Obrázok používateľa CEZ OKNO
Experimenty s DNA: klonovanie Antikrista?

"Až prejde tisíc rokov, satan bude vypustený z temnoty a začne klamať národy..." Zdá sa, že toto proroctvo zaznamenané v Jánovom zjavení, sa začína naplňovať. S mystikou to však nemá nič spoločné. Vec uchopili do rúk vedci - rozhodli sa totiž naklonovať Krista. No bez toho, aby to čo i len tušili, môžu stvoriť jeho duchovný opak - Antikrista.

Krv na rubáši

Prekvapivé priznanie spravil Alan ADLER, známy odborník na chémiu, ktorý študoval vzorku legendárneho Turínskeho plátna. Do toho bolo podľa legendy zavinuté telo Ježiša Krista ihneď po jeho ukrižovaní.


- Na Turínskom plátne je krv, - povedal vedec, - a patrí človeku, ktorý zomrel násilnou smrťou.

- V Centre pre pokročilé genetické technológie Texaskej univerzity (USA) bola z krvavých škvŕn izolovaná DNA. Victor TRYON -vedúci centra -potvrdil, že tento genetický materiál má ľudskú DNA. Rozdelili ju na niekoľko vzoriek a poslali do rôznych laboratórií na ďalšie skúmanie.

Výsledky sa zatiaľ nezverejnili. No podľa všetkého sú už hotové. Dr. Leoncio GARZA-VALDES - jeden z mála vedeckých pracovníkov, ktorý mal povolenie osobne sa dotýkať plátna - už píše knihu s jednoduchým, no šokujúcim názvom "DNA Boha".

Turínske plátno - táto vlnená tkanina vraj pokrývala telo Ježiša Krista po jeho smrti. Jej dĺžka je približne 4 metre a 20 centimetrov, šírka niečo málo vyše metra. (8х2 lakťov podľa biblickej mierky). Od roku 1578 sa uchovávala v meste Turín (Taliansko) v špeciálnej kovovej schránke.

Zdá sa, že prvá zmienka o plátne sa datuje na rok 1354. Ale skúmanie, ktoré nedávno uskutočnil známy historik Ian WILSON, ukázalo: existujú oveľa skoršie svedectvá, viažuce sa k roku 1200. V nich sa opisuje tkanina, ktorá má všetky znaky totožné s Turínskym plátnom. No vtedy bola relikvia známa ako Edesská látka - podľa mesta Edessa, v ktorom sa uchovávala.

Prvá fotografia plátna vznikla 28. mája 1898 a zhotovil ju Secondo PIA. Práve na jeho snímke sa zobrazenie tela a tváre (sotva viditeľné na látke) po prvý raz prejavilo dostatočne jasno. Fotodoštičku s obrázkom takmer upustil z trasúcich sa rúk. "Vidím tvár Boha", -zašepkal.

Plátno takmer dva razy zhorelo:v roku 1532 a len celkom nedávno v apríli 1998. Posledný výskum zobrazenia Krista na plátne určil jeho výšku približne na 1 meter 80 centimetrov.


O Turínskom plátne sa do dnešného dňa veľa popísalo. Málokto však vie, že aj v kláštore - v španielskom meste Oviedo - sa uchováva kúsok starej vlnenej látky so stopami krvi. Výskumníci Alan a Mary HANGER nedávno uskutočnili znalecký posudok a zistili, že krv na nej je identická tej - z Turínskeho plátna - a podobajú sa aj odtlačky.

Rozmery látky sú 83 х 53 centimetrov. Vedci sa domnievajú, že ide o kus látky, ktorý sňali Ježišovi Kristovi z hlavy. Ležal zvinutý vedľa jeho tela v hrobke.

Ak uveríme letopisom, látka bola vyvezená z Jeruzalema v roku 614 v čase vojny s Perziou. V meste Oviedo sa objavila v roku 1113.

Božia kópia

Je to len pár rokov, čo mali ešte ľudia vzťah k DNA asi ako k trom obyčajným písmenám abecedy. No teraz vznikajú obavy. DNA je predsa základným kameňom klonovania. S DNA akéhokoľvek tvoramožno stvoriť jeho kópiu - teda v podstate jeho samého. Táto skutočnosť bola úspešne potvrdená v praxi. Slávna ovca Dolly bola presnou kópiou ovce, ktorej odobrali genetický materiál - DNA.

Čoskoro sa ukázalo, že naklonovať človeka nie je žiadny problém. Profesor Richard SYD sa k tomu rozhodol pristúpiť akurát na prelome tisícročia. Hľadal sa len kandidát hodný tejto pocty. A teraz ho už majú! Toho, ktorého krv pokropila rubáš.

V rozhovore pre "Time" GARZA- VALDES doviedol výsledok desaťročného sporu o pravosti Turínskeho plátna do konca: - Nemám príčiny pochybovať o tom, že Turínske plátno bolo posmrtným rúškom Ježiša Krista, - povedal vedec. - Nepochybujem o tom, že práve jeho krv je na plátne.


