Obrázok používateľa CEZ OKNO
Exo-archeologie: komu patří obří lebky?

UPRESNENIE nájdete na tejto adrese, pozn. red. | Předkládám zde nejzajímavější fotografie nalezených obřích koster, které jsem dokázal shromáždit. Žádný z těchto nálezů není veřejně přístupný a potvrzený oficiální vědou. Kdyby byl, byla by to největší senzace všech dob, neboť by to znamenalo, že po Zemi kdysi chodili obři v pravém slova smyslu a tedy celá historie by musela být přepsána. Z toho důvodu jsou tyto nálezy pravděpodobně udržovány v utajení...

Skutečnost obřích koster a lebek dokládá nyní již velké množství nálezů, fotografií a svědectví. Světová exopolitika je dobře seznámena s prací Klause Dony, rakouského sběratele artefaktů a tajemných předmětů (http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-zakazana-archeologia), který sám má ve vlastních sbírkách několik neobyčejně velikých koster a lebek a svůj výzkum prezentoval mimo jiné i na summitu exopolitiky v roce 2009.

Některé velké lebky se nacházejí v muzeích Jižní Ameriky. Jsou známy svým velmi protáhlým tvarem v zadní části a také různými zdeformovanými tvary. Podobají se obrazům některých egyptských faraónů, kteří měli taktéž protáhlé zadní části hlavy, jak je patrné na sochách a malbách.

Kostry obrů byly nalezeny o výšce asi 3 - 10 metrů. Místa nálezů nejsou úplně známá, jedná se většinou zřejmě o oblast Blízkého východu, Egypt, některé nálezy byly v Indii, Peru, v některé velké poušti (Gobi nebo Sahara?), podle Davida Ickea se podobné nálezy vyskytly i v USA.

To, co můžeme považovat za jisté, je, že kostry obrů existují a že existují archeologická místa s jejich vykopávkami, ač jsou skrývána. Například indické naleziště bylo podle zpráv ihned po objevení neprodyšně uzavřeno a chráněno armádou, jediné fotografie bylo možno pořídit ze vzduchu letadly, díky čemuž se mohla alespoň jedna z nich dostat na veřejnost. Lze si domyslet, že podobná opatření budou i v ostatních případech neobyčejných archeologických nálezů.

Jisté je, že takových nálezů bude přibývat, a je otázkou času, kdy se jeden z nich dostane na oči médiím a dozví se o něm celý svět. Tím bude vyvolán skandál, který již nepůjde zastavit. Po něm budou následovat další a lidé se dozvědí pravdu. Ohledně původu obřích koster je těžké pronést jasný verdikt, nicméně exopolitika a její archeologická odnož se domnívají, že tyto kostry patří obrům, kteří kdysi žili na Zemi, jak praví mnoho bájí, mýtů a starodávných knih, mimo jiné i Bible. Téměř každá kultura má ve svých příbězích i nějaké obry, není nikdo, kdo by nevěděl, co je to obr, přesto jsou tyto bytosti považovány za mýtus, výmysl.

Pokud vezmeme staré příběhy vážně, dozvíme se, že v dávných časech přišli z nebes na Zemi bohové a zplodili či stvořili zde své potomky. Kromě lidské rasy experimentovali i s jinými druhy a vytvářeli i různé nestvůry a křížence. V jednom období byli zplozeni obři, kteří se stali mocnými mezi lidmi. Měli v sobě geny svých božských rodičů a měli tedy výhody oproti běžné populaci. Podle příběhů se stali pyšnými a násilnými a snad se zprotivili i samotným bohům. Zmínka v Bibli, kdy je na Zem seslána potopa kvůli zkaženosti jejích obyvatel, může souviset s tímto obdobím. Z těch, kteří přežili do moderní doby (po potopě), se stali nepřátelé lidské rasy, protože víme, že docházelo ke vzájemným bojům, a lidé, kteří nyní byli v početní převaze, vyhlazovali potomky rasy obrů až nezůstal ani jediný. Odkazy můžeme najít v příbězích válek proti Titánům.

Této teorii můžeme jako exopolitika dát mimozemský rozměr, když v souladu s Dänikenem a Sitchinem budeme považovat bohy za bytosti z vesmíru. Obři by tak mohli být potomky bohů Elohim - (Anunnaki?) s lidskými ženami. V Bibli jsou nazýváni Nefilim (někdy ovšem označováni jako padlí andělé). Byli tedy obři kříženci mimozemšťanů?

Mohou být některé architektonické památky důkazem existence rasy obrů? Na mnoha místech planety jsou totiž pozůstatky staveb vytvořených z obrovských kusů kamenů; některým se říká "kyklopské zdi/hradby/stavby". Kyklopové byli, jak víme, obři. V Egyptě se zase nacházejí velmi zajímavé chrámy - některé vchody a místnosti v nich jsou 3-10 metrů vysoké. Pro koho byly stavěny místnosti a dveře o takové výšce? A nejvýmluvnějšími jsou egyptské sochy bohů/ faraónů. Některé mají 4, 5, 7, 10 až 18 metrů. Někde jsou malé sochy vedle velkých pospolu. Sochy obyčejných lidí sotva dosahují kotníků těch největších. Proč jsou zobrazeny v tak různých velikostech? Znázorňovaly snad skutečnou velikost? V Tibetu prý zase existují prastaré jeskyně, kde odpočívají mumie spících obrů. Tento výčet není zdaleka úplný a sami jistě najdete další doklady přítomnosti obrů na Zemi v průběhu její historie.

