Obrázok používateľa CEZ OKNO
PLEJÁĎANSKÁ ZPRÁVA Z GALAKTICKÉ FEDERACE - V A R O V Á N Í

Redakce: přinášíme vám zprávu od kontaktérky s entitou jménem Alaje z února 2010, posuďte sami její obsah a zvažte, zda pro nás má nějaký význam. Zdrojem je pokud víme ruská kontaktérka z Moskvy Julie Samochinová.
Zdravím vás,
jsem Alaje ze světelné dimenze Plejád. Ve všech mých zprávách jsem opakovaně zdůrazňoval, jak důležité je vyvíjet se duchovně, abyste tak vytvářeli světelnou energii. Země potřebuje energii plnou světla, aby na sobě mohla odstranit veškeré negativní energie. V této vyšší frekvenci nemůže setrvat žádná nízká, negativní energie. Z tohoto důvodu se temní vládci světové vlády pokoušejí zamezit všemu kolem toho. Oni tu jen tak nesedí nečinně. Mají plány. A jedním z jejich plánů je vyrobit extrémní chaos a jedině ryzí duchovní člověk s VYSOKOU energií by si pak zachoval jasnou hlavu.

Nyní vám budu povídat o jednom jejich větším plánu ohledně něhož doufám, že se nikdy nestane, neboť chtějí zabránit transformaci a přechytračit vás. Jak nyní ví několik pozemšťanů temní vládci po mnoho generací zatajovali realitu mimozemšťanů a vaše kontakty s nimi a svědky zabili nebo je zesměšňovali. Protože ale nyní existuje stále více lidí, kteří mají sami zkušenosti s mimozemšťany a viděli mnoho kosmických lodí, nemohou toto téma už více udržet v tajnosti, tak jak by tomu chtěli. Proto mají nyní jiný plán. Mají plán použít své loutky, TV-politiky, aby oficiálně připustili, že mimozemšťané existují a že s nimi spolupracují. Temná vláda poskytuje pouze informace, které jsou v JEJICH zájmu. Pokusí se pomocí mediální kampaně představit se jako hrdinové, tak jako to udělali pokaždé a na veřejnosti za to byli považováni za dobré a současně říkají jen malé, nedůležité pravdy a své pravé motivy skrývají. Nikdy nevěřte politickým show.

Budou říkat, že to bylo udržováno v tajnosti, protože veřejnost nebyla připravena na tento druh informací. Že by se obávali masové paniky. To je důvod, proč takovéto věty člověk slyší i ve filmech. Byly do filmů zabudovány úmyslně, aby lidi psychologicky ovlivňovaly. Téma únosů však přirozeně zapírají. Po dlouhých diskuzích na toto téma mají v úmyslu to, že chtějí veřejnosti vaše negativní mimozemšťany představit jako laskavé humanoidy, kteří tu jsou údajně proto, aby lidstvu pomohli. A přirozeně to chtějí prezentovat jako velkou televizní událost, proto také takovéto scénáře vestavěli do filmů a pozemšťany na to mentálně připravili. Nejpozději poté by u vás měl zaznít alarm. Neboť světla-plní duchovní mimozemšťané Federace světla vůbec nespolupracují s temnými vládami Země, protože naše pomoc byla již před desetiletími odmítnuta. Vlády nás odmítly, neboť od nás by neobdrželi žádné technologie či zbraně, nýbrž pouze duchovní pomoc, dokud by na tom nebyli spirituálně tak, že by byli připraveni na vyšší technologie. Pozemské vlády spolupracují pouze s negativními mimozemšťany a jejich jediným cílem je zesílit kontrolu a zotročení pozemšťanů. Poté, co si pozemšťané na mimozemšťany zvyknou, chtějí pozemské vlády učinit reklamu na to, jak zesílit kontrolní technologie – jako např. čipy pod kůži. O tom se samozřejmě bude hovořit jako o něčem pěkném, takže to pozemšťané budou chtít dobrovolně, tak jako to dosud udělali i s vakcínami a kamerovým sledováním.

