Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO nad Vatikánom

kp.ru | Ochranka amerického veľvyslanectva natočila návštevu cudzincov na mobily. UFO zbadali naraz traja vojaci, ktorí strážili rezidenciu amerického veľvyslanca vo Vatikáne. Stojac pri vchode stačili „úkaz“ natočiť na mobilné telefóny. Video potom odvysielalo niekoľko kanálov talianskej televízie, noviny uverejnili reportáže a polícia zahájila vyšetrovanie. Inými slovami – všetci sa postavili k návšteve UFO seriózne. Vrátane samotných vojakov, ktorí boli prezentovaní ako delostrelci a prešetrení odborníkmi na identifikáciu vzdušných cieľov. Snímky boli zverejnené až po overení výpovedí.

Podľa výpovedí svedkov najprv zbadali tri jasné gule ešte 7. júna približne o 4 h v noci. Ukázalo sa, že gule viseli nad katedrálou Sv. Petra (St. Peter’s dome in the Vatican). Potom začali manévrovať a meniť výšku až zmizli. Po nejakom čase sa opäť ukázali, kým úplne nezmizli. (VIDEO nájdete TU, pozn. red. http://www.kp.ru/daily/24506/658511/)

Gule sa držali spolu a posúvali sa synchronizovane. No vojaci nie sú ochotní prezradiť, či to bol jeden objekt v tvare trojuholníka alebo tri rôzne objekty. Podľa ich slov sa UFO nepodobalo na civilné lietadlo, stíhačku, ani vzdušný balón.

Predstaviteľ vojenských vzdušných síl Talianska - plukovník Colonel Marco Picciau oznámil, že návštevy UFO v krajine evidujú od roku 1987. V súčasnosti sa registruje po 50 – 55 návštev každý rok.

Milovníci spikleneckých teórií sú si istí, že sa Vatikán aktívne zaujíma o štúdium UFO a Svätý Otec si je vedomý, že na Zem prilietajú mimozemšťania. Tí najšialenejší ho dokonca upodozrievajú, že je súčasťou svetového zákulisia, ktoré utvára akúsi dohodu s cudzincami. A oni k nemu pravidelne prilietajú pokecať si. Prišli aj 7. júna.

Ufológovia vraj datujú prvú návštevu UFO v Ríme 214 rokov p. n. l.

Владимир ЛАГОВСКИЙ: НЛО над Ватиканом

Zdroj: http://www.kp.ru/

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

jún 22, 2010 11:30 dopoludnia

 

 

Top