Obrázok používateľa CEZ OKNO
Byl jsem unesen jako součást mimozemské invaze

Jako celoživotně unášený jsem klopýtal mezi neznámým a podezřelým, a pak mezi vzdorem a poradenstvím, jak nabízet vzácný pohled a radu, jak zjistit a zmařit mimozemskou duši a neoprávněné zacházení s tělem. Téma bylo široce publikováno a uznáno jakožto výmluva jakýmsi sborem barbarských křiklounů, který se týká expertů, kteří nikdy neviděli nebo nebyli konfrontováni s těmito myriádami entit, o kterých osobně po 45 let píši, dělám rozhlasové pořady a pomáhám filmovým tvůrcům s rešerší.


V noci vaše tělo cestuje do sfér mezi andělskými a démonickými duchovními světy – zde se nalézají spousty vibračních úrovní a obrazů, které vidíte na pozadí vašich víček, zatímco vaše R.E.M. (rychlé pohyby očí – fáze spánku) nesní, ale navštěvuje suvenýry mnohem větší reality. Jako zlatá rybka, která se nikdy nedomnívá, že existuje ještě větší svět za hranicí jejího rybníka, omezené uvědomění lidstva plave na hladině té větší reality, tápe, doširoka otevírá ústa svou rybí nevšímavostí.

Mimozemská hybridizace a astrální vpád za účelem únosu, aby se zapletli jejich energie s našimi, čímž se rozjede reinkarnační horská dráha našich aur, poskytující jakýsi nový smysl této tiché invazi. Země čelí invazi, v současnosti každý z nás.

Cítím elektrické vibrace po celém těle, zatímco jsem v posteli a vidím své tělo, které se pak odděluje a vyplouvá z mého těla ven, jakýmisi astrálními únosy mé duchovní esence, která si ponechává všechny své slabosti a rozlišovací schopnosti, po celou dobu opouštění těla, svého rozsekaného DNA - nepřirozeného těla, zbaveno ducha ve své posteli, se mi na první pohled zdá, že jsem zemřel. Mimo tělo jsem cestoval, měl jsem živý mimotělní zážitek, nádherné a děsivé zkušenosti v rukou mimozemšťanů, kteří se přímo snažili kontrolovat moje předchozí myšlenky, což mě poskytlo větší důkaz o tom, že unesení trpí monitorováním vědomí a pocitem mimozemského vlastnictví.

Je mi 50 let a jsem šťastně ženatý, otec dvou mimořádných mladistvých. Jsem ten, kdo píše, chodí krajinami, vyrábí své pivo, chodí na houby, pěstuje velké bource morušové, hraje na baskytaru a učí. Moje žena a já jsme byli přátelé a milenci přes 20 let a ona podporovala moje zájmy moje skeptické a opatrné psaní, což mě pomáhalo být více soustředěným.

Viděl jsem různé podskupiny mimozemských entit od dob svého mládí, kdy jsem žil v Shore Road v Brooklynu až do pozdějších let, kdy jsem se usadil na Long Islandu a jsem přesvědčen, že mnoho ostatních bojovalo také s vyhodnocováním a pojetím podobných těžko stravitelných mimozemských zkušeností, které jsou zcela proti tomu, co jsem se v životě učil.

Unesení a pozůstatky jejich prchavých vzpomínek - toto všechno pro mě otevřeli, potvrdili ateistu, dokud jsem se neuviděl vyplouvat ze svého těla v noci, když jsem ležel v posteli. Pak jsem věděl, že oni se velmi zajímali o to, čemu se říká lidská duše.

Paul Schroeder

http://soulofwit.com/PaulSchroeder

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

UFO únosy
http://www.cez-okno.net/rubrika/ufo-unosy

Astrál
http://www.cez-okno.net/rubrika/astral


jún 25, 2014 21:56 popoludní

 

 

Top