Budete pak stále poslouchat: je to ke tvému dobru..., pro tvé bezpečí...A jako vždy budou ukazovány některé rozhovory se zaplacenými lidmi, kteří mají dosvědčit, jak důležité tyto čipy mají být. Současně chtějí dále organizovat teroristické atentáty, aby mohl být vyhlášen národní výjimečný stav, aby proto byla silněji nasazena armáda. Nezapomeňte, že vždy vytvoří nějaký problém, aby se později ukazovali jako zachránci, když lidé zoufale touží po pomoci. Později mají v úmyslu veřejně říci, že existují ještě lepší bytosti a chtějí prezentovat Šedé a Reptiliány (Reptoidy). Ty, kteří Zemi udržují po tisíciletí v otroctví. Potom vám řeknou, že si nemáte všímat jejich zevnějšku, nýbrž jejich údajné lásky k lidstvu. Nezapomínejte, že tyto bytosti mají technologie, které jsou milióny let napřed jako např. 3-D hologramy a budou je poté také používat, aby lidem demonstrovali údajné zázraky. Kromě toho mají také mentální síly, které vás mohou ochromit (paralyzovat). To vím proto, že jsem se s oběma druhy už setkal, kteří se u mě o to pokoušeli – a pouze se svojí světelnou energií jsem je mohl vypudit. Tak budou např. uzdravovat nemoci, aby přetáhli lidi na svoji stranu, ale samozřejmě neřeknou, že oni sami všechny nemoci vyrobili, aby se potom objevili jako zachránci v nouzi. Celý jejich výstup má za účel pouze demonstrovat jejich moc a psychologicky lidem říci, že to oni řekli.

A chtějí být zato také oslavováni. Povahou Reptoidů je KLAMAT (ŠÁLIT), aby masy nepoznaly, co mají v úmyslu. Temná strana hodlá za pomoci technologií vytvářet přírodní katastrofy, aby vyvolala paniku, strach a chaos. Potom chtějí říci, že má přijít konec světa a že Země bude zničena. To je také důvod, proč je ukazováno stále více katastrofických filmů, aby strach lidí jejich plánu poskytl ještě více energie. A kdo má strach a zoufá si, ten přijme všechno, co je mu nabízeno. Vlády vám plánují říci, že můžete přežít pouze, když opustíte Zemi kosmickými loděmi mimozemšťanů. A ty, kteří budou odpírat, chtějí vojensky donutit. Proto vás varuji, nenechejte si nikdy implantovat čip, i v případě, že by někdy měli vlády tomu dělat reklamu. Ti, kteří poletí s těmito Reptoidy by příliš pozdě poznali, že je to past, neboť je zotročí, použijí na experimenty nebo zužitkují jako potravu. Reptoidé to dělají už po milióny let a pokládají všechny planety za své vlastnictví a zdroj potravy. Pouze duchovní lidé by pak byli schopni VYCÍTIT, že něco není v pořádku. Současně chce temná vláda udělat kampaň proti dobrým mimozemšťanům a budou nás označovat za negativní vetřelce. Vidíte tedy, proč ve všech svých zprávách říkám, jak důležité je se duchovně vyvíjet. Pouze duchovní lidé potom budou schopni rozlišit světlo a tmu (dobro a zlo). Pouze pozitivní kolektivní vědomí lásky může zastavit plán temné strany. Pokud má dostatek lidí energii lásky, zakusí masové vědomí pozitivní změnu a transformace Země by proběhla pozvolna. Pozemšťané se musejí rozhodnout, jaký druh budoucnosti chtějí mít. Říkám vám, láska je klíč.

Dobří mimozemšťané vyzařují duchovní energii lásky, jak ze svého těla, tak z jejich kosmické lodi. Pokud z mimozemšťanů necítíte takovouto lásku, měli byste se od nich vzdálit. My z Federace světla se budeme také ukazovat, ale úplně jiným způsobem. Mimozemšťané světla by vás nikdy k ničemu nenutili a vy máte svobodnou volbu naši pomoc a lásku vnímat, nebo nikoli. Respektujeme svobodnou vůli. Každá duše se nyní musí rozhodnout, zda chce jít cestou světla, anebo nikoli. Všichni ti, kdož mají duchovní vědomí, nebudou mít žádné obtíže nás poznat a vycítit. Ale ti, kteří si svoji auru a energie zničili drogami a nenávistí, to budou mít těžké – vydžet naše vysoké energie lásky a budou mít dokonce strach. Temná strana počítá se strachem a s temnými myšlenkami lidí, kteří jsou ještě chyceni v nízkých vibracích. Aniž by to věděli, přispívají tyto duše k chaosu, který vládne kolem vás. Mohu pouze stále dokola opakovat, staňte se PRAVÝMI pracovníky světla, neboť pouze pokud máte ve své auře Silné Světlo, můžete Zemi pozitivně transformovat. Udržujte své tělo bez veškerých drog, jedů či negativních emocí, neboť ony způsobují, že vaše energie je slabá. Tak nemůžete ničeho dosáhnout a jste sami ovlivňováni temnými energiemi a podporujete plán temné strany. Láska je největší síla, s největší energií světla. A jedině zdravé vědomí ve zdravém těle může v sobě nést tuto vysokou energii a použít ji k efektivní transformaci reality.

