Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nová převratná teorie fyziky a astrofyziky!

Zajímá vás, jaké jsou základní síly, které drží pohromadě veškerou hmotu, od subatomární úrovně až po galaktickou? Čtenář právě poslal odkaz na fascinující video s novým objevem, který otřásá veškerými základy fyzikálních a astrofyzikálních teorií. (Je to anglicky, ale kdo se zajímá, pochopí. Někdo z odborníků se jistě ujme překladu?)

Autorem teorie je David Allen LaPoint (víc o něm zatím nevím).

Uvidíte různé pokusy ukazující, že magnetické pole každé částice i hmoty je tvořeno vlastně dvěma protilehlými magnetickými poli ve tvaru misek, mezi nimiž dle podmínek probíhají různé jevy - tvorba plazmatu, přitahování a odpuzování... Soudržnost vesmírných struktur není již třeba vysvětlovat černými děrami, temnou hmotou a temnou energií, ty podle této teorie vůbec neexistují.

Magnetické misky použité při pokusech mají stejný tvar jako tzv. dóm výzkumné instituce CERN v Ženevě. Není jistě náhodou, že tento tvar dómu se vyskytuje na mnoha stavbách ve světě - kopule chrámů... Pomocí těchto misek lze vytvořit ve vakuu například plasmové Slunce o průměru 100 mm, které je obklopeno rovníkovým plasmovým diskem o průměru 300 mm, a mnohé další jevy napodobující struktury vesmíru.

Tato teorie primerových polí je schopna vyřešit energetickou krizi. Nové poznatky bude možno aplikovat na výrobu radikálně nových reaktorů na výrobu energie pro celý svět. Reaktory budou velmi malé, bezpečné a relativně levné. Jejich testování by mělo začít v létě 2013.

Všechna videa jsou natočena v reálu, nejsou tam žádné úpravy ani manipulace kromě rychlosti. Jinými slovy, je to skutečná věc. Těžké tomu uvěřit, ale je to naprostá pravda.

2012: Právě se změnil svět!


DOKUMENT nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/davelapoint777
Tento materiál hľadá prekladateľa, píšte na adresu: redakcia@cez-okno.net


Súvisiace:

Fyzika
http://www.cez-okno.net/fyzika


Sekcie: 
Štítky: 
január 15, 2013 17:01 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 15, 2013 17:35 popoludní

  Komentár: 

  Neni to totez s cim prisel Keshe ? Mozna je trochu jiny vyklad, tusim ze Keshe teoreticky pracuje s nejakou treti "hmotou" mezi hmotou a antihmotou, ktera nejak ovlivnuje interakce mezi temi dvema formami.

  Vysvetluje to ve svych knizkach, jeste jsem se k nim bohuzel nedostal.

 2. Obrázok používateľa ninive22
  ninive22január 18, 2013 19:26 popoludní

  Komentár: 

  Presne toto mi napadlo keď som to uvidela, a som strašne zvedavá čo sa z toho vyvinie počase, v kútiku duše dúfam že to nieje fake:)

 

 

Top