Obrázok používateľa CEZ OKNO
PRVOHORY a DRUHOHORY (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť IV.)

Dramatický búrlivý rozvoj rôznorodých mnohobunkových zvierat. Tak sa to uvádza, pretože zrazu je tu všetko, ako vidno v geologických záznamoch. Nevedno ako, nevedno odkiaľ. Tak sa len povie: „Je to náhle tu, a hotovo!“ Z ničoho nič sa objavuje celá tá pestrosť. Zvieratá existujú podľa druhov a druhy sa objavujú vrámci niekoľko miliónov rokov. Opäť – žiadny vývoj. Jednoducho je ich vidno v geologických záznamoch a to v rôznych častiach na súčasných pozemských kontinentoch.

Prvohory (Paleozoikum) - pred 554 až 245 miliónmi rokov

V tejto dobe boli severný a južný pól inde. Planéta doslova ležala na boku. Už zaznamenala posun pólov, jeden z mnohých. Vtedy sa fyzický severný a južný pól vystriedajú, zvyčajne následkom pretočenia magnetických pólov Zeme, ako prirodzeného procesu. Póly sa však môžu posúvať aj po náraze asteroidu alebo planétky (planetoidu), keď sa, po zásahu, planéta nakloní, a potom ju magnetické póly buď časom skorigujú a otočia späť, alebo sa samé prispôsobia a posunú. Mechanike tohto javu nerozumiem.

Západné pobrežie severnej Ameriky prebiehalo od východu na západ pozdĺž rovníka. Afrika bola južným pólom. Náhle, v tomto období, pred 245 miliónmi rokov vyhynie 90 % všetkého morského života a zvierat. Nie rastlín a zvierat ale morského života a zvierat. Človek by si pomyslel, že keď sa prihodí niečo tak dramatické, ovplyvní to všetko.

Ale to sa nestalo. Boli to cicavce a zvieratá. Rovnaké obdobie 544 až 245 miliónov rokov: mimozemská história, Andromédska mimozemská história. Rasy v slnečnej sústave začali rozvíjať vesmírne cestovanie. Väčšina z nich je ale schopná cestovať len vrámci vlastnej slnečnej sústavy. Niektoré sú však schopné prekonať takéto hranice a začínajú kontaktovať a objavovať iné kultúry.

Začína obchodovanie medzi hviezdnymi sústavami. Vytvárajú a vyjednávajú sa obchodné cesty. Začalo zdieľanie technológií a vývoj nových systémov vesmírneho cestovania, pretože vesmírne kolónie, rôzne rasy, čo tu boli zriadené a ktoré prišli plne sformované, prišli na to, ako sa dostať z vlastných planét a hovoria teraz z inými ľuďmi, získavajú iné pohľady, zdieľajú nápady a názory.

Ešte som to nespomenul, a nebudem to ani spomínať v tejto prednáške, ale došlo aj k mnohým nedorozumeniam, zvlášť medzi vodíkovými a kyslíkovými kultúrami. Neskôr, keď sa k tomu dostaneme, vysvetlím, prečo k niektorým nedorozumeniam došlo.

Boli vytvorené zmluvy medzi slnečnými systémami a rasami. Jedna konkrétna rasa bytostí schopných vnímať, vo vesmírnom cestovaní omnoho vyspelejšia sa vydala preskúmať galaxiu. Boli to Alfa Drakoniáni, Ciakar. Prví ktorí boli schopní opustiť planétu, aspoň podľa tvrdenia Androméďanov. V tom čase boli aj najvyspelejší.

Je to neuveriteľná rasa... Majú neuveriteľne absurdné predsudky a sklony. Ale to nič nemení na tom, že, ako kultúra, vykonali neuveriteľné veci a veľa sa od nich naučili mnohé iné rasy. Ich vesmírne lode v tom čase boli duté mesiace a planétky, ktoré zrenovovali, dostavali, vytvorili svoje vlastné vnútorné ekosystémy a vybavili pohonom. Niektoré používali palivo, odlišné od našej nafty, bola to akási želatína, ktorú ťažili vo svojom hviezdnom systéme. Vytvorili motory na kinetickú energiu, akýsi druh elektriny, tak to chápem ja.

Druhohory (Mezozoikum): pred 245 až 65 miliónmi rokov

Mesozoic znamená stredné zvieratá. V tom období sa svetová fauna drasticky zmenila. Nezmenila sa predtým ale teraz náhle áno. Veľkou zmenou je pozemská vegetácia. Vyvinuli sa dinosaury, nuž vlastne sa objavujú z ničoho nič. Rozvíjajú sa v období triasu a jury, až potom vyhynuli.

Ďalší asteroid zasahuje Zem v Atlantickom oceáne pri pobreží dnešnej Kolumbie.

