Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dvojí svítání z Lysé hory

Zdravím pilného OrgoNeta, a zasílám mu velmi nevšední podívanou na "dvojí svítání" pozorované webovými kamerami umístěnými na beskydské Lysé hoře. Ten jev pozoruji od pátku 18.11.2011, ale nevím, jak dlouho se už projevuje před tímto datem. Poněvadž prohlížeč kamer zpřístupňuje snímky na netu pouze 48 hodin nazpět, nemám toto "dvojí svítání" právě z pátku 18.11.11. Podařilo se mi však stáhnout tento jev pro rána So - 19.11., Ne - 20.11., Po - 21.11. a Út - 22.11.11.

První "svítání" začíná v 5:20 hod. pozvolna až k šesté hodině, po šesté se bílá oslnivá záře začíná rozpínat po celé obloze. A vrcholí v 6:25 hod.naprosto nevídanou oslnivou září tak, že předměty před kamerou se téměř v té světelné záplavě ztrácejí a získávají přitom zvláštní nafialovělý odstín, jakoby byly ozářeny jakousi radiací. Mezi časem 6:25 a 6:30 hod. tato záře doslova zhasne, místo bílé je opět modrá obloha, a začíná navazovat východ skutečného slunce, který trvá do 7:00 hod., kdy je vidět vycházející sluneční kotouč nad horizontem. Proto tyto záběry jednoznačně dokazují, že opravdu dochází k jevu "dvojího svítání". Co způsobuje to první, se lze jenom dohadovat. Když se ale porovná jeho mnohonásobná síla s následným skutečným slunečním svítáním, vkrádá se jistá pochybnost, zda to mohlo se sluncem vůbec nějak souviset. Mám v podezření globalistické technologie, které mohou soviset s HAARPem a chemtrailsy. Nakonec, posuď sám Orgo na níže přiložené sadě snímků. Jsou z nedělního (20.11.11) ranního svítání.

Jakoby ten jev nestačil sám o sobě, objevila se tu ještě jedna podivnost. Stáhl jsem si nedělní ranní svítání také z kamery na Churáňově. Došlo zde k úplně stejnému jevu jako na Lysé hoře, ale s 15-ti minutovým zpožděním !!! Jak je to možné ??? Vždyť Lysá hora (1323 m n.m) je od Churáňova (910 m n.m, jiné prameny uvádějí až 1090 m n.m) na Šumavě vzdálena rovnoběžkově od sebe asi jen 360 km a poledníkově asi jen 60 - 70 km. Nadmořskou výšku mají také téměř srovnatelnou. Níže přikládám orientační mapku (1 - Lysá hora, 2 - Churáňov) a sadu snímků z "dvojího svítání" na Churáňově jako důkaz této anomálie (porovnej časy u obou sad snímků, a sám uvidíš ten rozdíl !!!) Obě záhady tedy čekají na svoje luštitele...

S pozdravem čtenář z CK.

Ahoj,
já teď nemám čas všechno pomalu pročítat, tak mi možná něco ušlo, ale přesně tohle z Lysé hory jsme tu nedávno řešili a nechali se víceméně přesvědčit, že se jedná o přepnutí kamer z nočního režimu na denní. Vcelku to zní rozumně, úplně mě to nepřesvědčilo, ale zatím nemám nic lepšího.
Proč si myslíš, že to není režimem kamer, ale je to skutečně dvojí svítání?
Díky.
Zdraví Orgonet

Ahoj, Orgo,
taky jsem přemýšlel nad možným přepínacím režimem. Ale to přepínání přeci nemůže probíhat skoro hodinu. Za další, co se to tedy šíří za energii po obloze skoro hodinu před samotným východem slunce, že to kamery doslova a do písmene oslepí ? Když na kamery nepůsobí přímý sluneční svit, tak co tedy ? Vždyť ta záře je silnější než záře skutečného slunce !!! Jen si znovu porovnej, co se děje od 5:20 do 6:20, a jak ta záře doslova vybuchuje v 6:20 až 6:25. Mezi 6:25 až 6:30 ta záře náhle mizí, ale slunce je pořád ještě půl hodiny (!!!) před svým východem nad horizont zcela skryto. Tak tohle si myslím, že přepínání kamer nevysvětl& iacute;. Spíš si myslím, že se to záměrně bagatelizuje z důvodů utajování něčeho, co lidi nemají vědět. Zda jsou to průvodní jevy chemtrailsů, haarpů, energií z centrálního galaktického slunce Alcyonu, poškození magnetosféry či ionosféry technologickými experimenty, případně dalšími neznámými (pro nás lidi "dole") vlivy, netuším.

