Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dejiny DNA a Ľudskej Rasy II.

Přijal Lee Carroll 29. 8. 2009 v Portlandu, Oregon; originál na www.kryon.com
Tu to je, vyložené tak aby to ktokoľvek mohol vidieť a počuť všetky tie časti ktoré potrebujete počuť, v jednoduchom jazyku. Pred stotisíc rokmi bolo vo vývoji 17 druhov Ľudských Bytostí. Rovnako ako rozmanitosť po ktorej by príroda volala ohľadne iných živočíchov a cicavcov, bola zabudovaná rozmanitosť ktorú Gaia poskytuje pre prežitie druhov. Rovnako ako existujú tucty druhov opíc a obrovská rozmanitosť toľkých zvierat na planéte, bola vo vývoji aj rozmanitosť ľudí. Ale ak ste si všimli, existuje dnes len jeden druh Človeka. Oh, existujú rôzne farby a rozmanitosť rysov tváre, ale len jeden druh. V prírode nenájdete typický druh rozdielov. Nemáte druhy s chvostami a iné bez nich. Nemáte super maličké chlpaté druhy na jednom kontinente a ďalšie super vysoké škvrnité na druhom. Niečo sa stalo.

Stvorenie vašej kvantovosti... stvoriteľ vo vás

Vráťte sa so mnou 100,000 rokov a uvidíte to zdokumentované vedou ktorá objavila túto anomáliu v poslednom desaťročí. Vidia tú istú vec. Napriek očakávanému pôsobeniu všetkých biologických evolučných síl, niečo sa stalo, že bol vytvorený len jeden druh Ľudskej Bytosti a stalo sa to pred nejakými 100,000 rokmi.

Teraz sa pripravte, pretože niektorým z vás sa to čo budete počuť a čítať nebude páčiť. Bola to dnešná lekcia môjho spoločníka, a ja vám ju dám znova, pre tých, ktorých oči spočívajú na tejto stránke alebo uši načúvajú tomuto prepisu. Počúvajte: Stala sa krásna vec… nádherná! Niečo sa stalo podľa návrhu, a vy ste na to čakali so mnou, keď ste vytvárali planétu, drahí. Keď ste boli so mnou a sledovali sme ako sa ochladzuje, vedeli ste že sa toto stane. Prebiehal božský plán.

Vo vašej vlastnej galaxii zvanej Mliečna Dráha, máte zhluk hviezd nazývaný Sedem Sestier. Predstavuje sedem hviezd, s ktorých jedna má okolo seba planetárnu zostavu. Nazvali ste túto zostavu a tých ktorí prichádzajú z tejto slnečnej sústavy Plejáďania. To sú tí, ktorí navštívili Zem pred 100,000 rokmi, a netrvalo im príliš dlho aby sa dostali.

Táto Humanoidná rasa je semi-kvantová (čiastočne-kvantová) rovnako ako vy. To znamená že v ich vedomí existuje zmes 3D a kvanta. Neexistuje čas; neexistuje priestor; neexistuje vzdialenosť. Chceli tu byť a objavili sa. Je to pokročilá rasa, ktorá je duchovná a je svojou povahou duchovne pokročilá. Toto vám nebude dávať zmysel, keďže je to mimo duchovného systému, ktorý považujete za skutočný. Takže povedzme len že ich duchovnosť je zrelá, nádherná a úplne primeraná. Dorazili včas, podľa návrhu a zámerne.

Prišli pestovať semená kvanta, božskú DNA v jednom zo 17 typov Ľudskej Bytosti ktoré boli vo vývoji na Zemi. Zostali tak dlho ako to bolo potrebné. Mali by ste vedieť, že to trvalo vyše 100,000 rokov a oni zostali. Pomaly sa všetky ostatné typy Ľudských Bytostí vytratili, a zostal len jeden... druh zo semenami stvoriteľa. Druh, ktorý existuje dnes.