Alaje z Plejád (část 9)

http://www.youtube.com/watch?v=HQE773VLFrU

www.youtube.com/user/777ALAJE

Preklad: Dana Rašínová

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

Seriál: Barbara Marciniak ´Poslové úsvitu´
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-barbara-marciniak-poslove-usvitu

Seriál: UČENIE PLEJÁĎANOV
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ucenie-plejadanov


december 09, 2010 17:10 popoludní
 • krát komentár

17 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Michal
  Michaldecember 09, 2010 19:28 popoludní

  Komentár: 

  cim dalej tym zaujimavejsie.. az ma zamrazilo ked som to docital..

 2. Obrázok používateľa AvAc
  AvAcdecember 10, 2010 11:12 dopoludnia

  Komentár: 

  Vyborne... parada.. tak a teraz nech sa ozvu ludia, ktori sa smiali a smeju ludom ako David Icke alebo pan Benda. Oni toto uz davno vraveli a vravia... a prosim.. len sa vsetko potvrdzuje...
  ale inak... tesim sa.. zijeme v magickej dobe.. waw =o))) vyborny clanok... 10/10 =o)) ahoooj.

 3. Obrázok používateľa Anonym11
  Anonym11december 10, 2010 12:29 popoludní

  Komentár: 

  Preco? to je ta otazka....preco by ludia -vladci spolupracovali so zlymi ufoncami a nie dobrymi?Preco by sa chceli podielat na spolupraci otrocenia ludstva, ked v konecnom dosledku by boli tie technologie-ktore mali byt podstatou rozhodnutia uplne zbytocne? pytam sa spravne, alebo som toto cele zle pochopil?

 4. Obrázok používateľa henrichg
  henrichgdecember 10, 2010 16:56 popoludní

  Komentár: 

  Ved v tej sprave to bolo napisane. Technologie. Vladu, armadu, korporacie nezuajima duchovno. Zaujimaju ich prachy. A dolezite je si uvedomit, ze sedi a reptiliani nepovedali vladam co v skutocnosti zamyslaju.

 5. Obrázok používateľa Anonym11
  Anonym11december 11, 2010 00:44 dopoludnia

  Komentár: 

  Ale ved to sa pytam:-) .Naco im to bude? Naco im to je?Teda zjavne vedia o podstate zivota a posmrtnom zivote viac..tak preco by si vybrali materialne bohatstvo-co je chvilkoveho charakteru pred duchovnym? ak mali moznost na vyber? Nezda sa vam zvlastne, ze oslovili prave tych "nespravnych" ludi, ktori si zvolili zlo?.....nieje tych negativnych nahod az priliz vela? nepripomina vam to skor beckovy sci-fi triler?

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 13, 2010 02:51 dopoludnia

  Komentár: 

  no mne sa zda ze ti reptiliani uz v tych vladach sedia-ale zaujima ma,kebyto takk bolo-preco ti ''dobri'' proti nim nezasiahnu-len ohanat sa duchovnom neepomoze- aj ked je to krasna myslienka a v podstate sa s nou stotoznujem

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 23, 2011 10:56 dopoludnia

  Komentár: 

  ak sú tí zlí mimozemšťania o milion rokov v technologiach pred nami, na čo by chceli spolupracovať s vládami? veď si jednoducho môžu urobiť čo chcú a nikoho sa nepýtať.

 8. Obrázok používateľa Marian
  Mariandecember 10, 2010 14:25 popoludní

  Komentár: 

  Bohuzial prve husle hraje Orion a Sirius a nie Plejadania. Nasa Zem patri pod spravu Orionskej kralovnej a Plejadania len tazko mozu zasiahnut. V tejto casti galaxie vladne negativna polarita takze mame sa naco tesit. Keby to bolo inak, tak by sme to uz davno pocitili.

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 13, 2010 10:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Orion už dávno nehraje první housle příteli. Oni by rádi.
  Jenže Wesedrak, tj. červení draci převzali vedení už dávno.
  Orion se strážcům nemůže postavit, navíc ani neovládá celou soustavu :). Je tu jiná rasa, mnohem mocnější, my je nazyváme Borgy.
  To oni jsou původci všech potíží a tato záležitost je mnohem staršího data, než tato planeta a zápletka kolem ní, i když z ní vyplývá. Má dokonce takovou sílu, že predátoři, kteří si osobovali nárok na přivlastnění celého vesmíru mají naděláno v kalhotách a to do té míry, že jisté skupiny začaly jednat s evolučními strážci, proti nimž vždy stáli v opozici. Ti jediní jsou schopni udržet Borgy pod kontrolou. Je to záležitost více, než jednoho harmonického vesmíru.

 10. Obrázok používateľa 123
  123december 13, 2010 11:12 dopoludnia

  Komentár: 

  ...toto mi vyrazne pripomina tucniakove zlataniny...

 11. Stránky

 

 

Top