UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo sú HÓROVE USMERŇOVAČE ENERGIE? 7

Valce so správnou náplňou ohromujú svojou schopnosťou naladiť sa na určitú osobu. Prispôsobia sa rytmu, ktorý organizmus potrebuje v určitom čase počas dňa alebo v noci. Valce môžu byť použité ráno, na poludnie, alebo v noci - kedykoľvek budete chcieť.

Použitie Hórových tyčí v medicíne a v každodennom živote


Naladia organizmus podľa energetického kanála ktorý je otvorený a pracujú s ním. Neexistuje žiadny časový limit na prácu s valcami. Konzultácia s odborníkom vám pomôže zvoliť správne rozmery a výplne, na základe vašich fyzických dát. Veľkosť valcov sa môže líšiť v závislosti od cieľa, ktorý máte na mysli, alebo choroby ktorú chcete riešiť. Valce 146 mm dlhé boli určené pre prácu v spojení s Cheopsovou pyramídou a sú závislé aj od jej účinku. Ak však budete potrebovať silný impulz na zastavenie niektorých procesov v organizme, potom môžu byť použité aj väčšie valce.

Obr. Faraón Tutmos II.

Valce však nie sú liekom na všetky choroby, pretože ich účinok je trochu odlišný. Avšak je potrebné znovu zdôrazniť, že väčšia časť našich chorôb spôsobuje nesúlad medzi dvoma základnými tokmi energie - BA a KA alebo Jin a Jang. Každodenná práca s valcami (po dobu kratšiu než dve hodiny), má priaznivý účinok v prípadoch:

• nadmerného nepokoja a poruchách nervového aparátu
• problémov s arteriálnym tlakom
• pri kardiovaskulárnych poruchách
• vegetatívno-cievnych poruchách
• neurotrofických poruchách
• vylučovacích chorobách
• artritídy a polyartritídy

Tiež:

• normalizujú činnosť srdca v prípadoch arytmie a neuróz
• zlepšujú obehových proces, majú priaznivý vplyv na cievy
• zmierňujú bolesť v kĺboch v prípadoch artritídy a dny
• pomáhajú v prípade nespavosti, uvoľňujú stres a pomáhajú predchádzať ateroskleróze
• ak sa používajú systematicky, znižujú krvnú hladinu cholesterolu
• môžu byť veľmi užitočné v prípade rakoviny, ale tyče musia byť špeciálne upravené


Nezávislé štúdie o vplyve valcov boli vykonané v klinickom bio-fyzikálnom laboratóriu Džanelidze, vedeckého výskumného ústavu prvej pomoci v Petrohrade. Dáta z bodov, ktoré odrážajú stav vnútorných orgánov sa zobrazili na obrazovke počítača. Informácie boli získané z bio-aktívnych zón v dlani za použitia jednej z bežných diagnostických metód. Na obrazovke sa zjavili tri skupiny farieb: zelená (normálny stav orgánov), červená a modrá (odchýlky od normy). Samozrejme u všetkých ľudí sa nachádzali modré a červené body rozptýlené v zelených zónach i mimo nich, čo naznačovalo abnormality v organizme. Po niekoľkých minútach držania valcov sa stal malý zázrak: farebné body zanikali v zelenej zóne! Výskumníci dospeli k záveru, že vplyv valcov preniesol organizmus do harmonických stavov, v ktorých je pre organizmus oveľa jednoduchšie vysporiadať sa s jeho problémami.


Účinnosť Hórových tyčí môže byť zvýšená použitím v spojení s miniatúrnymi pyramídami napríklad z dreva. Takáto pyramída plní čiastočne funkciu štruktúry so zameraním na energetické toky v hypotalame a hypofýze (6. a 7. čakra), a pankrease (3. čakra), sú to veľmi dôležité prvky endokrinného systému. Práca s takýmto komplexom posilňuje imunitný systém.

Najlepšie miesto pre prácu, alebo meditáciu s valcami sa nachádza v prírodnom prostredí v blízkosti prírodných zdrojov energie – ako je voda (rieky, jazerá, more alebo oceán), v lese, alebo v horách.

Najlepšie je postaviť sa na zem naboso. To zlepšuje energetickú výmenu a metabolické procesy v organizme.

Ohromujúce výsledky sú získané z práce so stromami. Stromy, ako prírodné zdroje energie, predstavujú jedinečnú príležitosť preniknúť do prírodnej a skutočne čistej energie. Voľba stromu a dennej doby závisí na biologickom a energetickom rytme stromu a na úlohe, ktorú treba riešiť. Mali by ste si vyberať strom, s ktorým chcete komunikovať rovnakým spôsobom, ako si vyberáte priateľa. Mali by ste sledovať najmä svoj inštinkt pri rozhodovaní. Je dôležité vedieť, že aj stromy majú svoje energetické centrá (čakry). Tie môžu byť dve alebo tri, v závislosti na veku a stave stromu.

Prvá čakra sa nachádza asi meter od základne (zem), druhá, kde sa vetvy šíria do koruny. Umiestnenie tretej čakry sa líši od stromu ku stromu. Budeme pracovať s prvou čakrou, pretože všetky tri druhy energie, ktoré môžete použiť bez poškodenia stromu sú sústredené tam. Podstata práce alebo interakcie so stromom sa podobá procesu meditácie.


Mali by sme zdôrazniť, že pri práci s valcami v prírode budete cítiť ich vplyv silnejšie - každý prírodný zdroj energie, či už je to strom alebo voda, pomáha organizmu naladiť valce rýchlejšie a hlbšie.


- pokračovanie -

Valerij Uvarov

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/

Preklad: Ninive

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Egypt - Odhalenie
http://www.cez-okno.net/zakazana-egyptologia


Sekcie: 
august 21, 2013 23:58 popoludní

 

 

Top