Obrázok používateľa CEZ OKNO
Bude obtížné oddělit lidi, kteří mají psychické poruchy od těch, kteří jsou obětmi?

Lidé, kteří se domnívají, že jsou terčem technologií kontroly mysli, se často setkávají se skepticismem, nebo s úplnou nedůvěrou. Nicméně, nedávná odhalení vědeckých výzkumů potvrzují tyto události a nelze lidi stále jen posílat na psychiatrická vyšetření...


Spolehlivé informace dostupné na internetu dokazují, že v budoucnosti se budou tyto technologie rozšiřovat. Nyní se vyvíjejí a používají technologie, které by mohly mít vliv na mysl a tělo z vnějšku, což je zneklidňující stav. Osoby hovoří o nesnesitelných způsobech jenž jsou na nich prováděny v rámci použití technologie - od zvuků v hlavách přes způsobování bolesti, křečí, až po ztrátu soukromí a informací z intimního života. Hranice myšlení a lidské fyziologie byly hodně rozšířené.

Zde je také mnoho zdokumentovaných případů zneužití nic netušících občanů, často ve jménu výzkumu. Pokud jsou tyto mašinky reálné, bylo by obtížné oddělit lidi, kteří mají psychické poruchy od těch, kteří jsou obětmi. Málokteré zbraně jakmile byly vyvinuté, nebyly zneužívány. Dokonce i ty "ne smrtelné" určené pouze ke zneškodnění, jako jsou tasery, byly použity k zabíjení. "Přístroje mysli a těla" sklouzávají do tohoto pole a mění samotný koncept reality.

Má šíření nových technologií a nové stížnosti ukazující poškození obětí formu paranoii? Nebo realita dohání to, jenž se nazývalo šílenství?

Hi-tech detektor lži

Alexis Madrigal píše o případu v San Diegu, který se týká pohlavního zneužívání mladistvých. Ohajoba má nabídnout jako důkaz o nevině sken fMRI (funkční magnetickou rezonanci) a přesvědčit ostatní analýzou mozkové činnosti, že nedošlo k trestnému činu. Skenování mozku fMRI, které bylo provedeno na žádost rodiče obviněného dokazuje, že jeho tvrzení potvrzuje s 90-ti procentní přesností, ale jak právníci a jiní vědci budou na tyto skeny pohlížet a jestli je budou brát za bernou minci, je ve hvězdách.

Zatímco EEG scany již byly použity u soudu v Indii, MRI důkazy zatím nejsou a byli úspěšně použité jen ve Spojených státech. Hank Greely, který stojí v čele Stanford University Centrum pro právo a Biosciences tvrdí, že k studiu této technologie a praktickému používání stačí jen krok.

Vynálezce technologie licencované jako "No Lie MRI" nechce své komerční používání uspěchat. Chce ovšem protlačit jeho používání ve velkém měřítku, zatímco pomocí testů ukazují skutečnou úroveň přesnosti.

Stejně jako u všech technik pro odhalení lží (včetně detektoru lži), existují způsoby jak zkreslit výsledky.

Komentář "TX CHL" ze dne 17. března 2009: "Jediná věc je horší než detektor lži, který nefunguje, je funkční."

Nejnovější testy pro odhalení lži pomocí fMRI pochází z Cephos, kde bylo 300 lidí testováno prostřednictvím skeneru Cephos. Dr. Steven Laken, zakladatel společnosti se domnívá, že již brzy budou vyšetření přípustná u soudu - studie ukázaly, přesnost mezi 78 a 97 procenty. Jaká je úroveň přesnosti poroty u soudu, která je považována za důkaz – ptá se Dr. Laken.

Nebudou-li etické důsledky v budoucnosti nijak řešeny, lidé budou mít oprávněné obavy, že nemají "právo na soukromí svého mozku" vzhledem k prosazování "neurolaw" průkopníky jako je profesor Hank Greely ze Stanford Law School.

Douglas Chapman

Zdroj: Alexis Madrigal, http://www.wired.com/wiredscience/2009/03/noliemri/

Neklidná realita

TI znamená "Cílená Osoba" a tyto osoby věří a tvrdí, že byly použity jako "morčata" při provádění testů pro ovládání mysli. Jejich spisy lze nalézt na specializovaných internetových stránkách, internetových fórech a blozích v souvislosti s články o používání zbraní a technologií k ovládání mysli.

Cíle zničeho nic slyší hlasy. Lidská lebka nemá žádný "firewall", a proto nemůže vytěsnit tyto hlasy. Pomocí přijímače, který je většinou implantát může cílená osoba slyšet vše, co odesílatel řekne. Odesílatel, zase vidí všechny myšlenky, přesně tak, jak si je cílová osoba vykládá. Z tohoto důvodu osoba říká, že "slyší hlasy", ale v podstatě se jedná o syntetickou telepatii.

Problém je, že syntetická telepatie nabízí ideální zbraň pro duševní mučení a únik informací. Poskytuje velmi výkonné prostředky pro využití v obtěžování a řízení mysli.

Většina z TI je v psychiatrické péči a dostávají léky, antipsychotika, jimiž se často nedaří zmírnit pocity. Zdravotnické úřady nevědí nic o škodlivých účincích kombinace elektromagnetické stimulace mozku a chemické expozice.

Zdroj: http://psychickeobtezovani.webnode.cz/


Súvisiace:

Němka Anna Arno vypráví...
http://www.cez-okno.net/clanok/nemka-anna-arno-vypravi

Často kladené dotazy: BioAPI
http://www.cez-okno.net/clanok/bioapi/casto-kladene-dotazy-bioapi-a-chem...

Belgičanka vypovídá o týrání
http://www.exopoliticsczechrepublic.cz/news/belgicanka-vypovida-o-tyrani/

Zacílené osoby: Proč jsou lidé vlastně terčem bioenergetických útoků?
http://www.exopoliticsczechrepublic.cz/news/zacilene-osoby-proc-jsou-lid...

Psychické obtěžování, gangstalking a mind control
http://psychickeobtezovani.webnode.cz/


september 28, 2014 23:06 popoludní

 

 

Top