Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo nosí vo svojej batožine robotník z Pervouraľska? (+VIDEO)

KP.RU | Obyvateľ Pervouraľska Gleb bol v spoločnej záhrade číslo 5 v tom okamihu, keď sa mu niečo zvalilo zo strechy na hlavu. Prizrel sa lepšie a zalapal po dychu: bola to maličká – čo do rozmeru, vyschnutá mŕtvolka neznámeho tvora. Začudovaný Gleb sa domnieval, že je pred ním mŕtvy mimozemšťan a ukryl ho do strešného nosiča svojho auta. Robotník ukázal vysušenú mŕtvolku veterinárom, ktorý ju letmo prezreli a rozhodli, že je to mačiatko. No potom zapochybovali: mala až nadmieru veľkú hlavu.

Múmia pripomína telo mačiatka, avšak hlavu má – ľudskú

Gleb pomenoval svoj nález Aljošom – na počesť slávneho «návštevníka mimozemskej civilizácie», kyštýmskeho trpaslíka, ktorého v auguste roku 1996 objavili v osade Kalinovskij v oblasti Čeljabinska.

Veterinári požiadali Gleba o múmiu, aby ju dôkladne preskúmali a rozptýlili všetky podozrenia, no on to odmietol a stále nosí tento artefakt vo svojom kufri.

Skeptici sa domnievajú, že múmia predstavuje pozostatky mačiatka – predčasne narodeného. Práve preto tá veľká hlava. Mačka porodila na streche, potom opustila mŕtvolu mačiatka, to vyschlo a spadlo na hlavu Glebovi. Mimozemšťania s tým teda nemajú nič spoločné.

No ufológovia nechcú uveriť tejto triviálnej verzii. Myslia si, že Aljoško-2 je posol mimozemskej civilizácie. Čo už, majú na to právo.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Семен ЧИРКОВ: Рабочий из Первоуральска возит в своем багажнике инопланетянина, 21. 10. 2010

Zdroj: kp.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

november 23, 2010 17:59 popoludní

 

 

Top