Obrázok používateľa CEZ OKNO
Sledování chemtrailů a vlnění na satelitech

Ahoj, pro případný náhled vlnění ze satelitu, o kterém Snowman píše že nelze vidět. Myšleno zřejmě z klasických satelitů. (Pozn. Org. Já myslím, že Snowman tím myslel, že ho vidíme na satelitu, ale nad hlavou ne, nebo se pletu?) První obr. je kus jižní Skandinávie a Nizozemí pohledem asi tak, jak ho lze získat třeba z chmi.cz (když mají lepší den) a po zvětšení ten samý. 1px odhaduju v reálu na cca 20-50m.


A další věc proč píšu. Vzpomněl jsem si na jedno datum (29. 9.), kdy po celé republice bylo hlášeno masivní chemtraills. Nedalo mi to, půl dne jsem hledal na netu a poté si hrál z fotoshopem (pouze výřezy a zvětšování, nic víc). Našel jsem zajímavý snímek viz. příloha. Na orgonet1.jpg je střední evropa toho dne v dopoledních hodinách (cca 10:15), kdy to teprve začínalo. Je tam jen taková nenápadná mlhovina na Českem. Po zvětšení je důkaz tvorby větší oblačnosti, který musí být jasný i naprostému laikovi.

Pokud by byl zájem, mohl bych ještě s matkou (též častý čtenář tvého blogu) udělat článek pro "začátečníky". Je docela pracné do obrázku zakomponovat nějaké hranice, města a letiště, ale dalo by to celkem zajímavý článek. K tomu by se daly sehnat data z předpovědí z té doby včetně animací skutečné oblačnosti, jak vznikala. Ohraničit jendotlivé chemtrailly a ukázat, že s letištěma to nemá co dělat a hranice kde začínají a končí by dokázaly na záměr udělat oblačnost v konkrétní oblasti. Zvětšenina orgonet2.jpg lze v originále ještě zvětšit a je pak i lépe vidět další mnohem hustší síť chemtrailů.


Dej vědět, zda má smysl se s článkem, který by asi pár hodin zabral dělat. Obrázky snowman1 a snowman2 dej klidně do daného vlákna, třeba se snowmanovi hodí. Z daného souboru se dá vytáhnout mnoho úžasných detajlů haarpů a chemů nad německem.
Michal
http://orgo-net.blogspot.com/search?updated-max=2011-10-14T19%3A31%3A00%...

P. S. Orgonet: Takový článek, kde se porovná to, co vidíme na satelitech a to, co vidíme nad hlavou, je můj sen - je to opravdu velmi pracné. Tak se těšíme, že se do toho pustíš...

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

október 18, 2011 16:09 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa t.o.
 2. Obrázok používateľa volodka belussky
  volodka belusskyoktóber 20, 2011 19:40 popoludní

  Komentár: 

  pekny západ Slnka, sa mi naskytol nad Považím pred pár dňami :)
  http://imgupload.sk/viewer.php?file=02651472642045495590.jpg

  na druhý deň...

  http://imgupload.sk/viewer.php?file=78282187254563563112.jpg

 

 

Top