Obrázok používateľa CEZ OKNO
K čemu slouží chemtrails?

Chemtrails jsou obrovskou logistickou operací. Větší než Hooverova přehrada, transaljašské potrubí nebo přistání na Měsíci. Je obrovská. A drahá. Největší chybou, které se můžete dopustit, je si myslet, že je zde pouze jeden účel chemtrailsů. Je zde pět nebo šest účelů a možná ještě další. Zde je těchto šest:

1) Blokování slunečního záření

Standardní důvod pro idioty ve vládě. „Potřebujeme tajně zastavit globální oteplování, takže držíme v tajnosti, že sprejujeme.“

2) Blokování slunečního záření (zase)

Snížení slunečního záření na celé planetě způsobuje snížení výnosů zemědělských plodin. Jde o část požadavku vyvolat potravinovou krizi a hladomor. Je to také spojeno s mizením včel.

3) Přehřátí atmosféry

Aby se vytvořilo zemětřesení a řídily hurikány, tak musí být atmosféra elektricky vodivější, aby mohla zařízení jako HAARP fungovat. Proto chemtrails sprejují barium a hliník, kromě jiného, aby byla vrchní atmosféra vodivější.

4) Ničení zdraví

Vedlejším účinkem je oslabení imunitního systému. Obvykle to není problém pro lidi se zdravým životním stylem. V průměru umřou starší lidé dříve a jakékoliv zdravotní komplikace budou o něco smrtelnější. To je jak vedlejší efekt sprejování, tak i jeho záměr – cokoliv co zvýší počet obětí, aniž by to vyvolalo poplach.

5) Klimatické modifikace

Pomoci, nebo uškodit úrodě, udržovat nebe čisté pro velké události (např. olympijské hry), způsobit tajfun, atd.

6) Šíření nanovláken

Univerzální nainstalování BioAPI do každého vyžaduje sprejování nanovláken. Tato vlákna nemohou být dána do potravin, protože by to trvalo věčnost a nerozšířila by se efektivně. Je mnohem snazší každého posprejovat jako hmyz.

Základy nanovláken

Nanovlákna jsou transportním mechanismem. Nic víc. Jsou prostředkem pro náklad. Náklad, který by byl jinak oslabený sluncem, atmosférou, nebo by se prostě nedostal do místa určení (vaše tělo). Jde např. o viry, RNA, hliník, nanokomponenty, atd. Tato vlákna jsou škodlivá. Vlákna musí být sprejována přímo, pokud by byla přidána do leteckého paliva, pak by je extrémní teploty zničily.


Takže nejde o vlákna, ale o to, co nesou.


Fáze BioAPI

Jsou zde v základě dvě fáze zahrnuté v instalaci BioAPI. Nazývám to fázemi 1 a 2. Představte si nový notebook, vše co má je operační systém jako např. Windows, takže je celkem nepoužitelný. To je podobné fázi 1. Tento nový notebook může být na dálku ovládán ajťákem, ale to je vše. Nejsou zde žádné nainstalované programy (ty jsou ve fázi 2).
Fáze 1

Každý na této planetě je ovlivněn touto fází. Každý má ve svém těle tato nanovlákna. Vedlejším efektem jsou klikající zvuky v lebce a základní rozčilující zdravotní komplikace, např. bolesti kloubů. Tato fáze poskytuje kompletní vzdálenou kontrolu vaší řeči a myšlenek skrze podvědomé návrhové vzory. Tipuji, že okolo 90% populace má tuto fázi kompletní.

Fáze 2

Tato fáze musí být spuštěna a je extrémní. Kompletně vám poškodí zdraví a může udělat cokoliv od vašeho zabití po vaše snadné sledování. Do této fáze nemůžete být tlačeni jako do fáze 1 (technicky ano, ale zatím se tak neděje). Fáze 2 zahrnuje vícenásobné nanosenzory od očí k srdci a ve všem mezi nimi. Počítám, že zhruba 2% populace prošla touto fází. Pro spuštění této fáze musíte udělat něco specifického: sníst levné červené maso, políbit určitou osobu, použít specifické kosmetické produkty, atd.

