Obrázok používateľa CEZ OKNO
Breathariáni - proroci dnů budoucích

Dovolím si malou úvahu. Nejde o dogma. Pouze úvaha, či zachycení myšlenek. Jistě jste si v posledních dnech všimli nevídané smrště článků, filmů, rozhovorů a přednášek na téma breathariánství, žití ze světla atp. Zaujala mě jednak intenzita informací týkajících se stejného fenoménu a také breathariánství samo o sobě. Jak je možné, že lidské tělo najednou, z ničeho nic, nepotřebuje k životu jídlo.

Resp. jak je možné, že už cca 30 – 40 tis. lidí na celém světě žije pouze ze světla či z prány (éteru, qi, orgonu) čímž popírají veškeré proklamované lékařské či fyzikální pravdy a do hlavních sdělovacích prostředků se tato informace pomalu dostává až nyní (což je pořád lépe než nikdy).

Jedna z možností je, že celkové množství energie, která se nachází na Zemi se zvyšuje a tudíž je možné, že se jím dokáže nakrmit větší množství lidí než tomu bylo například před deseti dvaceti lety, kdy toho byli schopní pouze urputně meditující či modlící se lidé, tzv. extrémní případy. Logicky by to souviselo i s transformací jako takovou a přílivem nových energií. Je možné, že jde o sluneční světlo, lásku, pránu, éter, qi, orgon… Je pravděpodobné, že všichni mluvíme mnoha jinými jazyky o tom stejném. Ale je jasné, že z většího a plnějšího hrnce se nakrmí více strávníků.

Tato myšlenka mě dostala dále v mých úvahách. Pokud tedy na Zemi přichází podstatně více energie, než tomu bylo dříve, bude tato energie potřeba k něčemu konkrétnímu. Ale k čemu? Vzhledem k tomu, že proklamovaným smyslem transformace je zvýšit své vlastní frekvence což si lze vyložit jako naplnění těla láskou, pránou, světlem atp. dostává nás to zpátky k breathariánům, kteří tak již nějakou dobou činí. Z toho usuzuji, že nelze zvýšit svoji frekvenci bezezbytku, pokud se budeme nadále živit nízkofrekvenční stravou jako je např. maso(násilí), či průmyslově zpracované potraviny. Předpokládám (netvrdím), že čím vyšší frekvence dané dimenze, tím éteričtější jsou těla jedinců v ní se nacházejících. Z toho usuzuji, že pokud chceme opustit hustotu naší dimenze, nebudeme se moci nadále živit potravou, která má hustotu stejnou či ještě větší. Dle mých vlastních poznatků předpokládám, že nejvyšší frekvenci má voda. Pak čerstvé ovoce či květy kvetoucích bylin, nižší zelenina a ostatní plodiny rostoucí na zemi a nejnižší maso (z toho vyšší frekvenci má maso býložravců a nižší maso masožravců). Každým dalším zpracováním se frekvence snižuje.

Breathariánství tudíž vnímám jako evoluční skok. Pokud chceme postoupit na další stupínek duchovní evoluce, měli bychom se pravděpodobně postupně zbavovat potravin s nejnižší frekvencí. Tomu ale musí předcházet práce na odstranění psychických bloků, které v nás zadržují emoční toxiny. Je důležité pracovat nejdříve na svém psychickém těle, aby práce na fyzickém těle nebyla násilná. Jako potravin s nízkou frekvencí, musíme se zbavovat i energií s nízkou frekvencí a to na prvním místě. To znamená strachu, zlosti, nenávisti, závisti atp.

Nelze na pránickou stravu přejít ze dne na den. Pokud v sobě mám emoční bloky, které brání toku energie v mém těle, znamená to, že neumím natolik pracovat s energiemi, a tudíž nebudu s největší pravděpodobností schopen odstranit z jídelníčku nízkofrekvenční potraviny natož přejít na pránickou stravu. Jedinci, kteří si mysleli něco jiného a přestali jíst a pít, zemřeli. Prána se nedostala dále po těle (jestli vůbec), zřejmě právě kvůli emočním či jiným energetickým blokům. Podstatné je, nepodstupovat procesy, které nás ve finále neučiní šťastnými a vyhnout se násilí a rozhodnutí na základě strachu. Z násilí a strachu nikdy nic dobrého nevzniklo. Tma je pouze tam, kde není světlo.

Breathariánství je pro mě důkazem a součástí transformace Země a lidstva.

Je důležité o tomto fenoménu vědět. Je důležité klást si otázky („Co pro mě dané téma znamená?“) Je důležité spojovat informace, které máme. Je důležité na sobě pracovat.

Je důležité být šťastný.

Lencher Falprea

Zdroj: http://probuzeni.blogspot.com/


Súvisiace:

Breathariánstvo
http://www.cez-okno.net/rubrika/breatharianstvo

január 07, 2012 21:19 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 08, 2012 15:39 popoludní

  Komentár: 

  zaujimalo by ma, ci sa potom da v pohode praktikovat naplno sport, pripade nejaka narocnejsia fyzicka aktivita

 2. Obrázok používateľa Anonym11
  Anonym11január 08, 2012 19:44 popoludní

  Komentár: 

  Zevraj ano. Podla rozhovoru toho 58 rocneho pana, ktoreho meno si nepamatam, sa dokonca vsetko zlepsi. Pretoze energiu prijmas stale, stale sa vyzivujes, len inou formou.

 3. Obrázok používateľa Fox
  Foxmarec 31, 2012 20:22 popoludní

  Komentár: 

  Ja som zase počul, že náročnejšia práca by sa vraj nedala vykonávať, no neviem, ako je to so športom. Nemôžem si však pomôcť ale celá táto idea breathariánstva mi pripadá šialená, vegetariánstvo a vegánstvo uznávam (sú ľudstvu prospešné), no toto už je sila.

 4. Obrázok používateľa Janka
  Jankamarec 31, 2012 21:14 popoludní

  Komentár: 

  Vies, pred par rokmi sa hovorilo o vyvazenej strave ako optime a o veganoch a vegetarianoch ako o sialencoch...

 5. Obrázok používateľa double
  doubleapríl 06, 2012 08:11 dopoludnia

  Komentár: 

  Samozrejme aktívny šport ide plnohodnotnejšie, ale ak ho budeš robiť pre osobné zvýhodnenie (sebecké), čiže súťažiť a ukazovať, že si v športe lepší, tak sa to odrazí aj na zdravý. Lebo sú to hrubé energie ktoré škodia. A tu je jeden s brethariánou, fitnrssguru: http://www.giveittomeraw.com/video/jericho-sunfirea-breatharian?xg_sourc...

 

 

Top