Obrázok používateľa CEZ OKNO
Corey Goode: Aktivace šišinky mozkové (2)

CG: Ano. Tai Chi cvičení byla rovněž součástí našeho tréninku, vedle vizualizace sférických energických koulí. Měli jsme si je představit a vnímat je, jak cestují skrze různé části našeho těla a jak vychází ven, putují okolo a zpátky do těla.

DW: Vážně?

CG: Ano. Vizualizace mají pomáhat s kyslíkem a krevním prouděním, ale rovněž to zahrnuje schopnost přenášet energii tělem.

DW: Mohl bys trochu víc popsat, co přesně jsi měl vidět? Byly ty koule barevné? Jakou měli velikost? Kolik jich najednou bylo? Nebo byla jen jedna?

CG: Jen jedna.

DW: Řekli vám nějaké detaily, jak měla vypadat?

CG: To nebylo důležité, bylo to na nás. Prostě jenom řekli, abychom si vizualizovali kouli, energickou kouli, jak cestuje tam a zpátky z jedné ruky přes ramena do ruky druhé. To bychom dělali jako první. Potom by cestovala dolů po páteři a pak zas po páteři nahoru na vrcholek lebky. Potom jsme si měli představit, jak se vrací zpátky do solar plexu, vychází ven, chytáme ji zpět do rukou a proces by se opakoval od znova. Bylo to mentální cvičení na posílení představivosti, jak posouvat a také prociťovat tuto energickou kouli přes celé tělo.

DW: Ta cvičení s koulí se dělala ve stoje nebo se jednalo o pohyby jako při Tai Chi?

CG: Pohybuje se rukama a tělem a ve stejném momentě si představuješ malou kouli. Nesedíš se v jedné poloze jako při meditaci.

DW: Tak to mi skutečně zní jako pohyby při Tai Chi, akorát, že při Tai Chi jsou cvičení, kdy při pohybu tělem a rukama si představuješ kouli zhruba velkou jako kopací míč.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


VŠETKY časti postupne nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

Epifýza (Šišinka mozgová)
http://www.cez-okno.net/stitok/epifyza-sisinka-mozgova

VIDEO: ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-c...

Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu
http://www.cez-okno.net/clanok/corey-goode-obsadili-jsme-slunecni-soustavu

Informátor Gonzales – ALIANCE DRAKONIÁNSKÉ FEDERACE
http://www.cez-okno.net/clanok/informator-gonzales-aliance-drakonianske-...


november 01, 2015 18:24 popoludní

 

 

Top