Ako prebiehala polemika? V roku 1988 tri laboratóriá - v Anglicku, Švajčiarsku a USA - vyniesli rozsudok: látka plátna bola utkaná v XIV. storočí. Taký výsledok dala analýza uskutočnená rádiokarbónovou metódou. Zistilo sa, že ide o falzifikát. No len nedávno boli urážlivé závery vyvrátené a najväčší podiel na tom majú ruskí vedci. Odstránili totiž samotnú príčinu pochybností.

- Pomocou experimentov sa im podarilo dokázať, - hovorí Dmitrij KUZNECOV, doktor chemických vied, - že sa zmýlili v určení veku látky a výsledky analýzy boli skreslené "zbytočným" uhlíkom, ktorý nasiakol do látky pri požiari. V skutočnosti je rubáš omnoho starší. Podľa našich údajov najmenej 2000 rokov!

Číslo beštie "666"

Časti puzzle zapadajú do seba. Zapadajú jednotlivými udalosťami a odhaleniami. Ale spomeňme si aj na proroctvá.U mňa osobne vlasy stávajú dupkom od desivej zhody: druhý príchod Krista je prorokovaný - avšak prorokovaný je aj príchod Antikrista. Biblia priamo hovorí o tom, že príde na Zem práve v podobe a tele Krista. Bude jeho falošným dvojníkom. A to sa môže skutočne udiať dôsledkom klonovania.

Čo ešte vieme? Antikrist na začiatku usmrtí dvoch svedkov svojho zrodenia. Prvými obeťami sa možno stanú vedci, ktorý ho naklonujú. Potom "vesmírny uchvatiteľ a samozvaný vládca nosiaci masku Krista ", "človek hriechu", stelesníabsolútne popretie Božích prikázaní. Zničí ľudí v smrteľných bitvách.

"Kto je Antikrist?" - pýta sa byzantský vykladač Nového zákona Feofilakt Bolgarskij. "Satan snáď? " A v zápätí odpovedá: "Nie. Ale človek, ktorý prijme všetku jeho silu". On vytvoríkráľovstvo Satanovo, kde "ľudia budú sebeckí, chamtiví, pyšní a arogantní, budú sa rúhať a nebudú poslúchať rodičov, nevďační, nepoctiví, nemilosrdní, budú klamať, zrádzať a klebetiť, budú nestriedmi, bezcitní a neľútostní, láska im bude cudzia, zato budú drzí, nafúkaní a domýšľaví, milujúci rozkoš viac než samotného Boha".

Áno, už v takom kráľovstve žijeme a triumfuje!

Ján bohoslovec, ktorý predpovedal zrodenie Antikrista, ho spája len s nejakým číslom: "Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy. Lebo je to číslo človeka. Číslo šesťsto šesťdesiat šesť".


Tento rébus ostal na dlhú dobu nepochopený. Mnohí ho chápali doslova - že ním bude nejakým spôsobom (o- či po-) značený človek. Napríklad by to mohlo byť číselné značenie písmen, či dátumu narodenia.

Teraz sa však vynára podozrenie, že číslo šelmy súvisí nejakým spôsobom s genetickým kódom, ktorý je vyjadrený v číselnej podobe. Vôbec by ma neprekvapilo, ak by sa ukázalo, že je v čísle "666" zakódovaná postupnosť genetických signálov DNA, alebo ich častí nevyhnutných pre úspešné klonovanie.

Jegor Dymov

Zdroj: http://www.yoki.ru/anomalous/future/16-01-2012/399991-klon-0/

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Prvotné zobrazenie Ježiša Krista?
http://www.cez-okno.net/clanok/apokryfy/prvotne-zobrazenie-jezisa-krista


Autori: 
Sekcie: 
február 04, 2012 19:00 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 04, 2012 19:21 popoludní

  Komentár: 

  Neviem, že či sa mám takému niečomu smiať a či plakať? Veď každý už dnes vie, kto ozaj niečomu rozumie, že Pán Ježiš sem už nepríde, /Idem k Otcovi a viac ma neuvidíte./ príde niekto iný, kto tu urobí poriadok raz a navždy, ktorého zvestovali starovekí proroci, aj sám Pán Ježiš, Syn Človeka Imanuel.

  P.S.: A Turínske plátno je podvod, žiadny otlačok pozemskej schránky Ježiša...Stačí sa zahľadieť na otlačok srdcom, a razom pochopíte....

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 04, 2012 21:41 popoludní

  Komentár: 

  Všetko sa toči okolo cirkvi ak sa vedecky niekam posunieme všetko berieme ako satana alebo niečo zle. To je totalny primitivizmus uš sa zobudme technologie a poznanie nas može niekam posunuť cirkev sa nezmenila to je tak akoza prvích hlasatelov že zem nie je stred vesmiru a pravda je niekde inde.

 3. Obrázok používateľa ..
  ..február 05, 2012 10:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Možno naklonujú takého Da Vinciho :D

 

 

Top