Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo je za aktivizáciou pyramíd?

Pyramídy sú jednými z najzáhadnejších stavieb na našej planéte. Takmer nikto už v súčasnosti nebude tvrdiť, že účel týchto kultových stavieb nepresahuje tradičné miesta posledného odpočinku. Nová senzácia – vedci zaznamenali silné svetelné žiarenie vychádzajúce priamo z vrcholov pyramíd, ktoré smeruje do vesmíru. K takémuto javu dochádza na všetkých miestach. S čím je spojená táto náhla aktivizácia?


Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá, veď v skutočnosti vieme veľmi málo o skutočnej povahe pyramíd. Mnohí vedci sa stotožňujú s názorom, že ide o najstaršie vysielače a prijímače informácií. V poslednej dobe sa tieto hypotézy pravdepodobne začali potvrdzovať...

Môže sa objaviť otázka, čo má spoločné Kukulkanova pyramída, ktorá sa nachádza na polostrove Yucatán v Mexiku, s pyramídami v údolí Sien-jang v Číne a pyramídami civilizácie Norte Chico v Andách? Tieto starobylé chrámové stavby, ktoré boli postavené približne v rovnakom období ako egyptské pyramídy v Gíze, začali prednedávnom prejavovať nezvyčajnú aktivitu.

Mnohí ľudia sa stali svedkami toho, ako tieto pyramídy vysielali výrazný svetelný lúč do vesmíru. Existujú taktiež fotografie a videozáznamy, ktoré potvrdzujú tieto nezvyčajné javy (je nutné podotknúť, že materiály, ktoré obdržali vedci, neboli upravované a niet pochýb o tom, že ide o originály).

Astrofyzik Anton Jermolenko je presvedčený, že tieto udalosti by mali byť dôkladne preskúmané:

Vedci by mali určite venovať viac pozornosti procesom, ktoré prebiehajú v pyramídach. Skutočnosť, že sa začali prebúdzať po tisícročnom spánku, je sama o sebe unikátna. Som presvedčený, že by sme nemali ignorovať očividné fakty, no pokúsiť sa odhaliť, čo za nimi stojí. Nejde predsa o jednotlivý prípad, ale o množstvo podobných javov, ktoré boli zaznamenávané od Ázie až po Južnú Ameriku.

Hlavnou otázkou, ktorá zaujíma vedcov a spoločnosť ostáva, čo spôsobilo takéto žiarenie a kam smeruje. Je predsa očividné, že v prípade týchto udalostí nejde o banálnu zhodu okolností. Znamená to, že sú potrebné finančné prostriedky a čas, aby boli tieto javy preskúmané. Koniec koncov, možno sa priblížime ešte o jeden krok k vyriešeniu záhady veľkých pyramíd.

Alena Rakitinová

Zdroj: http://slovak.ruvr.ru/

Ďakujeme čitateľovi za tip


Súvisiace:

Pyramidy po celém světě začaly vyzařovat paprsky do fotonového mračna
http://www.cez-okno.net/clanok/gaia/pyramidy-po-celem-svete-zacaly-vyzar...

Divné zvuky po celém světě
http://www.cez-okno.net/clanok/podzemne-systemy/divne-zvuky-po-celem-svete

O B J A S N E N I E
http://www.cez-okno.net/o-b-j-a-s-n-e-n-i-e

Podzemné systémy
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/podzemne-systemy


Štítky: 
január 29, 2014 22:32 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Varvara
  Varvarajanuár 30, 2014 13:19 popoludní

 2. Obrázok používateľa CEZ OKNO
  CEZ OKNOjanuár 30, 2014 14:41 popoludní

  Komentár: 

  Ďakujeme za doplnenie,
  informovali sme o tom v októbri 2012:
  http://www.cez-okno.net/clanok/gaia/fakty-x-co-vysielaju-pyramidy

 3. Obrázok používateľa Pavel
  Paveljún 03, 2014 13:43 popoludní

  Komentár: 

  Jedná se pouze o nepovedenou fotomontáž..

 

 

Top