Obrázok používateľa CEZ OKNO
CSETI Joshua Tree – fotografie plavidel (srpen 2014)

Během srpna 2014 při cvičení CSETI v Joshua Tree v Kalifornii jsem udělal fotografie během naší meditace. Vedl nás Dr. Steven Greer a povzbuzoval nás, abychom během meditace fotili pouze, když se stane něco důležitého. Hned jak meditace začala, ukázal na světlý objekt nad horizontem asi 15° východně. Daniel L. vstoupil do kruhu a začal sledovat oblohu kamerou s nočním viděním. Vnitřně jsem se zeptal, zdali bych si mohl udělat pár fotek. Odpověď zněla, ano.


Udělal jsem 9 snímků se závěrkou nastavenou na 4 vteřiny při každém obrázku. Po každé expozici foťák snímek zpracovával. Po zpracování jsem okamžitě dělal další snímek. Zlatá koule se pohnula na západ a já viděl navigační světla, a tak jsem se rozhodl, že to bylo nějaké letadlo - čili nebylo potřeba dělat další snímky. Když meditace skončila, zkontroloval jsem fotky a objevil tento objekt na třech snímcích. Když jsem fotil, objekt jsem neviděl. Byl tam časový rozdíl 15 vteřin mezi snímkem 2 a 3, pak 18 vteřin mezi snímkem 3 a 4. Poslední snímek ukazuje 4 vteřiny expozice nějaké konvenční letadlo s červenými a zelenými navigačními světly. To nám pokládá otázku: proč vojenské letadlo nemá zřetelná navigační světla? Na mých snímcích s vysokým rozlišením, když se podíváte zblízka k poloze hvězdy mezi snímkem 3 a 4, uvidíte že během 18 vteřin letadlo uletělo jistou vzdálenost směrem napravo a ve stejné době objekt přeletěl doleva o 4-násobnou vzdálenost letadla.

„Zužování“ objektu a rozptylování „kuličky“ světla může být nějakým druhem přípravy na hyper-skok do nějaké formy průchozí dimenze.

Hvězda je naznačena v bodě, který jsem popsal (může to být jedna z hvězd v souhvězdí Pegas). Můžete srovnat jak rychle a daleko se pohnulo vojenské letadlo oproti objektu. Dr. Greer později vysvětlil, že se soustředil na svou schopnost dálkového nazírání a věděl, že to bylo vojenské letadlo zkoumající tuto oblast z nějakého důvodu – právě proto tento letoun přilákal naši pozornost.

Může to být objekt, který skočil 4-6krát zatímco byla závěrka otevřená, to by byl důvod pro průsvitné červené světlo. Nebo by to mohl být objekt demonstrující hyperskok na snímku 3. Celý týden mnoho lidí ve skupině pozorovalo červené objekty, jak krátce visí nad touto oblastí. Poslední večer (16. srpna), hned jak Dr. Greer zahájil obřad Puja, jsem viděl ten samý objekt krátce viset, byl asi 5 cm na napnutou paži. Zajímavé také je, že na snímku 2 muselo být nějaké pohnutí kamerou, protože hvězdy atd. jsou mírně rozmazané, ale objekt byl stále ostrý. Ostrost snímku obvykle znamená, že se objekt objeví tak rychle, že nemůže být vnímán lidským okem. Také to může znamenat, že ET působí přímo s CCD kamery (např. na senzor, který přijímá snímky).

Můj foťák? Canon 5D Mark IV s 200 mm objektivem ISO nastavený na 6400.

Celý týden jsem žádal ET o možnost pořídit fotografie lodě ve „stylu šperku“, podobným fotkám, které pořídil Emery Smith (který se objevil v dokumentárním filmu Sírius).

Mnohé díky ET za to, že mě to dovolili! Mnohé díky Dr. Greerovi za jeho dálkové nazírání, kdy identifikoval vojenský letoun. Vynikající zkušenost!

Snímek 1 – žádný objekt:

Snímek 2 – první pohled na objekt (závěrka 4 vteřiny):

Snímek 2 – první pohled na objekt - zvětšeno:

Snímek1 – žádný objekt:

Snímek 3 – druhý pohled na objekt (15 vteřin po tom prvním):

Snímek 3 – druhý pohled na objekt – zvětšeno:

Snímek 4 – třetí pohled na objekt (18 vteřin po druhém snímku):

Snímek 4 – třetí pohled na objekt - zvětšeno:

Snímek 5 – srovnejte obrázek s konvenčním letadlem s červeným a zeleným navigačním světlem. Čas 21: 58: 30. Na vojenském letadle jsou vidět malé hrboly naznačující navigační světla, která se zhasínají a rozsvěcují:

Deb Warren, 19. srpna 2014

http://ocseti.wordpress.com/2014/08/19/cseti-joshua-tree-ca-august-2014-...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Záhadný záblesk nad Uherským Hradištěm
http://www.cez-okno.net/clanok/zahadny-zablesk-nad-uherskym-hradistem

Seriál: UFO nad...
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ufo-nad

STEVEN GREER Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/steven-greer-vyber


Štítky: 
október 18, 2014 23:42 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa sdfsa
  sdfsaoktóber 20, 2014 20:24 popoludní

  Komentár: 

  takové fotky měly hodnotu před 20 lety
  dnes nulovou
  stačí vypustit velkou quadrokoptéru s tichými vrtulemi
  zvládnou to i amatéři, natožtak Grír, aby zaváděl hledače ufo na falešné cesty a bral za to velké prachy
  chcete-li pátrat po ufo, musíte sami za sebe
  naučte se lucidně snít, dostanete se brzy dál než děláním ocásků jiným lidem

 

 

Top