Jen tak na okraj dodávám, že se radikální změny v současné době dějí na všech planetách Sluneční soustavy, a vědci jsou z toho docela na větvi, protože zatím lidská paměť nic podobného nezaznamenala a ani nezná. Z toho důvodu to může být "přírodního původu" nebo také uměle vytvořeného lidmi, případně mohlo dojít i ke kombinaci/nabuzení přírodních procesů zásahem technologií člověka. Proto přepínání kamer z režimu na režim v tomto případě nevěřím !!!

Ještě bych dodal, že jsem měl pocit při té sekvenci v 6:25, že je to taková síla toho světla, že jsem se obával, že něco začne hořet. No a ejhle, jako na zavolanou jsem dnes zachytil článek, jak o tomto víkendu ve Švédsku začal spontánně (tzn.bez zjevných příčin) hořet nějaký muž na vlakové zastávce (viz zde http://www.novinky.cz/koktejl/251241-sved-se-samovznitil-pri-cekani-na-v...). Je to jen jeden z mála publikovaných případů, které se po světě dějí. A stále jich více a více přibývá !!! Proč asi ?

Co může způsobit, aby tzv.zničehonic začalo lidské tělo hořet, přičemž hoří zevnitř ven oslnivě bílým světlem/plamenem jako když se svařuje železo obloukem. Je zaznamenáno několik případů,kdy u hořících osob byly zjištěny některé parametry tohoto jevu, a mě zvláště zaujala teplota hoření 1000 - 1100°C !!! No to je úplná fantazie, jak se může taková teplota vůbec v lidském těle objevit ?

No, a našel jsem k tomu další střípek do mozaiky tajemna : je poměrně dost klinik, kde lékaři operující oběhový systém srdce nebo srdce samotné potají říkají (jinak by je to stálo karieru), že když zavádějí do srdce sondy, aby se podívali, jak to tam vypadá, s hrůzou a překvapením zjišťují, že je v srdci silné bílé světlo. Někteří to zkoumali blíže, a došli k závěru, že je tam cosi jako "bod vakua" svítící plazmy. Ta že ohřívá krev, a krev ohřívá tělo. Zárověň s tímto jevem spojují činnost čaker a tzv.energetického ořívače těla. Celý tento soubor energetických toků produkuje elektromagnetické pole, kter&eac ute; vlastní každý živý organismus, a je ho proto možné kdykoli a kdekoli detekovat. Na tomto základě američané vyvinuli tzv.chytré střelivo, kdy cíl je schován za překážkou, a není jej možné zasáhnout přímo. V tom případě střelec vystřelí tuto munici nízko nad schovaný cíl. Střela prolétá kolem/nad živým (!!!) cílem, a v ten okamžik exploduje a cíl zasahuje zezadu nebo ze strany na základě reakce na jeho elektromagnetické pole !!! Jak říkám, dějí se neuvěřitelné věci, jak "přírodní" tak technické !!! Nic podobného lidský rod ve své histolrii nezažil !!! Lidé z tohoto důvodu nejsou připraveni na tak radikální, tak rozsáhlé, a tak rychlé změn y, které se jich mají bezprostředně dotýkat, kterých se bezprostředně už dotýkají, a ještě budou v mnohém dotýkat !!! Je proto celkem logické, že se vystrašení lidé utíkají ke komunitám hlásajícím klid, mír, pozitivismus apod., aby se alepsoň někde cítili v bezpečí. Je to však jen dočasný úkryt, poněvadž probíhající změny si najdou každého kdekoli, dříve nebo později !!! Pokud se lidé nepřipraví na ten čas, pokud nebudou vyhledávat, třídit a vyhodnocovat VŠECHNY (ne jenom laskavé polzitivní !!!) informace, pokud nebudou pracovat na své integraci do přicházejících změn, mají jen velmi malou šanci na přežití do budoucnosti !!!

Zdraví čtenář z CK

Takže ty fotky svítání chronologicky...

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Dvou Sluncí na obloze si všímá stále více lidí, záhada nemá vysvětlení
http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/dvou-slunci-na-obloze-si-vsima-s...

DRUHÝ MĚSÍC NA OBLOZE
http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/druhy-mesic-na-obloze

Dvě pozoruhodná videa
http://www.cez-okno.net/clanok/anomalie/dve-pozoruhodna-videa


Sekcie: 
november 24, 2011 14:25 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Dan
    Dannovember 24, 2011 21:14 popoludní

    Komentár: 

    Ahoj, bydlím pod Lysou, na webky chodívám denně a taky jsem si toho všiml. Nicméně i mi selský rozum říká, že je to jen přepnutí kamer z nočního na denní režim. A žádné "přepínání" netrvá skoro hodinu... i na těch fotkách je vidět, že to světlá, světlá, světlá a další snímek je nakonec v normální expozici. Během těch 5ti minut prostě dojde k přepnutí. Žádný div se nekoná. :-)

 

 

Top