Toto je pôvodný a božský príbeh stvorenia daný vám zámerne krásnym spôsobom od Ducha. Bola to pomazaná doba a Ja by som vám rád povedal, dušiam ktoré sú tu, že dávno pred Lemúriou, keď ste sa pozereli na tento prípadný scenár, vedeli ste, že je dobrý. Intuitívne, cítite to a viete to, pretože ste pevne spriaznení s tými v inom hviezdnom systéme, ktorí vám dali tento veľký dar.

Plejádski bratia a sestry vypadajú ako vy. Nemajú jašterie kože; nemajú čudné ruky a nohy, smiešne oči alebo veľké hlavy. Nemajú program a neovládajú Ľudské myšlienky. Sú trocha vyšší, ale vypadajú ako vy! Príde deň, keď to bude vhodné, správne a primerané, keď sa ukážu. Nebude to počas vášho života, pretože čakajú na určitú vibráciu na planéte. Ale keď dorazia uvítať vás, vyjdu zo svojich plavidiel a budú vypadať presne ako vy! Potom budete vedieť, že to čo tu hovorím je presné a pravdivé, pretože oni sledujú zatiaľ čo vám odovzdávam túto správu, a usmievajú sa nad náležitosťou jej doručenia tým, ktorí to potrebujú počuť týmto spôsobom.

Počúvajte ma: Nie je tu žiadne sprisahanie. Nikto neurobil nič Zemi alebo ľudstvu čo by ste neplánovali. Nie je tu žiadny problém ovládania a nič sa neskrýva. Podľa návrhu a účelne im Duch dovolil, pozval ich, aby prišli a dali vám tento dar. Jediná planéta slobodnej vôle sa presunula z Plejádskeho systému do tejto slnečnej sústavy a presne na Zem. Biologické bytosti pomaly získali svoju kvantovú DNA a zrodila sa duchovnosť. S Bohom sa nič nedeje rýchlo, všimli ste si to? Boh je pomalý a Zem je trpezlivá. Ale Ľudia majú problém s „pomalým“ pojatím. Chcú aby sa duchovné veci diali rýchlo, a mytológia to ukazuje.

Je to diskutabilné, táto informácia, a tí čo teraz počúvajú a čítajú jej nemusia veriť. Táto informácia nie je rozhodujúca na to aby ste mohli vyžarovať svoje svetlo na Zem. Ak to vašej duši neznie pravdivo, nechajte ju tak. Ale pochopte, že nejako je Boh vo vás. Snáď pre vás nie nutné vedieť ako, ale cíťte Stvoriteľa pri práci vo vašej DNA.

Polemika bude vyčíňať, a nemalo by to byť nútené nikomu. Nie je to evanjelické, a je to len aby ste to videli ako súčasť veľkého obrazu. Ale odtiaľ pochádza vaša pôvodná biológia a práve som vám povedal pravdu.

Dosť zvláštne, stále budú takí, ktorí si prajú nasledovať mytológiu, že Boh prišiel na Zem rýchlo v rozsahu niekoľkých dní predstavil planéte celý duchovný systém. Naozaj nechcú ani pomyslieť že by mal príbeh o vesmírnych cudzincoch prichádzajúcich na Zem, z ktorého sa prevracajú oči, mal čokoľvek spoločné s Bohom alebo duchovnou podstatou Ľudskej Bytosti. Je im to na smiech! Ako vraví môj spoločník, „Majú radi svoj príbeh s rozprávajúcim hadom.“ Potom je to to čo majú mať, pretože skryté dejiny by nemali byť niečo čo by bránilo Človeku v jeho viere alebo mu vzalo jeho presvedčenie.

Lemúria

Pomaly sa na planéte zrodila prvá civilizácia a bola nazvaná Lemúria.Vedzte že: To nebola pokročilá civilizácia v zmysle ako vy uvažujete o „pokročilej“. Ale mali niečo o čom by ste mali vedieť. Ich kvantová DNA bola na 90%, nie na 30% ako vaša dnes. Všetka kvantovosť v ich DNA bola aktivovaná, pretože to je to čo im Plejáďania odovzdali. Lemúria bola najstaršia civilizácia na planéte, tá ktorá trvala najdlhšie, ktorá nikdy nevidela vojnu.

