Obrázok používateľa CEZ OKNO
Atlantická blokáda protržena?

Navazuji na předchozí Snowmanův článek o blokádě Atlantického proudění (http://www.cez-okno.net/clanok/chemtrails/ocami-vzdelaneho-amaterskeho-m...). Včera večer ta situace vypadala ještě beznadějně zablokovaná, a dnes ráno koukám, že tu pršelo! Dle satelitů se zdá, že se blokáda v noci narušila. Ale daleko pravděpodobněji klimouši zákeřně vyrobili přechod umělé "fronty" nad ležící studenou masou vzduchu za účelem mrznoucího deště a ledovky.

Srážky nebyly nejsilnější tam, kde je vidět nejvíce oblačnosti (výše), ale šly v pruzích, nad StřČ aJČ začaly v této "haarpové vidlici" a postupovaly dále do Rakouska, cestou sílily.

Tady celkem slušně "sprchlo", a sem tam je tu ledovka. Takže opatrně!

Pokud si správně vykládám legendu k snímku Airmass (není to tak jednoduché, a nemůžu teď najít přesný výklad barev, ale přísahám, že nedávno tam byl), tak si klimouši udržovali do včerejška za blokádou masu neuvěřitelně teplého vzduchu (červená barva), zatímco Evropa ležela ve studeném (modrá a zelená barva). Když už se jim blokáda protrhla, využili teplého vzduchu nad studeným k vytvoření náledí.

Vzduchové masy dle teploty včera:

Vzduchové masy dle teploty dnes:

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


november 29, 2011 19:30 popoludní

 

 

Top