Obrázok používateľa CEZ OKNO
Našli spôsob komunikácie s mimozemšťanmi?

YOKI.RU | V oblasti Atlantického oceána, v uzavretej zóne americkej vojenskej základne "Dugway", objavili tajomný pyramidálny objekt, ktorý je pravdepodobne zdrojom krátkovlnného gama-žiarenia, namiereného na hviezdu Sírius. Predbežná verzia hovorí, že je spojený s mimozemskými civilizáciami a možno aj s legendárnou potopenou Atlantídou...


Najprv obrátili pozornosť na radiačnú anomáliu ukrytú pod vrstvou sedimentov na dne Atlantického oceána. Potom, ako boli do tejto oblasti anomálie stiahnuté americké aj ruské vesmírne vojská, ukázalo sa, že zdroj radiácie sa presunul - tentoraz na súš.

Najnovšie systémy navigácie pomohli určiť presné miesto, kde sa nachádzal zdroj gama-lúčov – ide o oblasť predtým uzavretej vojenskej základne "Dugway". Mimochodom, v súčasnosti majú lietadlá zakázané lietať v tejto zóne pod zámienkou, že v čase prebiehajúcich vojenských pokusov môžu zlyhať navigačné systémy.

Podľa konšpirátorov ide o objekt pyramidálnej formy, vytiahnutý z polkilometrovej hĺbky a odoslaný na základňu "Dugway" na tajný výskum.

Podľa jednej verzie sa pôvodný zdroj radiácie nachádzal práve na tom istom mieste, kde sa potopila legendárna Atlantída. Existuje tiež povesť o tom, že obyvatelia potopeného kontinentu boli nejakým spôsobom spojení so Síriusom: buď odtiaľ prileteli alebo práve tam odleteli, keď bol svetadiel pohltený vodou.

Ufológovia a iní prívrženci spojitosti Atlanťanov s mimozemšťanmi predpokladajú, že existovali technológie, pomocou ktorých si obyvatelia Atlantídy vymieňali so Síriusanmi informácie. A práve túto úlohu plnilo zariadenie ukryté pod vrstvou oceánskeho dna. Nie je tiež vylúčené, že vysielač doteraz funguje a posiela zakódované signály do druhého hviezdneho systému.

Zvedavosť odborníkov podporuje aj tvrdenie o tom, že Atlanťania boli vysokorozvinutou civilizáciou a možno po sebe zanechali obsiahly materiálny a duchovný odkaz.

V knihe Shirley Andrews "Atlantída. Po stopách zmiznutej civilizácie" sa autorka - používajúc vedecké údaje a mystické zdroje - pokúša preskúmať rôzne aspekty života Atlanťanov. S. Andrews predpokladá, že mohli posielať myšlienky na veľké vzdialenosti, t.j. používať inteligentnú telepatiu a zároveň takýmto spôsobom komunikovali aj so zvieratami...


Atlanťania tiež dosiahli veľké úspechy v oblasti vedy a techniky. Dokázali získavať energiu niekoľkými spôsobmi. Napríklad cestou jej uvoľnenia zo živej matérie alebo za použitia "zvuku", zaklínadiel a duševného úsilia.

Posledný druh energie sa používal na presun ťažkých predmetov priestorom - konkrétne lietajúcich zariadení. Neskôr začali využívať na pohyb "lietajúcich strojov" aj solárnu energiu.

Taktiež mali prostriedky na leteckú dopravu určené na prepravu ťažkých nákladov na veľké vzdialenosti. Riadili ich zo zeme pomocou zvláštneho kryštálu. Oveľa ľahšie vzdušné lode zasa využívali na prepravu pasažierov. Pripomínali duté blýskajúce sa ihly s hrotom na oboch koncoch, vybavené otvormi s hermeticky utesnenými otvormi.

Ich medicína bola od základov spojená s prírodou. Lieky na rôzne choroby pripravovali na rastlinnej báze. A predsa tamojší kňazi vedeli liečiť pomocou energie, ktorú získavali z kozmu. Kvôli tomu odchádzali do ústrania - do pyramíd. Pripomenieme, že z počutia mal objekt vylovený zo dna Atlantiku taktiež pyramidálnu formu. Mimochodom, podľa jednej verzie práve Atlanťania boli prvými staviteľmi pyramíd a naučili tomuto umeniu starých Egypťanov.

Pri liečení chorôb používali tiež rôzne kovy, hudobné nástroje, drahocenné kovy, ktoré vylaďovali na vlnovú dĺžku ľudského organizmu. Široko využívali kryštály, ktoré menili farbu pri styku s "postihnutou zónou" a koncentrovali do tohto bodu pozitívnu energiu. Chirurgické zákroky vykonávali pod hypnózou.

No vývoj Atlanťanov postupne začal upadať, keď neoprávnene používali rôzne magické sily. Následne sa medzi nimi začali šíriť konflikty a vojny. Zánik kontinentu bol zrejme výsledok odporu jednej skupiny proti druhej.

Známy okultista Ch. Leadbeater taktiež tvrdí, že v Tibete existuje múzeum, kde sa chránia predlohy kultúr všetkých kedy existujúcich civilizácií na Zemi - aj štyri karty odrážajúce históriu zániku Atlantídy...

Avšak prívrženci okultných vied sú náchylní opierať svoje tvrdenia o informácie, ktoré boli získané cestou meditácie alebo iných spôsobov spojených so zmenou stavu vedomia, ktoré umožňujú "nadviazať kontakt" s nadpozemskými silami. Ortodoxná veda však neuznáva takéto svedectvá.

Маргарита Троицына

Zdroj: yoki.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

ATLANTÍDA
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/atlantida

október 26, 2011 23:50 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 27, 2011 08:41 dopoludnia

  Komentár: 

  Krásný den. Proč takový údiv? To, že jsou Pozemšťané v kontaktu s mimozemšťany, už začíná být zřejmé i zatvrzelým odpůrcům konspirace. Postupné "překvapivé" odhalování informací jen připravuje scénu.
  A Atlantida? Jaký mýtus? Reálný fakt, který vidí ti, kteří z pohodlnosti nezavírají oči. Existuje spousta materiálů...stačí jen chtít a hledat. Šťastné dny. Naďa

 2. Obrázok používateľa Laci
  Lacioktóber 27, 2011 12:01 popoludní

  Komentár: 

  Je krásne Naďa, koľko Svetla sa ti podarilo vniesť do problematiky na tak malom priestore. Zorientovaná si a navyše s veľkou chuťou zdieľať - brilantné :D

 3. Obrázok používateľa DiegoDi
  DiegoDioktóber 27, 2011 16:24 popoludní

  Komentár: 

  Veci ako mimozemske civilizacie nadpozemske technologie telepatia telekinéza su už tak normalnou vecou pre ludi z otvorenou myslou len stale neviem pochopit preco skrývaju pred svetom tieto užastne poznania.... Na druhej strane sa znas snazia spravit tupe stádo čo zije podla nalinkovaných pravidiel..... Vsetko existuje aj ine civilizacie aj cestovanie casom , aj teleport , rychlost svetla dosiahnuta bytostami z iných svetelnych systemou len treba zit v realite a netreba sa nechat klamat mainstreamovymi mediami.... Pekny den

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 31, 2011 13:12 popoludní

  Komentár: 

  Hm..niekdy si myslim,ze fizykalkne teorie boli vymyslene len preto,aby nas obmedzovali...hovori sa -ak nieco chces vyvratit-,ze''fizyka ta nepusti''-a tam je pes zakopany-urcili sme si hranice mozneho a nemozneho a drzime sa toho ako kliest

 

 

Top