Nakoniec zanikla len preto, že oceány a moria vzostúpili. Ako som vám už predtým popísal, stali sa moreplavcami a rozptýlili sa do mnohých častí Zeme. Ironicky, niektorí sa dostali na vzdialené kontinenty a veda ich vidí akoby tam začali, a nie že pricestovali od inakadiaľ.

Lemurania boli pôvodná Ľudská spoločnosť na planéte a nachádzali sa tam kde Plejáďania pôvodne pristáli na vrchole najvyššej hory na Svete, keď je meraná od úpätia až po vrchol... v súčasnosti najväčšom ostrove na Havaji, kde sú pochované Lemuriánske „kanoe“. Havajskí starší vám dnes povedia že toto je pôvod Havaja, že Plejáďania tam prišli, pretože to učia od počiatku ľudstva.

Lemurania mali kvantové chápanie života, a vedeli vo svojej DNA všetko o slnečnej sústave. Kvantová DNA pracujúca na 90% vytvára vedomie, ktoré je zajedno s vesmírom. Jedna z najstarších duchovných vier na planéte vás žiada aby ste boli zajedno so všetkým. Nie je to náhoda. Dostanem sa k tomu ochvíľu.

Ostatky Lemúrie sa stratili, dávno zahalené vodou. Nebudete mať o tomto dôkaz, pretože príroda ich úplne pochovala a je ju možné teraz cítit len na tých miestach kde Lemúria nikdy nebola zakrytá vodou. A ak tam niekto z vás pôjde s čistým úmyslom, predkovia ku vám prídu a povedia, „Vítaj doma.“

A tu je historická rada: Nedávajte tak veľa pozornosti Atlantíde. Atlantída bola oveľa, oveľa neskôr a v skutočnosti boli tri a je mnoho zmätku ohľadom toho čo tam bolo a čo sa tam stalo. O ktorej sa chcete rozprávať? Atlantída nehrala ani zďaleka takú roľu akú by jej tí v metafyzických a ezoterických učeniach radi priradili. Oh, bola dôležitá, ale jedna z nich nie je vôbec starodávna! Bola tak nedávno, mimo Gréckych ostrovov, a bola dokonca ohlásená v dejinách ktoré dnes poznáte od Grékov. Ľudia majú dramatický záujem o civilizácie, ktoré boli rýchlo zničené. Vytvára to ďalšiu mytológiu, vytváranie úvah že Atlantída bola jedna z najpokročilejších civilizácií. Nebola. Lemúria bola, ale len vo vedomí.

Lemúria nebola pokročilá technická spoločnosť, pretože nemala vôbec žiadne technické schopnosti. A predsa vedeli ako liečiť magnetizmom. Bolo to v ich DNA, viete? Bola to intuitívna informácia. Kvantová DNA vytvára kvalitnú intuitívnu informáciu. Keďže boli zajedno z Vesmírom, vedeli všetko o DNA. Nevie to každý? [Kryon sa smeje] Dokonca poznali aj jej tvar.. všetko bez mikroskopu. To je to čo robí kvantová DNA.

Starí (predkovia) vedeli

Lemurania vedeli veľa vďaka kvantovej DNA ktorú niesli, vďaka Plejáďanom. Vedeli všetko o slnečnej sústave, a o galaxii vo všeobecnosti. Pozerali na hviezdy a chápali čo tam bolo. Toto vytvorilo zdanlivo pokročilú spoločnosť, ale bez technických vymožeností aké máte vy teraz.

Dlho potom ako sa Lemurania pominuli, o tisíce rokov neskôr, existuje obsiahle svedectvo že starí stále mali toto poznanie. Súčasná moderná verzia ľudských dejín neuznáva dôveryhodnosť 30,000 pokročilého ľudstva ktorým boli Lemurania. Sotva vidíte Ľudí existujúcich pred 10,000 rokmi. To sa zmení s novými objavmi a časom.

