sa nezmenia. Tu na našej planéte sme v rovnakej situácii. A môže byť psychicky narušená neformálnym a hrubým chovaním. Ak si to vyžaduje situácia, ospravedlňte sa a potom hovorte len vtedy, keď ste vyzvaný. Nikdy sa nedotýkajte príslušníka staršej rasy, ak vás k tomu výslovne nepožiadajú.

To mi pripomína čosi, čo ma učili, keď ma doviedli na palubu a stretol som sa s inými rasami. To Androméďania urobia vždy keď sa stretnú s inou rasou. A učili ma aby som to odovzdával ďalej, čo som aj robil a urobím to zas.

Keď prežívate kontakt a stojíte pred mimozemšťanom alebo mimozemšťanmi, stojíte vystretý, ukloníte sa, pričom z nich nespúšťate zrak, a poviete: „Je zvykom a obyčajou pri vstupe do môjho vesmíru požiadať o povolenie.“ Vravíte to veľmi zreteľne, pretože práve vyhlasujete svoju suverenitu a svoj vesmír. Dobre, pretože nemáme najlepšiu povesť, takže je dôležité urobiť niečo takéto. Máte desať sekúnd na to aby ste urobili dobrý prvý dojem.

„Je zvykom a obyčajou pri vstupe do môjho vesmíru požiadať o povolenie.“

Museli by sme to povedať. Oni by pravdepodobne odpovedali telepaticky.

Otázka: A čo keď to nepovieme?

AC: Vždy existuje možnosť, že bude váš priestor narušený. „Siví“ by to stopercentne urobili.
Ale nikto nevie, že to má urobiť. A okrem toho, nepristúpili by k vám takto, vždy vás ukradnú z postele, pretože sú to malí sprostí zbabelci. Nie, o to starosť nemám (smiech).

Neformálne označovanie sa nikdy nepoužíva na verejnosti. Vždy sa opýtajte, či obe strany pristúpia na neformálny jazyk. Ja by som musel povedať: „Mišo, nevadí ti, ak budem hovoriť neformálne?“

A on by musel odpovedať: „Jasné, kamoš, hovor slangom.“ (Smiech.)

Tak sme sa teda obaja dohodli a ja môžem použiť slang. To je asi zlý príklad...

Formálne označenie sa vždy používa na verejnosti pretože vždy chcete brať svojho partnera v rozhovore za hodného rešpektu.

Prestíž vyspelej rasy je vždy predmetom diskusie.

Prvým meradlom všeobecného pravidla prestíže je v prvom rade vek rasy.

Druhým ukazovateľom je rodokmeň rasy. Všetko sa vracia ku genetike.

Tretím ukazovateľom je počet a veľkosť rasy, alebo klanu, či kmeňa.

Pri štandardnom predstavovaní vždy uveďte identifikáciu plným menom, názov druhu, všetky príslušné tituly a váš domovský planetárny systém.

Názov druhu a planetárny systém, napr. Sol, Terra 3: pretože naša hviezda je známa pod názvom Sol. Sme Terra 3, čo je tretia planéta od Slnka.

Ak by ste boli z Marsu, povedali by ste: Sol, Terra 4.

Teraz budem hovoriť o „Sivých“, Androméďania ich nazývajú D-O-W. „Siví“ sú so súhvezdia Zeta Reticulum.

Do angličtiny prevedené a prekrútené pomenovanie je Dow.

Siví sú militantná rasa, o ktorej je známe, že je veľmi nepriateľská voči ľuďom. Ľudia neboli nikdy schopní so „Sivými“ úspešne vyjednávať. Som si istý, že naše vojsko si prialo aby o tom vedeli v 50-tich rokoch.

Uzavreli dohody, podpísali zmluvy. Siví nikdy nedodržali ani jednu z nich, ale sú tak technologicky vyspelí, že máme čo robiť, aby sme sa ich zbavili... V zasvätených kruhoch sú známi ako osina v zadku (neformálne). Väčšina sa im za každú cenu vyhýba. Majú málo, empatie pre ľudskú rasu, ak vôbec nejakú majú. A verte, že nehodné druhy budú jedného dňa zničené. „Zúčastnili sa všetkých „Presadzovacích vojen“. Chcem, aby ste si to zapamätali, ešte sa k tomu vrátime.

Pôvodom sú to bytosti založené na vodíku. Tí malí, ktorí odvedú väčšinu špinavej práce, sú samozrejme len organické klony. Boli geneticky vyšľachtení na to, aby v kyslíkových atmosférach robili špinavú prácu. Zúčastňujú sa všetkých presadzovacích vojen, ktoré sú vyhlásené reptiliánskymi alianciami (aj ľudské rasy ich zažili), a sú im priraďované tri náhodné vyhubenia v posledných desiatich tisícoch rokoch."

Otázka: Kto?

AC: Siví. Dovoľte mi to ešte raz prečítať. Siví sa zúčastnili všetkých presadzovacích vojen vyhlásených reptiliánskymi alianciami, a pričítajú sa im tri náhodné vyhubenia v posledných desiatich tisícoch rokoch. Nevraví sa tu, kto, takže ja nebudem hovoriť, že to boli ľudia pretože to neviem. Mne stačí tá skutočnosť, že vyhladili rasu.

Sú vyšetrovaní, pre nadmerné genetické manipulácie na minimálne dvoch rasách, vaša pozemská rasa je jedna z nich.

Redakčná poznámka: Tu sa končí chýbajúci materiál. Nemusí byť od veci špekulácia, že jedna z mimozemských skupín nechcela, aby ste čítali od začiatku tohto prepisu až potiaľto.

- pokračovanie -

Alex Collier

Zdroj: Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu
http://www.bibliotecapleyades.net/andromeda/andromedacom_galactichistory...

Celý seriál "Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu" nájdete postupne na tejto adrese.

Preklad: -maeve-

exkluzívne.cez.okno

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Toto je v podstate prepis záverečnej prednášky Alexe Colliera pred jeho odchodom „do dôchodu“ o UFO v roku 2002. Ešte nikdy nebola zverejnená. Pojednáva o informáciách, ktoré mu odovzdali jeho „Andromedánske“ mimozemské kontakty o galaktickej histórii. Tieto informácie sú dôležité pre pochopenie historických zásahov mimozemšťanov. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky. Vďaka Alexovi Collierovi za povolenie prepísať a zverejniť jeho prezentáciu. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie. Prepis v anglickom jazyku urobil Teri Callaghan.

   Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať na redakčný mail.

Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.

november 20, 2009 23:55 popoludní

 

 

Top