Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nádhera zimního Ještědu a chemtrails

Fotky ukazují překrásnou zimní oblačnost, jako bychom ve vysokých vrstvách atmosféry měli peřinku přes naši zem a Slunce již k horizontu nakloněné z mohutné dálky ozařovalo zespod tuto vrstvu. Možná budete mít nápad někdo, co to je to za vrstvu odrážející paprsky v červeném spektru. Červánky byly vždy co si pamatuji, ale ve výšce min. 20km nejsem si jistý. Z čeho je ušitá peřinka - zdá se mi velká výška na oblaka v 20km výšce:)...

Ještě bych dodal, přichází nový pohled na vše a to i s možností, stabilizace počasí, bez toho aniž by se lidi změnili?

Začali koukat kolem sebe. Přiznat si, že opravdu není všechno tak sladké jak se zdá. Být opravdu důsledným člověkem a být připraven přijímat skutečnou pravdu o sobě, jaký jsem a otevřeně přijímat pohledy druhých. Nebýt uzavřen ve světě, který je tvořen s vytvořených pravidel definovaných systémem, protože to je jen forma funkčnosti společnosti. Ale otevřeně přijímat děj života za odevzdaný matce zemi a bohu stvořiteli, tím se staneme přáteli života. To vše je odrazem v nás a tvoří celek našich myšlenek a tím i naší osobnost. Pokud naše osobnosti budou mít profil programu systému vládnoucí vrstvy a pevně věřit, že to jsou hranice naší představivosti a možností pro život. Bude naše pravda o nás a skutečnost potlačena jen proto, že ji nejsme schopni ještě pochopit? I když vše se rozevírá a otevírá, bude vidět - že nebude třeba boje ani násilí, bude jen poražených a přežití.

Musíme si přiznat, že někdy zákony matky země pracují přesněji než naše samostatná mysl a tím otevřeně přiznat, že se musíme pokořit jejím zákonům. Ale naučit se stabilizovat počasí, které určitě 7 miliard lidí musí ovlivňovat už jen svým vyzařováním energie. Naučit se harmonizovat obrovské problémy proti tomu nic nemám. Mám rád StarGate.

Ale představa, že tyto technologie mohou být použity ve válce v masovém měřítku je hrozná...

S přátelským pozdravem,

čtenář

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Čitatelia fotia
http://www.cez-okno.net/rubrika/citatelia-fotia


november 27, 2011 22:50 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymnovember 28, 2011 13:25 popoludní

    Komentár: 

    Na fotkách vidno kondenz. Je v/pod červenými oblakmi. Letové dráhy sú plus mínus vo výške 9 km. Takže odpoveď je : zdá sa vám zle.

 

 

Top