Avšak to čo vidíte je že len pred 4,000 až 5,000 rokmi starí stále mali poznanie hviezd... oveľa väčšie ako si uvedomujete. Väčšina starovekých civilizácií na Zemi vedela o Galaktickom Zoradení, ktoré prichádza v „dobe 2012“. My sme vám povedali, že toto Galaktické Zoradenie sa už začalo. Vy ho vidíte ako 2012 a my ho vidíme ako 1998. Vykonajte matematiku s modernými počítačmi a ďalekohľadmi a uvidíte, že 2012 je len hrubý odhad od kultúr bez vašej technológie. Takže keď si to uvedomíte zistíte, že sedíte v energii Galaktického Zoradenia práve keď rozprávame.

Toto zoradenie je 26,000 ročný cyklus o ktorom starí vedeli! Mohli by ste sa spýtať, „Ako je to možné?“ Pretože keď sa vrátite v dejinách len o pár stoviek rokov, nájdete „modernú vedu“ ako úplne stratila toto poznanie! Zem bola plochá, slnko obiehalo okolo Zeme, a takmer všetko intuitívne poznanie o tom ako pracuje telo bolo úplne stratené.

Starí mali DNA, ktorá pracovala kvantovým spôsobom, ako ju zdedili z Lemúrie, bez ďalekohľadov alebo počítačov. Oni vedeli. Vedeli o slnečnej sústave, rovnodennostiach, zatmeniach, a pohybe planét. Dokonca vedeli že ste vo väčšej skupine nazývanej galaxia. Tak sa vás pýtam, čo sa stalo? Odhaľujeme zrejmé, že ste skĺzli späť veľmi závažným spôsobom, a nie len nedávno.

Keď hovoríme týmto spôsobom, sú stále tí, ktorí chcú veriť, že nejaká sila iná ako ľudstvo bola zodpovedná za „odňatie vášho poznania“ zanechajúc vás zranených. Toto je Ľudská Bytosť popierajúca, že oni (ľudia) ovládajú vibrácie Zeme. Duch si váži slobodnú vôľu a celý úmysel prečo ste tu je zistiť kam táto planéta pôjde v závislosti na tom čo Ľudia robia. Rozdelenie Lemúrie a roztrieštenie Ľudskej spoločnosti vytvorilo mnoho spôsobov pre stratu kolektívneho vedomia. Kým mali spoločnosti kvantovú komunitu existovalo splývanie porozumenia. Keď sa rozdelili, pomaly, po čase, najintuitívnejšie poznanie prijímané po storočia jednoducho umrelo. Ak o tom pochybujete, ako potom vysvetlíte, že starí vedeli to čo vám dala až „moderná astronómia“ počas posledných málo rokov?

Toto je proces v ktorom bola DNA ktorá bola používaná na úrovni 90% postupne obmedzená na 30%. Naozaj, to je to čo máte dnes. Doslova ste začali odznova. Stratili ste kvantové intuitívne poznanie, tú intuíciu, úplne pochopenie toho aký je váš pôvod, ako pracuje telo, a Plejádska skúsenosť sa stratila... zmizla.

Ľudia zabudli základnú astronómiu, a nevedeli ani že Zem je glóbus. Všetka táto úžasná intuícia sa pominula o fungovaní Vesmíru a Ľudskej DNA. Teraz máte posun na dosah ruky a vy sa pomaly vyťahujete hore odtiaľ kde ste dnes. Ja vám poviem čo je dnes iné a ým sme takmer skončili.

Veľký posun

Pôvod a dejiny DNA začali od vzácneho stvorenia, ktoré bolo vhodné, v celistvosti s anjelskou ríšou a pomazané svätým zámerom. Prostredníctvom slobodnej vôle sa rozpadla keď Ľudia prijali nižší stav vedomia. Mytológia je plná dramatických príbehov o „páde ľudstva“ ale nepodieľali sa na nej žiadny diabli, len proces slobodnej vôle v rámci ľudstva.