Částečný překlad článku Summary on the real purpose of chemtrails
http://www.dataasylum.com/mindcontrol-chemtrails-summary.html

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Ilustračnú ANIMÁCIU nájdete na tejto adrese

apríl 04, 2012 14:50 popoludní
 • krát komentár

9 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Michal
  Michalapríl 05, 2012 08:57 dopoludnia

  Komentár: 

  ...Chemitrails neni nic viac ako kondenzacna stopa ktoru vypustaju za sebou lietadla. Ich tvar a farba sa lisi v zavislosti vysky v ktorej lietadla letia, hustote vzduchu, zlozeniu paliva, slnecnej aktivite a td. Odporucam najskor si precitat odbornu literaturu ako cerpat informacie z podobnych bludov a potom sa tvarit ako expert, ale mnohy z vas asi nemaju ine zivotne ciele ako len lipnut na podobnych bludoch nieco podobne ako veriaci lipnu na svojich vierach.

 2. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanooapríl 05, 2012 14:17 popoludní

  Komentár: 

  Neotrasiteľná viera v masmédiami a školstvom prezentovanú vedu, toť lipnutie z najnebezpečnejších...

 3. Obrázok používateľa Mima
  Mimaapríl 05, 2012 14:25 popoludní

  Komentár: 

  Bravoo Lanoo:)
  Ibaže ostaneš asi nepochopený.
  A pre teba Michal jedna dobre mienená rada - skús aspoň trolinku menej lipnúť na rôznych vedeckých omaľovánkach či už v učebniciach alebo vedeckých časopisoch a MAJ OČI A UŠI OTVORENÉ, ale hlavne MYSLI!
  Ak nepomôže, tak ZNOVU ZNOVU ZNOVU...
  pa;)

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 27, 2012 12:19 popoludní

  Komentár: 

  michal, bež sa nadýchať "čerstvého" vzduchu. tie X si nevšímaj ;)

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 05, 2012 09:49 dopoludnia

  Komentár: 

  Stačí si všimnúť, že aký obrovský naraz alergii nastal v posledných rokoch, vo všetkých vekových skupinách....

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 05, 2012 10:41 dopoludnia

  Komentár: 

  A preto keď dám od googlu chemtrails vyhodí mi xy stránok o tom, to je akože prísne tajné ? :D Kebyže to má byť udržované v tajnosti tak to je udržované v tajnosti tak ako aj nové technológie, o ktorých ešte nevieme lebo nebolo o nich nikde nič, ... Normálne dopravné lietadlá to sú a nič viac a nič menej, niektoré čiary ostávajú dlhšie asi v závislosti od atmosferického tlaku a. p. Ďalšia vec je, že by to bolo hrubé porušovanie zákonov a určite neverím tomu, že to niekto robí a tým pádom škodí aj sebe a svojim rodinám ?

 7. Obrázok používateľa Ján
  Jánapríl 05, 2012 14:27 popoludní

  Komentár: 

  Skeptikom Google ponúka úplne iné výsledky vyhľadávania, než nezaujatým ľuďom ;)

 8. Obrázok používateľa MetHew
  MetHewapríl 08, 2012 22:08 popoludní

  Komentár: 

  Úplne iné výsledky vyhľadávania, to akože podľa IP adresy ? :D A čo keď mám dynamickú IP ? A na hocijakom PC, na hocijakom pripojení na internet vyhodí toľko isto bludov. Čiže vidieť, že ešte aj ty klameš, mal by si sa hanbiť. Kebyže to je vraždiaci nástroj aj na zotročenie je to tajné, čiže celé je to len úbohý vtip, obyčajná fraška, môj brácho je vedec v UK, s ním som mal debatu o takýchto bludoch a vysvitlo, že to sú fakt bludy, obyčajná vodná para alebo prinajhoršom spáleniny motora, ktoré nám škodia tak isto ako výfukové plyny z pozemnej dopravy. Čiže stačí len pravidelný detox či už čajmi alebo inými kúrami.

 9. Obrázok používateľa bizon
  bizonapríl 13, 2012 23:23 popoludní

  Komentár: 

  Po prve, zastavit globalne oteplovanie sposobom popisanym vyzsie je ako kopat plavecky bazen sparadlom. Po druhe, je ovela lacnejsi sposob ako implantovat do co najviac ludi spominane BIOApi a to umiestnit ich do liekov, ktore ludia hltaju po celom svete dobrovolne.

 

 

Top