Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kterého vlka krmíš, ten vyhrává

Zdravim Orgonete,
nejdříve bych chtěl poděkovat za zveřejnění mého předchozího dopisu přesně na mé 30té narozeniny přesně ve 22:22 (tyto čísla mi pořád chodí do života)... náhoda? Myslím, že ne...

No popravdě jsem ani nečekal, že to bude mít až takové "následky", ale je dobře, že jsi to publikoval jako důkaz cenzury na ČT. Moderátorky drží hubu a krok a bojí se a hájí názory těch, kdo mají za úkol udržet běžné lidi v nevědomí.

Jen si všichni tito lidé neuvědomují, že zatím sice stojí na silnější straně barikády, ale jak se zrychluje čas, ani se nenadějí a zjistí, že se strany a role prohodili a že jsou naopak oni označováni za blázny a neschopné vycítit realitu. To už bude ale příliš pozdě. Moc se na tento okamžik těším a vím, že přijde již velice brzy. Pak ze světa zmizí lži a podvody, protože již nebude možné toto maskovat nějakými slovy, nebo manipulacemi.

Např. když potkáš někoho, kdo bude říkat něco jiného a myslet si něco jiného, tak to hned poznáš a ten člověk zase naopak bude vědět, že to nefunguje, je průhledný a nelze už lhát. Pak se buď změní a přidá se na stranu dobra, nebo se nezmění a odejde pryč ze světa, kde už nebude moci šířit negativno a nebude mít k tomu ani energii. Všichni budou vědět co je kdo zač, co má doopravdy pod nějakou maskou a jaké jsou jeho skutečné úmysly.

Toto si myslím, že bude právě ten největší důvod pro změnu ve společnosti. Jednoduchá řešení jsou ta nejúčinější a proto si myslím, že právě toto změní lidstvo. Je čím dál tím více lidí, kteří nejsou nějací léčitelé, nebo šamani, nebo nevykládají karty, ale začínají cítit a rozpoznávat pocity ze světa, z lidí, z energetických míst, atd...pozoruji to kolem sebe a každý den objevím dalšího a dalšího, co má oči i srdce otevřené. Toto mi dodává klid, že ačkoliv s porodními bolesti, rodí se nový svět, kde již nebude lži a manipulace, ale bude převládat láska, empatie a společné ušlechtilé cíle.

Zde přikládám ještě krátký příběh, který mi přišel "pod myš" (nikoliv pod ruku, pod rukou je ještě myš :)) a myslím si, že se na tomto místě hodí.

Jeden večer jeden starý Indián vyprávěl svému vnukovi o bitvě, která se odehrává uvnitř lidí.

Řekl:" Můj synu, tato bitva je mezi dvěma "vlky" uvnitř nás všech.
Jeden je zlo: hněv, závist, žárlivost, smutek, chtivost, arogantnost, sebelítost, pocit viny, zášť, pocit méněcennosti, lež, falešná pýcha, pocit převahy (ego).

Druhý je Bůh: To je radost, mír, láska, naděje, vyrovnanost, pokora, laskavost, shovívavost, schopnost vcítit se, velkorysost, pravda, soucit a víra."

Vnuk o tom chvíli přemýšlel a pak se zeptal dědečka: "Který z vlků vyhrává?" Starý Indián odpověděl prostě: "Ten, kterého krmíš."

Tak co, kterého vlka krmíte Vy? (nic osobního :D, jen řečnická otázka k zamyšlení pro ty, kteří si to přečtou, samozřejmě pokud to budeš chtít publikovat...)

Krásný den a hodně štěstí všem

Panzik

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

máj 20, 2011 16:00 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top