Bolo to zámerné?

To, zdá sa, nevie nikto. Je však zaujímavé, že vždy keď planétu zasiahne asteroid alebo nastane posun pólov, dôjde k radikálnej zmene v ekosystéme Zeme, ktorý sa tým stáva čoraz prijateľnejší pre človeka. Pred 244 miliónmi rokov by sme na tejto planéte jednoducho neprežili. Mnoho vecí by nám vtedy mohlo ublížiť.

Mimozemské dejiny

Pred 245 až 65 miliónmi rokov: Mnoho planetárnych civilizácií je dokonale schopné vesmírneho cestovania. Medziplanetárny obchod je zvlášť dobre zavedený. Narastá potreba prírodných zdrojov, čo vedie vnímavé bytosti ku skúmaniu galaxie. V tomto bode prebiehalo vesmírne cestovanie a obchod už 17 miliónov pozemských rokov, 17 miliónov rokov! Pozrite sa čo sme dosiahli za 4 tisíc rokov my. A vieme že, sme boli zdržovaní, a že existuje technológia ktorá je pred nami skrývaná.

Najlepšie spravovanou hviezdou rasou je Ciakar z Alpha Draconis alebo Draco, civilizácia Oriónu a hviezdneho systému Lyra Vega. Kolonizácia je v plnom prúde. Množstvo planetárnych aliancií stanovilo pravidlá kolonizácie a pokračujú v prieniku do galaxie. Takže pred 245 miliónmi rokov naši hviezdni bratia, naši predkovia, pretože oni nimi sú, pretože my sme súčtom 22 týchto rás, naši predkovia už cestovali vesmírom... Spolu si určovali pravidlá kolonizácie. Pre mňa to znie jednoducho úžasne.

Objavenie vesmírnych diaľnic; ktoré existujú podľa teórií našich vedcov ako červie diery. Sú to vesmírne diaľnice. Sú objavené v tomto období. Doposiaľ ich v našej samotnej galaxii bolo objavených 17, sedemnásť červích dier. Pre tých z vás, ktorí nevedia o čom hovoríme, toto je naša galaxia (ukazuje na hviezdnu mapu), tie malé bodky sú hviezdy a máte tunely, ktoré vedú do rôznych častí galaxie. Len malý príklad... podľa teórie našich vedcov, ak by ste do takej diery vstúpili, v okamihu by ste boli na druhej strane galaxie. Ako vo filme Stargate (Hviezdna brána).

Niektoré z nich sú napojené na iné galaxie. A my všetci musíme predpokladať, že aspoň jeden z týchto spojovacích tunelov vedie do Andromédskej galaxie, čo je asi tu. Takže máte dieru, máte tu dieru, máte spôsob ako sa tam dostať neuveriteľne rýchlo. Nie ako keď nasadnete do rakety, a než by ste boli v cieli, všetci už budú mŕtvi pre vysoký vek, pretože galaxia je obrovská a neustále sa rozširuje.

Ale ako sa galaxia rozširovala zaniklo mnoho z týchto tunelov sústredeného času, podľa Andromédskeho chápania červia diera je tunel sústredného času. Neviem vám to lepšie vysvetliť. Mám aj ďalšie záznamy, ktoré sú z dôvodu bezpečnosti uchovávané v inom štáte a ešte som ich nevyzdvihol. Sú to konkrétne tri krabice poznámok, ale radšej o tom ani nehovorme.

Niektoré z týchto tunelov praskli. Inými slovami, tak ako sa galaxia rozširovala, vytvorili sa v týchto červích dierach, vesmírnych diaľniciach, zlomy. Žiadna z galaktických rás dosiaľ, myslím tým obdobie pred 11 mesiacmi pozemského času, nevie ako boli vybudované alebo kto ich postavil a teda nemôžu byť opravené, pretože nevieme, ako boli vytvorené. Nikto nevie ako boli vybudované. Mnohí predpokladajú, že ich stvorili Zakladatelia. Pomocou nich boli schopní celej tej zeme-tvorby a stavby ekosystémov ako predpokladov pre následné zavedenie života.

To je ich predpokladaný pôvod. Pravdou ale je, že to nevieme s istotou. Mohol ich postaviť aj niekto pred nimi, nevieme. Podľa Androméďanov je vek tretej hustoty 21 miliárd rokov. Vesmír ako ho poznáme, ktorý zahŕňa všetky rozmery, je starý 21 biliónov pozemských rokov, a to je závratné číslo.

Podľa Androméďanov v našej galaxii ostali otvorené len dve červie diery. Teda zo sedemnástich ostali plne funkčné dve. S narastajúcim obchodovaním dochádza aj k šíreniu foriem života. Experimentovanie s presádzaním nových foriem života je v plnom prúde. Teraz sa vráťme k dátam.

