Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kruhové chemtrails - speciální technika nebo žertík?

Včera se mi v Ústí nad Orlicí povedlo vyfotit něco hodně chutného a myslím, že si na tom rádi pochutnají i další Orgo-neťáci. Já se tím prostě už bavím, s toho si člověk asi stres dělat nemůže :) Fotku považuju za svůj fotografický vrchol :) (tam se dá zkoumat, jestli se opravdu nesnaží něco napsat) s fotkama udělej co jen chceš... Jsou tvoje...

Včera 22.2. se tady nad Ústí nad Orlicí práškovalo jak o závod, ale normálně se letadla TOČILY DOKOLA. ani jeden rovný trail!!! Od obzoru po obzor bylo cca 20-30 kruhových otoček. Většina (spíš všechny) přilétala z jihu a přímo nad hlavou se otočili zpátky na jih.

Asi došlo k nějaké výluce na nebi a všechna letadla se nutně musela otočit, některá pro jistotu i několikrát. No chudáci pasažéři, já když si vybavím, jak jsem se cítíl, když s náma letadlo udělalo 200° obrat u Prahy, tak jsem myslel, že se obrátím rubem ven a to bylo ve velmi pomalé rychlosti. V "plné rychlosti" 180° otočka - jak to můžou ustát třeba letušky...

Všechno bylo velmi vkusně namalováno asi za 25 minut, velkým množstvým letadel. Do hodiny z toho byla neprostupná oblačnost.

Hodně těžko se to fotilo, tak jsem vyfotil, co se dalo, ale chci upozornit, že se nejednalo pouze o těch pár otoček, co jsou na fotkách. Fotil jsem to mobilem, což taky ubralo na kráse, mít profi foťák, tak si sednete na zadek.

Na obloze bylo cca 30 otoček (bez přehánění) od nevidim do nevidim a vytvářelo to přelom na neby (sever čisto - jih umělé mraky)!!! Jedno letadlo se TOČILO "DOKOLA" A MALOVALO NEKONEČKÝ PRECLÍK. Na vlastní oči jsem viděl jak se aspoň třikrát otočilo dokola. Čekal jsem, že něco napíšou :) třeba "hliník léči", ale to je asi z bojingem těžké, tak nakonec napsal jen "eooee"...

Některé traily se objevovaly, aniž bych viděl nějaká letadla. Prostě jako když malujete na počítači: šup a byl tam oblouček.
Začalo to asi kolem 14:00 a v 14:40 byla naprosto nechutná obloha. Neprostupný opar měl stále tvary těch kruhových sračko-toček - bylo to absolutně všude - doufám, že někdo měl možnost to vyfotit lepším foťákem, nebo zkuste chytit nějaký web kamery, kde by to mohlo být.
NO PROSTĚ JSEM TOHLE JEŠTĚ NIKDY NEVIDĚL, HNUS VELEBNOSTI a 22.2. ve dvě hodiny - taky hustý :) :)

Honza

P. S. Týž čtenář dále přistihl letadla, která vytvořila kruhy, na webových kamerách ČHMÚ!!! Taky super úlovek.

Nevím, jak si tento jev vysvětlit - je to speciální technika rozptylování chemikálií, nebo se letadlu pomátla navigace, anebo je to nějaká legrace - proč by si chemtrailsová letadla nemohla hrát na kroužky? Nebo výluka na nebi? Posuďte sami.

Viděno webkamerou Radar Skalky, 22. 2. 2011, mezi 14.00 a 15.00, copyright ČHMÚ.

Soubor fotek na webovém albu Picasa. https://picasaweb.google.com/orgonet/PlanesMakeCircleChemtrailsOn22Febru...

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Rubriky: 
február 27, 2011 23:08 popoludní
 • krát komentár

9 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 28, 2011 14:15 popoludní

  Komentár: 

  a nevypousti treba jenom palivo pred nouzovym pristanim ? je tam nekde letiste ? ?

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 28, 2011 22:39 popoludní

  Komentár: 

  tyto úkazy jsou pouze normální stopy po dopravních letadlech rozfoukané vzdušnými proudy, které způsobují toto nepravidelné zakřivení čar :) Opravdu by jste ve všem neměli hledat jakoukoliv blbost, ale normálně nad tím uvažovat :)

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 01, 2011 00:00 dopoludnia

  Komentár: 

  mylis sa,ta prva foto co je to zakrivenie som videl aj ja nad popradom to bolo a neoblo to urcite nieka vypustanie paliva a rozfukane bolo pekne vidiet ako lietadlo spravilo taky polkruh ...

 4. Obrázok používateľa tomas_sk
  tomas_skmarec 01, 2011 00:33 dopoludnia

  Komentár: 

  sam autor pise ze tie lietadla sa tocili. tak ake prudy?? prudy sposobili uz len to ze nad sk lietat ani nemuseli. a autorovi fotos..tocili sa aby pokryli tymi srackami co najhustejsie nasu oblohu

 5. Obrázok používateľa Ján
  Jánmarec 01, 2011 00:39 dopoludnia

  Komentár: 

  ty by si mal začať uvažovať prečo je obloha taká strieborná a nie modrá...........

 6. Obrázok používateľa Barbus
  Barbusmarec 22, 2011 12:32 popoludní

  Komentár: 

  Dnes 22.marca je nebo nad Bratislavou od rana neuveritelne silno sprejovane. To ze nad nami je niekedy ocelovo seda obloha a nie modra si ale malo ludi vsima.Ludia pozerajte sa na oblohu,to vsetko potom dychame a jeme v potravinach.Niekedy sa pytam,ci sme este svojpravna republika...Umyselne nam CHEMIZUJU ovzdusie !!!

 7. Obrázok používateľa Eva
  Evamarec 23, 2011 21:50 popoludní

  Komentár: 

  Dnes asi lietali nad celym Slovenskom. Citala som aj clanok na www.dolezite.sk Ak sa niekto chce naucit to rozoznat su o tom videa na www.naturalnews.tv a clanky na www.naturalnews.com (má to svoj vyhladávač a treba zadat slovo Chemtrails). Posypuju nas asi s piatimi velmi nebezpecnymi chemiami, aby sme boli chori a aby nam znicili podu, aby sa tu nic neurodilo a aby sme potom boli odkazani na geneticky modifikovane plodiny (z ktorych potom pomaly umrieme - teraz je uz dokazane ze vyvolavaju asi 20 druhov chorob, úplne zmenia črevnú flóru...). Americka firma Monsanto ma uz aj zastupenie na Slovensku. Sme clenmi Nato, mame Open Sky a postrekuju kedy chcu. Necudo ze v susednom Rakusku, co nie je clenom NATO potraviny su omnoho kvalitnejsie. Som starsia zena - zufalo z tohto a pytam sa: Neda sa robit nieco proti tomu?

 8. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 24, 2011 14:17 popoludní

  Komentár: 

  Tiež som si ráno všimol desiatky chemtrails, a niektoré z nich boli obrovské, veľmi široké a niektoré aj zahnuté

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 22, 2011 23:33 popoludní

  Komentár: 

  Neprostupný opar měl stále tvary těch kruhových sračko-toček - jejda,tak som sa uz dlho nezasmiala- sr.cko-tocek-hehe...

 

 

Top