Obrázok používateľa CEZ OKNO
AURA A ASTRÁLNI PARAZITI 2 (+KOMENTÁR)

Ľudstvo sa už oddávna snaží neúspešne riešiť svoje vnútorné – duševné problémy. Vo všetkých dávnych i nedávnych civilizáciách, včítane prírodných národov, tomu tak bolo, a pretože sa im nepodarilo dôsledne vyriešiť tento problém, preto doposiaľ aj dnešné ľudstvo na planéte Zem má túto záležitosť k riešeniu. Niektorým ľuďom sa v minulosti darilo žiť v pozitívnom stave, a tým obtiaže s duševnými problémami mali vyriešené už tu na Zemi, a mohli sa tak po svojom terajšom živote presunúť do Nebeských spoločností.


Prvým človekom, ktorý v roku 1937 vyfotografoval v infračervenom spektre astrálne parazity v aure človeka bol Johann van Poppel vo východnom Prusku:

Z názorov liečiteľa:

Nezaujíma ma, či tu sedí alebo nesedí nejaké číslo, napokon výskum bol prekategorizovaný do „prísne tajný“, takže stopy boli zamietnuté tak, aby tomu nikto neveril. Za následok to síce bude mať, že skeptici a ateistickí hlupáčikovia budú mať zas „navrch“, ale to vôbec nič nemení na tom, že ide o realitu, s ktorou napríklad my, v rámci dlhodobého výskumu zmenených stavov vedomia a magickej praxe, prichádzame do styku takmer dennodenne. Naše dôkazy sú však „len“ (trans)empirického charakteru – teda nie materiálno-vedecké. K tej našej praxi: Obsah článku úplne vystihuje podstatu toho, čo sme zistili aj my, a čomu hovoríme transcendentálny (astrálny) svet, v ktorom žijú mnohé entity – astrálnymi larvami počnúc a neskutočne vysoko inteligentnými (pozitívnymi/negatívnymi) bytosťami končiac. Astrálne larvy sa pritom javia ako tie s najnižšou IQ/EQ, pričom sa však živia rovnakou potravou – pocitmi, emóciami a vášňami – ako ich inteligenčne vyšší sokovia, negatívne bytosti (historicky nesprávne) zvané démoni. Od nich pochádza aj pojem „upír“.

Zatiaľ čo sa astrálne larvy „len“ prisávajú na energetický obal človeka, démoni, ktorí spočiatku pôsobia z diaľky – opresia/obsesia – ich časom môžu napadnúť aj z jeho vlastného vnútra. Bránu do svojej duše im pritom otvára úplná strata vôle a energetická nerovnováha. Tomuto vplyvu sa už hovorí posesia (posadnutosť). V tomto prípade „démoni“ už okupujú celé mentálno-emocionálne portfólio – psychosomatický systém – obete, ktorá chradne viac a viac, až napokon prichádza o fyzickú časť existencie. My s týmito transempirickými entitami v rámci výskumu a magickej praxe pracujeme len niekoľko rokov, zatiaľ čo indigénne národy – ich šamani – po tisícročia. Materiálne orientovaní vedci to však (doteraz) považovali za niečo nemožné a kresťania za diabolské. Vo všeobecnosti nie je žiadúce, ako zo strany negatívnych astrálnych bytostí, tak zo strany ideológie západnej civilizácie, aby sa také niečo zobralo ako bežný jav… :-))


Zdroj: http://www.vesmirna-pravda.eu/


(+KOMENTÁR)

Otázka č. 1: Nedávno som tu čítala článok ›› o energetických parazitoch v supermarketoch. Mám ho brať vážne?

Absolútne. Situácia je ešte horšia, ako je v článku opisované – autor zrejme nechcel príliš vystrašiť. Čo s tým? Určite pomôže modlitba či ochranný amulet, ale riešenie môže byť aj omnoho prozaickejšie. Podpora malých lokálnych obchodíkov s poctivými majiteľmi. Poznať ho osobne, vedieť aký je to človek. Taký si určite nebude najímať “špecialistu”, ktorý sa mu bude starať o tržby takýmto spôsobom. Je pravda, že tento druh mágie je pomerne hojne využívaný a je tiež fakt, že si to ľudia, ktorí v tom lietajú, jedného dňa poriadne zlíznu, ale kým si nevytvoríme zdravšiu alternatívu, budeme to musieť trpieť. A tak je to so všetkým. Pokiaľ sme pasívni, niekto aktívny sa nám postará o také podmienky, aké vyhovujú jemu. Sťažovať sa je zbytočné, treba konať. Predstavovať si stav, aký chceme žiť. Kľudne do podrobností, netreba sa obmedzovať. Bacha, ono sa to zvykne plniť, tak prosím niečo pekné a normálne, platí? :)

Jedi

Zdroj: http://www.cez-okno.net/clanok/jedi-radi-1-otazky-c-1-5


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Energetický svet supermarketov
http://www.cez-okno.net/clanok/energeticky-svet-supermarketov

Astrál
http://www.cez-okno.net/rubrika/astral

Seriál: Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/indigo


máj 30, 2017 02:42 dopoludnia

 

 

Top