Obrázok používateľa CEZ OKNO
AREA 51 je nyní oficiálně uznána - jsou tam mimozemské lodě? (+VIDEO)

CIA poprvé připustila, že Area 51 existuje, a to oficiálním uznáním v dokumentu uvolněném díky zákonu o svobodě informací. Hlavní média (v USA, pozn. překl.) se přiznání CIA, že Area 51 je skutečná, široce věnovala. Dokument CIA byl uvolněn Jefferymu Richelsonovi, vysoce postavenému spolupracovníkovi Národního bezpečnostního archívu George-washingtonské univerzity, který si vyžádal další informace o historii špionážního letounu U-2.


V dokumentu CIA uznává, že Area 51 byla vybrána díky rovné, pískovité a suché ploše Groom Lake, vhodné pro testování tajných špionážních letounů. To, co dokument CIA nezmiňuje, bylo, že je v blízkosti další vyschlé jezero Papoose Lake, které je vzdáleno pouhých 19 km. Podle informátorů je toto lokalita dokonce ještě utajovanějšího střediska, nazývaného S-4, kde se zkoušely různé druhy letounů diskovitého tvaru a provozovalo se reverzní inženýrství. Je to středisko, o kterém se zmiňoval Bob Lazar v roce 1989, který tam krátce pracoval a všechno prozradil Georgovi Knappovi v sérii lasvegaských televizních rozhovorů na stanici KLAS. Dále je S-4 místem, kde naleznete mimozemskou loď a dokonce živé mimozemšťany, tedy podle Lazara a dalších informátorů.

Podle dokumentu uvolněného CIA: „Ústřední zpravodajská služba /CIA/ a Vrchní úřad pro průzkum: U-2 a Programy Oxcart“, (The Central Intelligence Agency and Overhead Reconnaissance: The U-2 and Oxcart Programs), byla Area 51 objevena 12. dubna 1955 během přeletu a přistání v Groom Lake, ležícího blízko nevadského atomového testovacího střediska. Autoři dokumentu, Gregory Pedlow a Donald Welzenbach, napsali, že stavbu tajných středisek na Area 51 neschválil nikdo menší než prezident USA: “Prezident Eisenhower také schválil dodatečný pás pustiny, známé svým označením na mapě jako Area 51 - u nevadského testovacího střediska.”

Podle Richelsona oficiální uznání AREA 51: … ukončilo úřední tajemství o faktech Area 51. Otevírá možnost, že budoucí zprávy o ní a o dalších vzdušných projektech budou méně upravovány a budou plně vysvětlovány ve smyslu jejich přítomnosti v Area 51.

To, co Richelson nezmiňuje spolu s autory dokumentu CIA, je další základna blízko Papoose Lake. Tam byl vzat informátor Bob Lazar, jak tvrdí, poté co odletěl na Area 51 z Las Vegas letem JANET flight – leteckou kyvadlovou dopravou pro dělníky z Area 51. Lazar tvrdí, že osobně viděl až devět různých typů létajících disků, některé z nich byly mimozemského původu. Lazar pracoval na pohonném systému a byl placen z oficiálně neexistující větve amerického námořnictva, nazvané DNI – Námořní zpravodajská služba. Lazar se nakonec rozhodl jít na veřejnost a stal se informátorem. Jeho rozhovor s Georgem Knappem na KLAS-TV se stalo světově známé a vložilo Area 51 na mapu pro vyšetřovatele UFO.

Nedávno, v květnu 2013, penzionovaný agent CIA, vystupující pod pseudonymem ‘Kewper’ poskytl video-výpověď před šesti penzionovanými členy Kongresu USA o incidentu, týkajícím se prezidenta Eisenhowera, jenž požadoval informace a přístup do střediska S-4 v roce 1958. Zdá se, že asi tak během tří let od doby postavení Area 51 i připojeného střediska S-4, se manažeři S-4 rozhodli zadržet informace o tom, co se tam děje, pod pokličkou. Eisenhower měl vyhrožovat tím, že vtrhne do S-4 s US First Army, pokud se manažeři nerozhodnou sdělit mu utajované informace. Podle agenta CIA středisko S-4 hangárovalo jistý počet mimozemských plavidel a ubytovávalo zadržené a živé mimozemšťany, jednoho z nich osobně viděl. Jeho šéf ze CIA spolu s ostatními agenty dokonce měli přímý rozhovor s živým mimozemšťanem. V roce 1997 jistý informátor, užívající pseudonym Victor, uvolnil video se živým mimozemšťanem, který je podrobován výslechu na S-4.

Oficiální uznání CIA, že Area 51 existuje, je vítaný pokrok při uvolňování informací CIA o tajných leteckých projektech poblíž Groom Lake. Avšak svědectví Lazara, Kewpera a ostatních naznačuje, že Area 51 není to, kde se odehrává většina utajených projektů. Area 51 je výhodné krytí pro dokonce ještě utajenější vyspělé letecké programy, prováděné na S-4 - blízko Papoose Lake. CIA řekla pouze polovinu pravdy, že na Area 51 nenajdete žádné mimozemské technologie ani mimozemské bytosti. Ty jsou podle Lazara a ostatních na blízkém středisku S-4 vedle Papoose Lake, tam, kde můžete nalézt mimozemskou loď a její piloty.


VIDEO (EN) nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/kxan

Michael E. Salla, Ph.D., 16. 8. 2013

http://www.examiner.com/article/area-51-is-now-official-where-are-the-al...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Seriál "AREA 51" nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Utajená vojenská Oblast 51 existuje, přiznala CIA
http://www.cez-okno.net/clanok/eisenhower-o-area-51-rozneseme-je-tam-na-...


Autori: 
október 27, 2013 23:56 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top