Obrázok používateľa CEZ OKNO
Často kladené dotazy: BioAPI a Chemtrails + Důkazy nanovláken

Co je to BioAPI?
Aby bylo možné naprogramovat normální počítač, tak potřebujete API – Application Programming Interface. To znamená jak jednoduše komunikovat s počítačem, takže mu můžete sdělit, aby dělal věci jako je vypalování na DVD, rozpoznání pohybu myši, atd. BioAPI je přesně to samé, akorát je propojeno s částmi vašeho těla (přesněji řečeno s vašimi neurony a synapsemi, které řídí vaše tělo a mysl) místo s počítačovým hardwarem. Je to také známo jako wetware.


Je BioAPI špatné?
Ne, je dobré.

Je BioAPI dobré?
Ne, je špatné.


Takže jak to je?
Když někdo sáhne po Bibli, aby ospravedlnil své činy, pak máte velký problém. Vždy se v dějinách člověk pokoušel vymyslet si obvykle oprávněné důvody, aby ublížil někomu jinému. A když nepřijde s oprávněným důvodem…tak sáhne po Bibli. Na druhé straně jsou pozitivní možnosti nekonečné.

Člověk nikdy nepáchá zlo tak úplně a vesele, jako když to dělá z náboženského přesvědčení.
Blaise Pascal

Co je to gang stalking?
Gang stalking (pronásledování gangem), stalking a veřejný stalking je mýtus, který byl vytvořen s cílem zamlžit to, co se děje lidem, kteří jsou cílem. Lidé ve fázi 2 často popisují, jak jsou pronásledování náhodnými lidmi z řad veřejnosti. To je to, k čemu je program navržen, abyste si myslel.


Poznámka překladatele:
Gang stalking = Když se skupina lidí, nebo skupina volně organizovaných lidí, vybere cíl a bude se mu snažit zničit život jakýmkoliv možným způsobem.

Takže jde o ovládnutí mysli (mind kontrol)?
Ano, ale pojem „ovládání mysli“ pochází z roku 1960. V té době si představím šimpanze, který má v sobě elektrody. Ale je rok 2012, technologie ovládání mysli se změnily.

Proč dávají tohle všechno do filmů?
Musí vás varovat. Tak to prostě funguje. Pokud byste o tom nebyl poučen, pak by to nebylo ospravedlněné.

Jak se někdo dostane do fáze 2?
Fáze 2 je plné BioAPI. Musíte udělat něco konkrétního, abyste to spustil a dostal se do této fáze. Existují různé spouštěče, tvrdím, že jsou umístěné napříč celou společností. Jejich krátký seznam:


- Jedení levného červeného masa.
- Líbání konkrétních osob.
- Používání konkrétních firemních výrobků zdravotní péče nebo kosmetiky.
- Užívání drog (např. kokain, možná některá léčiva jako jsou antidepresiva).
- Vakcíny.
- Konkrétní firemní potravinářské výrobky (asi 0,1% z energetických nápojů, fast foody, atd.).
- a tak dále...

Můžete získat představu o tom, jak se zaměřují na nižší úrovně lidské společnosti. Tito lidé se stávají cílem pomalu, protože nemají prostředky pro zpracování záplavy nových cílených lidí.

Co se stane, když se někdo dostane do fáze 2?
Fáze 2 je plné BioAPI. Obvykle se vůbec nic neděje. Většina lidí si ani nevšimne nových implantátů. Po chvíli přijde na řadu vaše číslo a pak se rozhodnou, co s vámi. Dají vás například do programu pro všeobecné obtěžování, sledují vás, atd.

Opravdu, ale opravdu potřebují, aby lidé věřili v podvod jménem gang stalking. Lidé, kteří říkají, že jsou gang stalkeři jsou volavky a ani to většinu času neví. Je to úžasné, opravdu si myslí, že byli najati na gang stalkeři, ale pak jsou přesvědčeni, aby u soudu kápli božskou. Oni ani nevědí, že jsou využíváni jako volavky. Je to všechno show k ospravedlnění existence gang stalkerů. Je to 100% čisté ovládání mysli. Na této stránce je vysvětleno vše o gang stalkingu.