Pred 245 až 65 miliónmi rokov

Naši mimozemskí predkovia teraz prenášajú vegetáciu a formy života z jedných hviezdnych systémov do druhých. Presádzajú len tie formy života, ktoré prichádzajú v úvahu. A podľa čoho sa rozhodujú, to ja neviem. Ale podľa Moraneya sa schopnosť prežitia ukáže až v kompletných ekosystémoch. Dosiaľ najkompletnejší ekosystém, aký v galaxii existuje je kyslíkový, založený na O2, čo je to, čo sme. Skutočne zložité ekosystémy sa vyskytujú len na relatívne malom počte planét v galaxii.

Teraz to môže byť niekoľko miliárd planét, ale keď vezmeme v úvahu koľko sĺnk a koľko skutočných hviezdnych systémov máme, je to v skutočnosti malý počet, aj keď my by sme si povedali: “Bože môj, tam existuje 200 miliárd svetov?“ Pre nás je to ohromujúce číslo. Ale vo veľkom rozsahu je to v skutočnosti len veľmi malé množstvo, pretože vodíkové ekosystémy zďaleka prevažujú nad ostatnými.

Tu si môžeme uvedomiť, že komplexný celoplanetárny ekosystém je ďalšia najcennejšia vec vo vesmíre. Druhy, však, prichádzajú a odchádzajú. Ale skutočne bohatá biosféra pretrvá iba keď nie je vystavená kompromisom. Dinosaury, vtáci a ovocné stromy sú k nám dovezené a udomácnené v troch planetárnych ekosystémoch našej slnečnej sústavy: na Zemi, Marse a Uráne.

Všetky rozvinuté mimozemské rasy už vštepili svojim civilizáciám, že zachovanie biosfér bolo a je nutnosťou. To je pred 245 až 65 miliónmi rokov. Už vtedy učili svoje deti o zachovaní ekosystému.

- pokračovanie -

Alex Collier

Zdroj: Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu
http://www.bibliotecapleyades.net/andromeda/andromedacom_galactichistory...

Celý seriál "Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu" nájdete postupne na tejto adrese.

Preklad: -maeve-

exkluzívne.cez.okno

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Toto je v podstate prepis záverečnej prednášky Alexa Colliera pred jeho odchodom „do dôchodku“ o UFO v roku 2002. Ešte nikdy nebola zverejnená. Pojednáva o informáciách, ktoré mu odovzdali jeho „Andromedánske“ mimozemské kontakty o galaktickej histórii. Tieto informácie sú dôležité pre pochopenie historických zásahov mimozemšťanov. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky. Vďaka Alexovi Collierovi za povolenie prepísať a zverejniť jeho prezentáciu. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie. Prepis v anglickom jazyku urobil Teri Callaghan.

   Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať na redakčný mail.

Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.

Autori: 
november 10, 2009 23:18 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Jaroslav
  Jaroslavaugust 16, 2011 10:45 dopoludnia

  Komentár: 

  Už léta se zajímám o ezoteriku, záhadologii a podobné věci,
  ale blábol podobného kalibru, jsem viděl jen jednou, když se nějaký magor - evidentně duševně narušený - prohlásil za kontaktéra nádherné
  a superinteligentní rasy z Venuše! Podotýkám, že v té době už byly informace o prostředí na Venuši známé!A založil si tady firmu na
  záchranu světa, který měl skončit, jak mu důvěrně zdělili jeho "andělé" z Venuše v roce 2000! Našlo se hodně hlupáků, kteří tohohle šarlatána podporovali a nechali se od něj zneužívat všemi možnými i nemožnými způsoby!
  A tak si říkám, co sleduje svými bláboly autor tohohle "veledíla"?!
  Že by nová firma na záchranu světa?! Nebo chce založit rasu vybraných
  superlidí, kteří jediní budou hodni záchrany až skončí za týden - měsíc - rok - či kdy nám tento "mesiáš" oznámí - náš svět?!
  Pochopitelně pan "autor" je asi za solidní bakšiš zachrání.
  Osobně se řídím heslem fyzika Openheimra, který řekl jednomu svému kolegovi: "...pane kolego vaše teorie je šílená! Teď jde o to, je-li
  dost šílená na to, aby mohla platit?!"
  Ale co je moc - to je moc!
  j.b.

 2. Obrázok používateľa Laci
  Laciaugust 16, 2011 20:29 popoludní

  Komentár: 

  Bolo by načim porozmýšľať, či sa tie roky nedali stráviť nejako plnohodnotnejšie možno pri činnosti, ktorú máte šancu pochopiť a na ktorú ste dorástli...

 

 

Top