Text: Ladislav Zelinka

Poznámka Michael M. Faitl: Zdravím pane kolego a naprosto souhlasím. Ve starých textech je dostatek informací o existenci těchto obrů. Ne vždy sice supervelikých, ale lidé velkého vzrůstu žili zřejmě v určité době na celém světě. Jen s těmi fotografiemi je třeba být opatrný, protože už dnes bezpečně víme, že mnoho z těch, které se na internetu nacházejí jsou "fake". Některé jsou zase naopak výsledkem různých fotografických soutěží. Nicméně to neznamená, že některé nemohou být skutečné. Jen je poměrně komplikované, až skoro nemožné v současné době zjistit, která fotka je podvrh a která ne. Technika se zdokonaluje každým rokem a vtipálků úměrnou řadou také přibývá :))

Odkazy:

http://www.6000years.org/frame.php?page=giants

Zde je soubor fotografií:

Zdroj: Exopolitika.cz

apríl 29, 2011 23:05 popoludní
 • krát komentár

22 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Mathius
  Mathiusapríl 30, 2011 08:08 dopoludnia

  Komentár: 

  No ja neviem. Už som tie fotografie na internete videl a čítal som hlavne, že je to podvod. Ktovie čomu má človek veriť, ale niektoré vyzerajú hodnoverne. Ak by boli pravé, tak je to vážne sila. A v podstate by to ani neodporovalo tomu čo je písané v Biblii...

 2. Obrázok používateľa Muluc
  Mulucapríl 30, 2011 18:09 popoludní

  Komentár: 

  Samozrejme, vždy je pravda podvod a podvod pravda.

 3. Obrázok používateľa Martin
  Martinjúl 02, 2011 06:42 dopoludnia

  Komentár: 

  Tie veľké kostry patria ľuďom. Pred tisícročiami boli lepšie podmienky pre život na Zemi. Všetko bolo väčšie, ľudia alebo aj plazy ("dinosauri"). Po veľkej katastrofe, zrejme zrážka zeme s planetoidom, klesol tlak atmosfery a vsetky zive trvory dnes dorastaju do menších rozmerov. Povrch Zeme bol pretvorený katastrofou asi pred 6000 rokmi. Preto nachádzame málo artefaktov z našej civilizácie pred katastrofou.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 30, 2011 18:41 popoludní

  Komentár: 

  no tak ta posledna "fotka" hovori za vsetko...

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 02, 2011 11:35 dopoludnia

  Komentár: 

  Tyto fotografie jsou jasně zřetelné jako objevy archeologů,nevím co by se na tom dalo zfalšovat.Ty fotografie jsou tak zřejmé,že nic zřejmějšího být ani nemůže,nevěřící Tomáši!!!Z pravdou,již všichni budou konfrontování a věřte to mu,že spousta lidí jí neunesou!!! 3D realita lží matrixu se rozpadá,snažte se přizpůsobit 5D realitě Pravdy!!!

 6. Obrázok používateľa realista
  realistamáj 01, 2011 12:40 popoludní

  Komentár: 

  Ale no tak, to už trošku preháňate nie?:) Keď tak, dajte len článok, ale nie aj tie obrázky, (zámerne nepoužité slovo fotky, ktovie prečo:)) tie len kazia dojem dôveryhodnosti. Ak má niekto záujem, bez problémov mu vypíšem chyby, ktorých sa autor obrázkov dopustil pri úprave. Pekný deň.

 7. Obrázok používateľa Ladislav
  Ladislavmáj 01, 2011 13:08 popoludní

  Komentár: 

  Jestli víte o některém obrázku, že je podvržený, tak mne na to upozorněte, ať ty fotografie můžeme roztřídit na pravé a falešné. Je to možné, že některé jsou fotomontáže.

 8. Obrázok používateľa Milan
  Milanfebruár 12, 2012 17:18 popoludní

  Komentár: 

  Pozrel som si podrobnejšie - zom zvedavosti - posledný obrázok, to je tá obrovská kostra s dvomi postavami, postava vľavo sedí. Zväčšil som si obrázok v grafickom editore a prásk ! Obidve postavy sú do obrázku vložené dodatočne. Autor fotomontáže si nedal veľa práce - prechody medzi pôvodnou predlohou a vloženými postavami sú jasne viditeľné. Do predlohy sa dostali "falošné farby" (najmä červená), u stojacec postavy je priamkovité zvislé predné rozhranie medzi postavou a predlohou, u sediacej postavy je prienik "falošnje" červenej farby za postavou, u obidvoch postáv je možné ohraničiť rozhranie predlohy a postáv.
  Môj názor: nekvalitná fotomontáž, rozpoznateľná už pri zväčšení 3:1.

 9. Obrázok používateľa Laci
  Lacimáj 01, 2011 13:19 popoludní

  Komentár: 

  Podel sa s nami

  Vypis kde je fotomontaz a preco

  diskreditacia a snaha zosmiesnit vsetko co nepasuje do klasickej tabulky vyvinu ludstva je normal

 10. Obrázok používateľa Josef
  Josefmáj 01, 2011 20:55 popoludní

  Komentár: 

  Tak na co čekáš,dokaž, že jsou to fotomontáže a nevykřikuj do tmy.

 11. Stránky

 

 

Top