Spočívate na posune. Spočívate vo veku, ktorý nazývate Nový Vek, ale on nie je nový. Naopak je to rozpomenutie sa na starodávne poznanie a spôsoby Lemúrie. Je to preto návrat do Lemuriánskeho stavu a je to o čase. Toto je to čo nazývate nová energia, a blíži sa ku vám posun ktorý umožní darom začať pomalé a účelné rozširovanie vedomia na tejto planéte. Ale ako sem hovorili, musí sa to začať vo vašej DNA.

Oh, Ľudská Bytosť, počúvaj ma: Toto je ťažisko problému prečo ste tu. Je to to čo vyučujeme v tento deň, že DNA, kvantová posvätná časť vás, tam leží pripravená na to aby bola rozšírená vašim čistým zámerom. Celá tá Kryonom poskytnutá magnetická služba pre vás bolo slúžiť tejto planéte spôsobom, ktorým by sa magnetizmus mohol zmeniť a komunikovať s vašou DNA. Táto nová komunikácia je výsledkom Harmonickej Konvergencie v roku 1987 a kombináciou pohybu do energie novej Gaie ktorú vytvára Galaktické Zarovnanie. Dáva to príležitosti pre návrat do stavu, ktorý si zaslúžite... Lemuriánskeho stavu vedomia, stavu kde vojna nie je možnosťou a zdravie je intuitívne. Mayovia o tom hovorili! Toto je najvyššia vibrácia akú kedy Gaia videla, a vy spočívate pri vstupe do toho všetkého. Toto bola ich informácia o 2012 a takýmto spôsobom o nej neuvažujú mnohí.

Zaobstarajte aby Ľudské vedomie zodpovedalo tej vibrácii a vaša DNA začne zvyšovať svoju účinnosť. Začne byť znova kvantová. Začnete to vidieť mnohými spôsobmi a o tom sme tiež hovorili. Hľadajte znamenia že Ľudia sa vyvíjajú. Tento vývojový proces sa začína tým čo ste nazvali Indigové deti. Tieto deti nového vedomia sú veľmi odlišné, všimli ste si to? Je to všetko o tom koľko kvantovej DNA používajú, v protiklade k tomu akí ste lineárni! Zrážka medzi kvantovým a lineárnym sa práve len začala! Ak si myslíte, že máte teraz problémy s novými deťmi, len počkajte kým budú mať oni svoje deti! Ľudia sa menia.

V rámci tohto „Nového Veku“ prípadne prinášate späť pôvodnú energiu, pomaly, to bolo navrhnuté pre dnešok. Nastal čas, aby ste sa vrátili do kvantového stavu, čo je duchovný stav, ktorý vám dali Plejáďania a začína sa to teraz.

V tejto chvíli bojujete na Zemi v bitve medzi starou a novou energiou a nová energia vyhráva. Nemýlte sa že stará energia s vami po nejaký čas ostane. Tá naďalej vytvára záležitosti, ktoré vy vidíte ako problémy, ale v skutočnosti sú „kvantovým čistením“. Keď vyčistíte svoju ekonomiku, a neskončíte, uvidíte cesty novej paradigmy bytia, štruktúrovania, ale potrvá to nejaký čas. Nebojte sa čo to spraví, pretože sa to vynorí presne tak ako ste vedeli že sa to vynorí... jeden z najsilnejších na Zemi, naplnený celistvosťou. Bude potencionálne predstavovať novú paradigmu ktorá dáva zmysel pre nový vek. S tým počítajte, a Indigo dospelý vám ho pomôžu navrhnúť. Nové predstavy vyskočia pred existujúce myšlienky, a prinesú revolúciu v spôsobe akým môže byť život na planéte.