Jak je to všechno spojeno časově dohromady?
Měl bych vytvořit časovou osu, ale jsem příliš líný. Postřiky chemtrails začaly asi v roce 1999. První případy morgellonů se objevily okolo roku 2001. Lidé začali jsou obtěžováni a mluví o gang stalkingu zhruba od roku 2002. Vidíte ten vzorec?

Částečný překlad článku Questions on your BioAPI and gangstalking
http://www.dataasylum.com/faq-bioapi-gangstalking.html


Důkazy nanovláken BioAPI


Tato stránka vás nebude zatěžovat vědeckými detaily nebo patenty v oblasti nanotechnologií. Nejsem nanotechnologický inženýr. Pokud chcete další informace, pak byste následujících deset let nic jiného nečetli. Na tohle všechno se dají snadno najít patenty.

Prvních pár příkladů ukazuje náklad na nanovlákně. Barevná vlákna jsou jen příklady toho, co můžete vidět a poslední příklad je Petriho miska s nanovlákny z běžné osoby, jako jste například vy. Tato vlákna jsou 200krát zvětšená, jakýkoliv standardní mikroskop vám dovolí tato vlákna vidět. Některá vlákna se sama pohybují, svým způsobem se vrtí.

Právě teď jsou tato vlákna ve vašem těle a mozku. Všechna vlákna jsou viditelná pouhým okem, ale jen stěží, při určité vlnové délce (ultrafialové záření). Více informací o nanovláknem a jak je získat z vašeho těla naleznete dole na této stránce.


Toto je nejúžasnější obrázek, který ve svém životě uvidíte. Jde o subjekt ve fázi 2 s nanokamerou v levém oku. Jde vidět pouze při určité vlnové délce světla. Každý na planetě má v sobě nanoimplantáty a může být sledován a jeho mysl být ovládána na požádání. Lidé ve fázi 2 mají navíc další implantáty, což způsobuje, že může být také ovládáno jejich tělo.


Zde jsou k dispozici další informace o očních nanoimplantátech. Tento první příklad ukazuje vlákno, které bylo nalezeno ve vodě v rybníce, pokud si to pamatuji správně. Taková vlákna obvykle vdechujete. Všimněte si nákladu, který se zdá být úplně k ničemu.


Vlákno s jiným nákladem. Další obrázek je větší verze tohoto.

Další vlákno s jiným nákladem, z nějakého důvodu má náklad barvu.

Z nějakého důvodu jsou některá vlákna červená, nebo modrá.

Červené vlákno.

Toto je ukázka nejběžnějšího vlákna, na které narazíte. Je průhledné, delší a vpadá neškodně. Všechna vlákna jsou vidět obyčejným levným mikroskopem. Některá vlákna se dokonce sama pohybují – pokud se budete dlouho dívat, uvidíte, jak sebou škubají.

Důkaz spojující chemtrailsová nanovlákna s vaším tělem je zde. Vymáchejte v puse červené víno, aby ste dostali vlákna z ústní dutiny. Pak se na to podívejte pod mikroskopem a uvidíte stejná vlákna, jako jsou ta ve vodě z rybníka. Ale pozor, rychlé vypláchnutí nefunguje, musíte nechat kyselost červeného vína, aby se trochu vsákla do vašich úst. Víno vlákna obarví. Kloktejte, párkrát to zopakujte a začnete je vidět. Tento obrázek je v Petriho misce.

Clifford Carnicom (http://www.carnicominstitute.org/) je průkopníkem ve výzkumu nanovláken s chemtrails, porovnává to, co vychází z vašich úst s tím, co je v dešťové vodě. Je to ta samá věc.

Částečný překlad článku BioAPI physical evidence from chemtrails
http://www.dataasylum.com/bioapi-physical-fibers-evidence.html

Zdroj: freepub.comehere.cz


Súvisiace:

Morgellony
http://www.cez-okno.net/rubrika/morgellony


apríl 26, 2012 20:26 popoludní

 

 

Top