Obrázok používateľa CEZ OKNO
BOB LAZAR: Informace o Oblasti 51 byly správné!

Dochází snad v legendární utajované vojenské základně, známé jako Area 51, k replikování mimozemských kosmických lodí? K příležitosti 25. výročí svého slavného odhalení se Bob Lazar nyní znovu rozhodl promluvit o mimozemských technologiích.


Od legendárního rozhovoru reportéra KLASS TV, George Knappa, s Bobem Lazarem již uplynulo 25 let. V roce 1989 si oblast 51 získala celosvětový věhlas tím, když Bob Lazar tvrdil, že se měl v sekci S-4 podílet na výzkumu mimozemských pohonných systémů. Cílem tohoto výzkumu bylo obnovit systém, dodaný Lazarovi z jiných planetárních systémů. Skutečně mohl Lazar v interview přijít s podrobnými informacemi o mimozemské technologii?

Když se však o jeho tajném výzkumu a o dobách konání testovacích letů přísně tajných prototypů dozvěděli Lazarovi přátelé na základně, byl propuštěn. V dalším průběhu došlo ke kontroverzi ve vztahu k Lazarovým popisům. Lazarova profesní kariéra měla nedostatky, načež prohlašoval, že vláda detaily z jeho životopisu odstranila, čímž došlo ke znevážení jeho pověsti. Například mohlo být potvrzeno, že Lazar, jak o sobě tvrdil, měl pracovat v mezinárodních laboratořích v Los Alamos, ale osvědčení o jeho výcviku chybí. A tak Lazar trval na nezávislém testu na detektoru lži. K 25. výročí rozhovoru se Bob Lazar opět rozhodl mluvit a Georgi Knappovi byla poskytnuta možnost učinit rozhovor. Během prohlídky muzea atomového testování, kde byly mimo jiné vystaveny i Lazarovy přesvědčivé repliky, pak Lazar oznámil, že téma UFO prozatím uzavřel.

„Podívejte, nedělám žádné přednášky ani videa o UFO. To nemá s mým povoláním co dělat. Zkouším pracovat na vědeckém obchodním modelu, a když řeknu, že tenhle typ UFO existuje, dělá se to pak obtížně. Moje výhoda je, že lidé tomu příběhu nevěří.“ Uzavírá Lazar.

Ačkoliv Lazar neposkytl detaily o pohonném systému, který pak zkoumal a pomocí prvku 115 zprovoznil, mohl promluvit. „Barry spustil reaktor, který se skládá z ploché desky a polokoule v podobě jedné poloviny basketbalového míče. Po aktivaci se už koule nešlo dotknout. Když se na ni položila ruka, bylo to jako dva póly magnetu. Přesně ten samý druh energie. Pak jsme tam hodili golfový míček, který se pak odrazil od stropu. To samo o sobě je neuvěřitelné a mohlo by to změnit vše, co si myslíme, že víme.“ Vysvětlil Lazar a dodává, že pokud i nadále bude čelit otázce ohledně pravdivosti svědectví z oblasti 51, tak řekne: „Vím, že co se stalo, je pravda. O tom není pochyb. Konec.“

Tobias Berg

www.exopolitik.org/wissen/exopolitik-und-ufos/zeugenaussagen/weitere-zeu...

Více: https://www.youtube.com/watch?v=CFt3vLMNIcw#t=125

Překlad: Petr Peloušek, spolupracovník České exopolitiky

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

BOB LAZAR Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/bob-lazar-vyber


jún 13, 2014 21:33 popoludní

 

 

Top