Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO kontaktér varuje, že Asteroid Apophis môže zdevastovať Európu

Billy Meier uverejnil tieto informácie od mimozemšťanov už v roku 1991 – o 13 rokov skôr, ako došlo k „oficiálnemu“ objaveniu asteroidu. Náhlemu záujmu Ruska a výzve, aby sa začalo niečo robiť pravdepodobne predchádzali informácie Billy Meiera, ktoré uverejnil 13 rokov skôr ako došlo k „oficiálnemu“ objaveniu... Rusko mu verí viac ako NASA... lebo Meierove špecifické astronomické predpovede sa ukázali byť správne.

Los Angeles, Kalifornia, 11. januára 2010 | Anatoly Perminov, šéf ruského vesmírneho programu nedávno pozval NASA, Európsku vesmírnu agentúru, Čínsku vesmírnu agentúru a ďalšie organizácie, aby sa podieľali na medzinárodnom projekte, zameranom na vychýlenie asteroidu Apophis z jeho dráhy vedúcej k možnej zrážke so Zemou v roku 2036 (o 26 rokov). Náhlemu záujmu Ruska a výzve, aby sa začalo niečo robiť pravdepodobne predchádzali informácie Billy Meiera, ktoré uverejnil 13 rokov skôr ako došlo k „oficiálnemu“ objaveniu asteroidu v roku 2004.

Tichá revolúcia pravdy

Meier, ktorý tvrdí, že tieto informácie dostal ako prvý v roku 1981 od mimozemšťanov, publikoval varovanie v roku 1991. V ňom uvádza, že ak asteroid s priemerom 350 metrov zasiahne Zem, „rozštiepi zemskú kôru od Severného mora po Čierne more a vytvorí nový kontinent.“

Ničivé následky

Rusko, Nemecko, Poľsko a mnohé ďalšie krajiny Európy (týka sa to aj Slovenska, pozn. prekladateľa) ako prvé utrpia kvôli ničivým následkom, medzi ktoré patrí obrovská vlna pri výbuchu, ohnivá guľa, čierna obloha, obrovské požiare a katastrofické zmeny pevniny. Milióny životov bude v okamihu stratených a milióny ďalších zomrie na následky klimatických zmien, tečúcej masy žeravej lávy, toxických plynov a smrtiacej síry, ktoré sa budú valiť na západ.

Závažnosť takéhoto nárazu, bola naznačená aj vedcami ako Dr. Michio Kaku, ktorý v svojom článku pre Wall Street Journal (vyšiel 5. januára 2010) povedal, že takýto náraz by zničil krajinu. Dr. Kaku uvítal iniciatívu Ruska a povedal, že: „Ak sa pripravíme teraz, zvýšime naše nádeje na záchranu“.

Komu veriť

Meier tvrdí, že v roku 2009 mimozemšťania opäť naliehali, aby „pozemskí vedci urobili všetko čo je v ich silách“ a okamžite začali proces vyslania nukleárnych zariadení, ktoré môžu vychýliť asteroid z jeho dráhy. Striktne nástojili na tom, aby sa asteroid nenechal vybuchnúť a povedali, že pokúsiť sa pristáť na asteroide, alebo použiť iné metódy na jeho odchýlenie, by bolo neuskutočniteľné až skoro nemožné.

Ruské návrhy na spoluprácu, sa veľmi približujú Meierovým radám. Rusko mu verí viac ako NASA, ktorá oficiálne znížila pravdepodobnosť zrážky na 1 ku 330.000, pretože Meierove špecifické astronomické predpovede sa ukázali byť správne. Meier začal svoje predpovede uverejňovať v roku 1951 a tvrdí, že jeho osobné kontakty tvárou v tvár s mimozemšťanmi začali v roku 1942 a pokračujú po dnes.

Meierov mediálny zástupca v Amerike, Michael Horn, dodáva: „Meierovi povedali, že iba vedci na Zemi dokážu zabrániť tejto udalosti. Keď zvážime mimozemský zdroj a dokázanú správnosť Meierových predpovedí, ktoré boli vydané pod copyrightom, všetci by sme mali žiadať od NASA, aby spolupracovala s Ruskom a medzinárodnou vedeckou spoločnosťou.“

Zdroj: http://www.prweb.com/releases/UFO_Contactee_Warns_on_/Apophis_Asteroid/p...
Z angličtiny spracovala Lucia Oboňová
exkluzívne.cez.okno

február 26, 2010 01:06 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 26, 2010 15:51 popoludní

  Komentár: 

  keyb to bola pravda a davali nam tie mimozemske civilizacie informacie tak preco sa o ten asteroid nepostaraju sami? hm preco nam to len odkazuju sak pred tym to nasi vedci vypocitali ze nas nezasiahne ...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 28, 2010 00:11 dopoludnia

  Komentár: 

  im to je uplne jedno amici sa zahrabu pod zem a oni to tam preckaju ved aspon budu mat volnu zem v EU

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 11, 2010 12:56 popoludní

  Komentár: 

  Lacnejšie by pre nich bolo vyvynúť ten stroj než ukryť celú ameriku.

 

 

Top