Všetko toto je súčasťou Ľudského vývoja vo vedomí, ktorý môžete vidieť vo svojej DNA. „Kryon je to vedecký pochod ktorý je možné vložiť pod mikroskop a vidieť ho?“ Nie. Nezávisle na tom čo vám bolo povedané, neuvidia zmenu v DNA. Súčasný mikroskop je 3D. Takže poviem vedcom toto: Keď vyviniete kvantovú šošovku, uvidíte to, pretože skutočne uvidíte chémiu v 90% náhodných oblastiach. Bude žiariť pod vplyvom kvantovosti a budete vedieť, že mám pravdu. Potom bude meniť farby s aktiváciami ktoré vytvárate a vy budete schopný to vidieť a sledovať. Ale v tejto chvíli nemáte kvantovú šošovku. Nie je žiadne zariadenie na meranie kvantovosti Vesmíru ktoré by existovalo na planéte, ale blížite sa mu. A keď ho nájdete, prvé odhalenie je možné nájsť vo vašej vlastnej biológii. Tu je ďalšia nápoveda. Pokračujte v skúmaní vecí v zamotanom stave, pretože toto je začiatok pravého kvantového stavu, ktorý môžete zmeniť 3D technológiou.

Sú veci, ktoré vám chceme dnes predniesť a toto sú veci pre výuku na deň. Týmto všetkým vás objímame. Prečo vám prinášame tieto veci? Prečo nám na tom záleží? Pretože ako rodina, začínate objavovať veľké tajomstvo..., že samotné vaše duše sú spojené s Vesmírom, a že vaše Vyššie Ja sú anjelské a večné. Ľudstvo začína uzatvárať kruh. Veľmi pomaly a počas nasledujúcich troch životov môžete naozaj vytvoriť Novú Zem. Toto sú možnosti, o ktorých sme vám hovorili asi pred 20 rokmi.

Toto Ti neujde, drahá Ľudská Bytosť. Kvôli tomu toto čítaš. Si časťou nastolenia mieru na Zemi. Poznám Ťa. Bude určité percento tých, ktorí čítajú a počúvajú, ktorí ma prídu v týchto nasledujúcich rokoch navštíviť. Nastane premena, ktorý pre vás nie je nový. Je to premena života ktorá je vhodná a krásna. Pre starú dušu je to niečo čo už robila mnohokrát, tak veľakrát, že to už neviete ani spočítať. A potom sa vrátite na planétu, a potom sa znova vrátite, pretože to nechcete zmeškať! Strávil som veky prácou na tejto planéte a vy toto neprepasiete.

Toto je posun o ktorý ste žiadali, na ktorý ste čakali a za ktorý ste sa modlili. Mnohí v tejto miestnosti prežijú svoje normálne životy, ale vracajú s vyššou účinnosťou DNA s akou odišli. Opakujeme znova. Ak si prajete vidieť Ľudskú evolúciu, sledujte tieto Indigové deti. Pretože ony sa vyvinú do ešte frustrujúcejšej skupiny ako sú teraz! A niektorí z VÁS budete NIMI, keď sa vrátite.

[Kryon úsmev]

Nehovoril by som tieto veci, keby neboli presné a pravdivé. Pozrite sa dnes na jasnosť môjho prostredníka. Precíťte svoj vlastný vrodený zmysel pre pravdu toho všetkého. Uvedomujte si, že ste vrúcne milovaní. Je to dôvod prečo sme tu.

Metaforicky zbierame misy sĺz ktoré roníme z radosti keď umývame vaše nohy. Pozývame vás do miestnosti spolu s nami aby ste niesli ďalej túto energiu Ducha. Dovoľte aby sme sa vami chvíľu posedeli skôr ako vstanete a odídete. Nech vyjde na známosť, že v tento deň tu naozaj bol Duch... stretnúť brata a sestru, omyť vaše nohy s uznaním, že ste nám umožníte vykonať takúto vec.. byť s vami počas jednej hodiny a milovať vás ako vás milujeme.

A teraz poznáte naše tajomstvo. Celé toto stretnutie bolo dohodnuté tak aby sme s vami len sedieť, a my sme sedeli.

A tak to je.

Kryon.

Informácia je slobodná a dostupná pre tlač a kopírovanie a rozširovanie ako si prajete. Jej Copyright však zakazuje jej predaj v akejkoľvek forme okrem vydavateľa.

Lee Caroll

Preklad: SiR http://ee.dunres.sk/

Prevzaté z: channeling.wbs.cz

november 23, 2010 18:32 popoludní

 

 

Top