UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo sú HÓROVE USMERŇOVAČE ENERGIE? 2

Potrebné je pochopiť účel Faraónov a Kňazov v starovekom Egypte. Boli tu kvôli udržiavaniu komunikačného spojenia medzi božskými učiteľmi a pozemšťanmi ako pokus spomaliť rýchly pád do materializmu prostredníctvom vedenia človeka v jeho duchovnom vývoji až kým nepreruší cyklus reinkarnácie.


Pyramídový komplex Egypta bol vybudovaný ako Dom Zasvätenia, kde novici mohli prechádzať rôznymi stupňami zasvätenia pod záštitou Rituálneho Kňaza.

Aby bol človek pripravený podujať sa na túto úlohu, je potrebné zachovať všetky aspekty ľudského tela v optimálnom stave, očistené od všetkých fyzických nedokonalostí a obzvlásť rozvíjať psychické schopnosti. To umožňovalo týmto osobám vidieť dopredu, chopiť sa príležitostí vykonávať plány, ktoré si želala vykonať duša počas príslušného života, a pomáhať v celkovom vývoji a vedení ľudstva.


Pre komunikáciu s božskými učiteľmi bolo potrebné pochopiť vnútorné úrovne a byť schopný nimi navigovať bez toho, aby sa človek dostal pod vplyv rôznych entít, ktoré lovia na nižších astrálnych úrovniach a snažia sa oklamať neskúsených a slabých.


Všetci tí, ktorí mali rozhodujúci podiel na vláde v krajine museli ukázať, že sú toho hodní ešte predtým, než mohli zastávať úrad, prechádzaním rôznymi stupňami zasvätenia, zahŕňajúce mnohé skúšky vytrvalosti a úprimnosti. Týmto spôsobom sa udržiavali základy starovekých ríš pevne zakotvené a tak bolo možné podporovať proces duchovného vývoja človeka.

Znovunájdené Tajomstvo

Pyramídy, ktoré dlho dráždia ľudskú predstavivosť, boli postavené v rôznych častiach sveta (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_piramides_mundo.htm), formujúc vlastné systémy, ale mali by sme náš výpočet začať preskúmaním obrovského komplexu Veľkých Pyramíd, nachádzajúcich sa nielen v egyptskej Gíze.

Samotná pyramída, jej tvar a konfigurácia, má extrémne zvláštnu štruktúru, a kuriózne javy, ktoré boli pozorované v komorách pyramíd naznačujú, že tu prebieha nejaký druh energetických procesov. Dnes je našou úlohou pokúsiť sa pochopiť princípy za týmito procesmi.

Pravdepodobne ste už počuli, že v pyramíde existujú určité miesta, kde sa potraviny biologického pôvodu zachovajú veľmi dlhú dobu. A sú tam tiež komory, kde ak niekto zostane dlhší čas, zažíva nesmierny pocit nepokoja.

Avšak, sú tam aj oblasti, ktoré vyvolávajú pocity rôzneho druhu: pozitívne a stimulujúce tvorivú činnosť a podporujúce intuíciu.

- pokračovanie -

Valerij Uvarov

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Egypt - Odhalenie
http://www.cez-okno.net/zakazana-egyptologia


Sekcie: 
júl 25, 2013 23:36 popoludní

 

 

Top