Obrázok používateľa CEZ OKNO
2. Vesmírné zákony aneb Poslední šance (příručka pro zájemce o přežití Soudu)

Všechny tyto výrazy znamenají jedno a totéž.
Jednoduše řečeno: Tvůrce dal vzniknout Stvoření, jehož činnost je řízena určitými neměnnými a dokonalými pravidly, znemožňujícími jakoukoliv nespravedlnost, nelogičnost a jakýkoliv chaos.
Tato pravidla jsou nazývána výše uvedenými výrazy a platí pro hmotné i nehmotné světy. Zkrátka pro všechny, vždy a všude! Bez výjimek!

Zákonů Stvoření je mnoho, proto jen o těch nejdůležitějších:

Jedním z klíčových pravidel je zákon příčiny a následku.
Říká, že podle toho jak myslíme, mluvíme a konáme, nás v budoucnosti potkají zlé či dobré věci. Čili „co si zasejeme, to sklidíme!".

Je tedy pro náš současný i budoucí život nanejvýš důležité udržovat svoje myšlenky čisté (a tím pádem i slova a činy, neboť z myšlenek vycházejí)! Pokud nás přece jen napadne něco nehezkého, musíme to ihned potlačit.

Je třeba se snažit jen o dobro, aby nám pak dobro mohlo být darováno. Musíme jednat čistě, abychom si „vysloužili" život v prostředí čistoty a lásky.

Samozřejmě záleží na mnoha okolnostech, zda se „následků" dočkáme ještě v tomto životě nebo až v dalším! Jedno je však jisté: pokud tento zákon nehodláme dodržovat, budeme jednoho krásného dne zničeni.

Dalším pravidlem je zákon přitažlivosti stejnorodého.

Říká nám, že podobné se přitahuje a vzájemně posiluje. Neboli „vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá“.

Například zločinec po návratu z vězení většinou nevyhledá inteligentní a hlavně duchovně vyspělé prostředí, nýbrž naopak velmi brzy zapadne do kolektivu sobě rovných.

Společně v sobě pak živí a posilují myšlenky na další zločinnou činnost, kterou nakonec dříve či později realizují.

Totéž platí i opačně.

Dobrý člověk je přitahován do blízkosti dalších dobrých lidí. Ve spolupráci s nimi se potom snaží vyvíjet různé, více či méně dobré aktivity, přičemž jejich vliv strhává další a další jedince k témuž.

Zákon tíže způsobí v příštích letech například to, že bude-li vaše duše stále ještě zatížena karmickými přečiny, nestačí uniknout ze smrtícího víru, který ve Stvoření působí v takzvané „oblasti rozpadu“ (naše planeta se nyní nachází na prahu tohoto sektoru!).
Takovou lidskou duši potom čeká nevyhnutelný zánik společně s hmotou!

Pokud máte dostatek fantazie k tomu, abyste si dokázali představit tento strašlivý konec, nemělo by pro vás být problémem začít bezodkladně pracovat na odlehčování svého ducha.
Začít pracovat na svojí záchraně!

Zákon pohybu a vývoje.

Vše ve Stvoření se pohybuje!

Vše se vyvíjí do stále větší dokonalosti a směřuje blíž k Bohu.
Dostatek důkazů o platnosti tohoto zákona vidíte (pokud chcete!) všude kolem sebe v přírodě (a dějích zde se odehrávajících).
Zastavit se... znamená smrt (konec) materiální i duchovní. Tak je to chtěno!

Proto se musí co nejrychleji začít hýbat i lidští duchové!

Pokud by nehodlali překonat lenost, plus s ní spojené „zahnívání", a nadále by se nechtěli zdokonalovat (a tím přibližovat Tvůrci), což je pro současnost typické, jsou odsouzeni k zániku.

Nikdo, nikdy a nikde nemůže jít trvale proti Boží Vůli!

Zákon jednoduchosti nám mimo jiné sděluje, že chceme-li něco opravdu dobře udělat, musíme na to maximálně soustředit svoji pozornost, odstranit rušivé vlivy... a tedy si vše zjednodušit.
Vzpomeňte si na soustředěný (zjednodušený) paprsek laseru. Co všechno dokáže!

Nebo, zabrousím-li do své bývalé profese: v pouličním sebeobranném boji má v praxi šanci zpravidla jen ten, kdo umí použít co nejjednodušší a tedy i nejrychlejší obranu.

