Obrázok používateľa CEZ OKNO
MEANDR - ZDROJ ENERGIE

Obsah mých webových stránek http://www.miroslavprovod.com je převážně založen na manipulaci náboje statické elektřiny lidského těla, v souvislosti s náboji vodních toků. Identifikaci přesunů energie si nemohl ověřit každý, ale pouze ten, kdo měl zkušenosti s činností virgule. Bylo to málo přesvědčivé, proto jsem sestrojil jednoduché laboratorní zařízení, které lze snadno zhotovit, a nikoho nenechá na pochybách o funkčnosti přesunu energie.

K zhotovení této laboratorní pomůcky potřebujeme pouze malé akvarijní čerpadlo s regulací průtoku vody (obrázek 1), a kruhovou nádobu z umělé hmoty (obrázek 2). Kruhová nádoba nahradí podloží meandru vodního toku a vodní čerpadlo společně s kruhovou nádobou zajistí vzájemné tření molekul dvou různorodých hmot. Podle fyzikálního zákona třením dvou nebo více různorodých látek se tvoří náboj statické elektřiny. Tedy v obsahu kruhové nádoby máme k dispozici náboj, který lze regulovat dobou činnosti čerpadla. K identifikaci účinnosti zařízení lze použít nejen virgule, ale také buněk vlastního těla. Připomínám, že nemáme shodné základní náboje buněčných membrán, proto identifikace nelze paušalizovat.

Máme-li vše připraveno můžeme experimentovat (láhev z umělé hmoty s vodou jsem umístil do kruhové nádoby z hygienických důvodů, její náboj má trvanlivost několik dnů). Způsob následných experimentů není nijak omezen, energetickou vodu můžeme pít, přikládat na různé části těla, vařit z ní různé potraviny apod. Ve všech případech, kdy jeden z nábojů je větší, dochází samovolně k vyrovnání energetických potenciálů.

Budete-li chtít poznat funkčnost uvedeného zařízení, zanechte v ložnici čerpadlo v chodu alespoň 10 hodin, a před uložením ke spánku se napijte energetické vody. Brzy zjistíte, že spánek se té noci, v některých případech i více nocí, nekoná. Může se to projevit i jiným opakovatelným způsobem. To vás navede k úvaze, že experimentovat musíte začít malými dávkami.

Miroslav Provod

www.miroslavprovod.com


Súvisiace:

Miroslav Provod
http://www.cez-okno.net/rubrika/miroslav-provod


Sekcie: 
december 02, 2012 08:40 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 02, 2012 17:48 popoludní

  Komentár: 

  tak nevím, jestli bych si nechal 10 hodin přečerpávat vodu čerpadlem obsahujícím různé plasty, maziva a miniaturní zbytky materiálu z výroby, a pak takovou vodu pít jako ozdravnou!!!

  vyrábet ozdravnou vodu pomocí miniaturního čerpadla je nechutné

  to už je mnohem lepší nechat láhev pár hodin za oknem na Slunci, či vodě před pitím požehnat a "poděkovat"

 2. Obrázok používateľa Tomáš
  Tomášfebruár 08, 2018 12:35 popoludní

  Komentár: 

  Ono sa to dá spraviť aj tak aby voda neprišla do styku s plastom. napr. obtočím 4L pohár alebo väčšie vedro PVC hadicou v ktorej cirkuluje voda cez to akvarijné čerpadielko a do vnútra položím pohár s vodou.....

 

 

Top