Obrázok používateľa CEZ OKNO
Úžasné zábery predstavil známy ufológ Michael Cohen

KP.RU | V Brazílii sa pred objektív videokamery dostal mimozemšťan! Lovci UFO tieto dni predstihli a priam zahanbili hľadačov "snežného muža". Už veľa rokov sa totiž nedarí získať slušné zábery týchto nepolapiteľných bytostí. A všetky, ktoré sa doteraz objavili boli krajne nejasné alebo očividné falzifikáty.


V prípade cudzincov z vesmíru sa však udial jasný prielom. Ako tvrdí známy ufológ Michael Cohen, donedávna zamestnanec NASA, video, ktoré sa mu dostalo do rúk, je autentické a je na ňom skutočne zaznamenaný mimozemšťan.

Podľa jeho slov - video mu odovzdali dvaja britskí turisti, ktorí natáčali na území Brazílie v amazonskej džungli pri mestečku Mamuas.

Autori "filmu" natáčali miestne dietky - na pamiatku - a o mimozemšťanoch nemali poňatia. Až neskôr si na videu všimli zvláštnu postavu a kúsok od nej trblietanie.

Cudzinec bude jednoducho pravý. Takýchto maličkých, šedých, s veľkými hlavami a očami ich obyčajne aj zobrazujú. Pričom trblietanie určite pochádza z dopravného prostriedku, ktorým sa dostal do džungle.

Cohen, ktorý má svoju stránku venovanú anomálnym javom (allnewsweb.com) predpokladá, že sa predstaviteľ mimozemského rozumu neobjavil v džungli náhodou. Zdá sa mu, že niekde tu by sa mohla nachádzať mimozemská základňa. Svedčia o tom časté návštevy UFO a tiež skutočnosť, že vláda Brazílie neraz podnikla pokusy vyšetriť prípady pozorovania anomálnych javov na nebi.

V roku 2010 tu dokonca miestni vydali nariadenie "O registrácii a katalogizácii neznámych lietajúcich objektov" - pritom však nevydalo oprávnenie na akékoľvek aktívne kroky vo vzťahu k spozorovaným UFO. Len evidovať záznamy.

Cudzinca z kozmu vidieť dosť jasne - vidno, že to nie je prestrojená "opica", ako by sme sa mohli v prvom rade domnievať.

No jeho vzhľad predsa len privádza do rozpakov: jednak prostým zovňajškom, jednak svojou nehybnosťou. Za celý film len niekoľkokrát pohol hlavou a trblietanie "dopravného prostriedku" sa vôbec nezmenilo.

Niektoré zlé jazyky tvrdia, že svetlo vytvárala nejaká lampa a samotný mimozemšťan mohla byť nafukovacia figurína . Teda že film je zinscenovaný.

Avšak Cohen je považovaný za seriózneho ufológa. Nezvykne ťahať ľudí za nos.

Názory stovky tisíc divákov, ktorý už film videli, sa rozchádzajú, ale viac než tretina z nich verí, že cudzinec je pravý. To je dosť.

Mimochodom: mimozemšťan veľmi podobný na toho brazílskeho bol nasnímaný na video v roku 2007 v... kancelárii vtedajšieho amerického prezidenta G. Busha. Nazeral do okna stojac mu za chrbtom. Zábery boli uverejnené z reálnych TV správ, z tlačovej konferencie v Bielom dome 31. augusta.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Владимир ЛАГОВСКИЙ

Zdroj: kp.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

57 druhů mimozemšťanů + Odhalení mimozemských existencí (CZ titulky)
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/57-druhu-mimozemstanu...


november 08, 2011 23:55 popoludní

 

 

Top