Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak balancuju mezi duchovnem a hmotnou realitou

Tohle měla být odpověď pro Bo, ale proč by si to nepřečetli všichni. V posledních dnech se tu nějak sešly informace nepůsobící právě optimisticky, a bylo to nějak moc najednou, takže Bo volá po zpozitivnění. Má pravdu. (I když - pozitivní meditace k 11. 11. jsou v plném proudu, doufám. Já se teda účastním - i když ne vždycky v přesnou dobu.)

Kdykoliv zde trochu převáží ono duchovno, ozývají se hlasy, že se tím snižuje serióznost blogu. Po pravdě řečeno, o tu se nesnažím, prostě píšu svůj osobní blog, čili to, co zajímá mě. Vlastně se tu dělím s veřejností o to, co ke mně přijde. A naštěstí mě žádná finanční zainteresovanost nenutí psát tak, aby se to líbilo všem. To ani nejde.

Když zde někdy převáží zprávy o nepříjemné realitě, ozývají se hlasy, že je třeba pozitivních zpráv. Že těmi zprávami živíme tu negativní realitu.

Ano, cítím to taky tak, že je třeba pozitivních zpráv. Na druhou stranu, cítím taky, že je třeba s tou negativní realitou něco dělat. Aspoň na ni ukázat. Pomocí toho ukázání lidi popíchnout.

Ono se mi to tu vlastně snaží vyrovnávat samo. To, co je zrovna třeba, se mi hlásí samo. Když by tu bylo občas moc duchovna, tak se mi přihlásí zprávy o tvrdé realitě. A naopak. To je ten proces mezi formou a duchovnem, který, dokud jsme ve fyzickém těle, pořád musí probíhat, pořád se to musí vyrovnávat.

Moje paní léčitelka říká, že nemůžeme mít hlavu v oblacích, a nevšímat si, co se děje. S tím mám potíž, moje hlava by nejradši byla jen v oblacích a četla si Eckharta Tolle, ale vím, že kdykoliv ztratím půdu pod nohama, tak to někde (třeba zdravotně) přestane fungovat a musím se zase vyrovnat.

Rozhodně nechci strašit negativními zprávami, od toho jsou jiní. Beru to tak, že každá z těch negativních zpráv sem přijde vlastně proto, že z ní cítím pozitivní poselství. Kontroly na letištích? Pozitivní je, že se tím lidi probudili, zjistili, že se s nimi manipuluje, bouří se... Zákaz pěstování plodin v Americe? Aha, pozor na to, víme, co zamýšlejí, nenechme to dojít tak daleko...

Každou nemoc můžeme léčit teprve tehdy, až si ji připustíme. Každou situaci můžeme změnit teprve pak, až si ji připustíme. Zatím naprostá většina lidstva žije jenom v oblasti formy, mysli, hmoty. Negativní zprávy, které se dotýkají přímo jejich zavedeného pohodlného životního stylu, (anebo i nepohodlného, ale známého, takže přijatelného) tito lidé většinou odmítají, cítí se jimi ohroženi. Ale je tady naděje, že by se ty informace mohly stát tím, co je aspoň trochu "probere", otevře jejich vědomí pro přijímání světla. A tím přibude i kousek světla na této Zemi pro všechny.

Mně se rozhodně zásadně "rozsvítilo" po pochopení a připuštění chemtrails. Po počátečním šoku se mi zakrátko objevil lék proti nim - orgonit. A od té toby na to pořád něco nového navazuje, co ještě neznám, v oblasti ducha i hmoty. Je to velmi napínavé a dobrodružné a fakt mě to baví. Tak to berte třeba tak, že jste svědky mého procesu učení, a pokud se vám z toho něco taky hodí, tím líp.

P.S. V poslední době ke mně hodně věcí přichází samo, od vás, stačí na to pomyslet. Třeba prezentace chemtrails nad Karlovými Vary: ty fotky se mi taky líbily a říkaly si o vytvoření filmu. Ovšem to je pracné, nechtělo se mi - a druhý den přišel odkaz na hotovou prezentaci, vesmír to přes vás zařídil a dal někomu sílu to udělat, protože to bylo třeba... A samozřejmě přicházejí od vás důležité věci, na které ani nepomyslím... za všechny velice děkuji a předám dál.

Orgonet


Karlovy Vary a chemtrails

Najděte si chvilku pro prezentaci ranního nedělního leteckého provozu nad Karlovými Vary s příjemnou hudbou. (Dík za odkaz, nevím ani, kdo je autor, vytahuji to sem z komentářů, aby to nazapadlo, stojí to fakt za vidění.)

Kdo může tvrdit, že tohle dělá normální nedělní ranní letecký provoz?!

Fotka je z prezentace


PREZENTÁCIU nájdete na tejto adrese

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

november 17, 2010 19:17 popoludní

 

 

Top