A málokdy bojovník léta nacvičující zdlouhavé a složité „superkombinace“.

Zákon říká, že ve Stvoření nakonec vždy „zvítězí" jednodušší řešení nad složitým. Tedy přesně opačný děj, než jakého jsme svědky v současné vědě, lékařství, pedagogice a tak dále.

Prakticky ve všech oborech své činnosti kráčí lidstvo na druhou stranu. O tom, že se mu to musí vymstít (a také se tak děje), není třeba dlouho přemýšlet.

Stále složitější a finančně náročnější výzkumy a projekty vědců přinášejí ze všeho nejvíc... čím dál tím větší šanci na sebezničení lidstva (jaderná energie, vedlejší produkty různých továren na „nezbytnosti", poškozující zdraví lidí i planety, drancování surovinových zdrojů Země ve stylu „po nás potopa" a podobně).

Lékaři léčí stále komplikovanějšími a dražšími postupy nepřetržitě se rozrůstající řady pacientů... trpících současně těžšími a těžšími chorobami.

Léčí, avšak se stále horšími výsledky. Proč asi?

Proč se někdy nezamyslí nad tím, co že to ta nemoc vlastně je? A jak to přijde, že Božími služebníky velmi zdařile „vyrobený" člověk najednou trpí různými poruchami a chorobami, tedy nedokonalostmi?
Zde uvedené příklady zatím postačují. Ještě se však k tomuto tématu vrátíme.

Zákon výdaje a příjmu. Všem ve Stvoření určuje, že „kdo nedá, nedostane!"

Například chceme-li opravdu dobře dýchat, musíme věnovat klíčovu pozornost plnému výdechu. Jím darujeme mnohým spoluobyvatelům Stvoření potřebné živiny a podobně. Vše se nám samozřejmě mnohonásobně vrátí, přinejmenším ve formě dobrého zdravotního stavu.

Navíc – pokud bychom úplně nevyprázdnili plíce od starého vzduchu, nevejde se do nich celá „dávka" čerstvého, s níž tělo počítalo! Tím svůj organizmus obíráte o přísun Boží (kosmické) energie!
Podobně v duchovní oblasti!

Dostává-li se vám milosti poznání Pravdy, musíte tuto Pravdu šířit dál - tedy vydávat ze sebe.

Jedině tak nedojde ke stagnaci a vy s potěšením zjistíte, že hranice skutečného a pravého Poznání se pro vás neustále rozšiřují.

***

Výše uvedené zákony patří ve Stvoření k nejdůležitějším!
Tyto i mnoho dalších, jimiž se vše a všude řídí, objevíte sami, budete-li opravdově studovat Slovo přinesené Synem Člověka v Poselství Grálu.

Uverejnili sme úryvok 2. časti, ktorú nájdete celú ako pdf prílohu (dole).

C.R.Mann

Text prevzatý z: OSUD.cz


Súvisiace:

Abdrushin: Vo Svetle Pravdy
http://www.cez-okno.net/rubrika/abdrushin-vo-svetle-pravdy


júl 30, 2011 21:15 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 01, 2011 18:50 popoludní

  Komentár: 

  Pan zabudol na jedno velmi dolezite pravidlo,ktoré sa tak ústí dodrziava a musí byt drzane v ucte a to je zákon slobodnej vole.

 2. Obrázok používateľa LIRA
  LIRAaugust 11, 2011 20:00 popoludní

  Komentár: 

  Dobrý den,

  máte pravdu, člověk má (jako jediný tvor v pozdějším Stvoření) svobodnou vůli. Díky ní může jakoukoli svou myšlenku, slovo, nebo čin nasměrovat svobodně k dobru či zlu. Za všechno (tedy i za myšlenky! A samozřejmě i za slova i činy!) však logicky (na rozdíl od ostatních, kteří musí! plnit pouze Vůli Stvořitele!) nese plnou odpovědnost. A nemůže se proto ani divit různým dobrým či negativním dopadům (Zákon karmy).

  Přeji hezký den. C.R.Mann

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 03, 2011 08:31 dopoludnia

  Komentár: 

  Potláčanie negatívnych myšlienok a pocitov sa veľmi neodporúča...

 

 

Top