Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajomstvo ľudskej aury

YOKI.RU | Prečo sa s niektorými ľuďmi cítime príjemne a pri iných zle? Prečo občas pociťujeme nevysvetliteľný úbytok síl a inokedy duševné pozdvihnutie až eufóriu? Prečo sa ľudia menia na alkoholikov a narkomanov? Odkiaľ sa berú choroby? Odborníci na parapsychológiu sú presvedčení, že na náš fyzický a psychický stav vplýva hlavne kvalita našej aury. Hovoríme o tzv. "jemnohmotnom" tele, na ktorom pomocou bioenergetiky môžeme uzrieť prejavy rôznych vplyvov. Tak napríklad choroba alebo urieknutie nie je ničím iným než poškodenie aury.


- Všetko je to skutočne prítomné v našom živote, - hovorí známy expert a parapsychológ Anatolij Martynov. - Uhranutie vyvoláva podráždenosť a závisť. Negatívne emócie sa materializujú v poli štruktúry, pôsobia na auru iných ľudí, a to niekedy aj nevedome.

Čím je vlastne urieknutie? Ide o negatívne energetické pôsobenie na biopoli človeka! Pokiaľ má "mág" dostatočne silné schopnosti, môže obeti poslať energetický impulz zameraný na určitý orgán či jeho auru ako celok. Následkom toho orgán ochromí taká či onaká choroba, dokonca môže zastaviť srdce. To je pôvod rôznych "neobjasnených" ochorení a úmrtí. Ale ak má človek silnú obranu, reakcia na toto pôsobenie bude slabé či úplne nulové.

Pred negatívnym vplyvom zo strany iných ľudí sa možno ubrániť, ak použijeme špeciálne metódy ochrany. Oveľa nebezpečnejší sú astrálni "upíri", hovoria parapsychológovia. Väčšina z nás o ich existencii ani len netuší a oni to využívajú. Prisávajú alebo napájajú sa na človeka s cieľom čerpania bioenergie.

Podľa tvrdenia väčšiny odborníkov na bioenergetiku sa "upíri" dokážu zakoreniť do ľudskej aury a takýmto spôsobom vplývať na organizmus a psychiku obete. Pochopiteľne, že to vedie k neblahým následkom.

Pred niekoľkými rokmi skupina odborníkov z University of Cape Town urobila úžasný objav - istá jemná esencia kontroluje naše vedomie!

Pomocou známeho "Kirlianovho efektu" sa podarilo získať snímky, ktoré umožnili vidieť preniknutie "upírov" do ľudskej aury. Dajú sa rozdeliť do dvoch typov: "čierni" a "čistí". "Čierny" je oveľa aktívnejší v prenikaní do energetického poľa človeka a môže u svojej obete vyvolávať bezdôvodnú agresiu. "Čistý" pôsobí odlišne a na rozdiel od "čierneho" môže pomáhať.

Vedci spravili sériu testov s ľuďmi, u ktorých na "kirlianovej" fotografii spozorovali efekt "usídlenia čiernej entity". Ukázalo sa, že majú veľmi nízku psychofyziologickú odolnosť: ich reakcia na jednotlivé situácie bola často neadekvátna.

- Astrálne entity nezriedka ľuďom škodia, - rozpráva odborníčka na energeticko-informačné pole Ljudmila T. - Napríklad sa zdržujú v miestnosti, kde sa potom tvorí nervózna atmosféra. Bol prípad, kedy sa v materskej škole jedna skupinka detí neustále škriepila a plakala kvôli bezvýznamným veciam. Ukázalo sa, že v centre veľkého koberca, na ktorom sa hrali, sa "usadila" nejaká entita. To ona manipulovala psychickou energiou detí.

- Najčastejšie býva éterická temná sila pripútaná k určitému miestu, - pokračuje Ljudmila. - Ale možno ho očistiť. Hociktorý parapsychológ vie, ako sa to dá spraviť. No stáva sa, že sa tieto monštrá prisávajú aj na človeka. To je astrálny vampirizmus. Zvyčajne pôsobia na bioenergetickú auru jedinca prostredníctvom jeho prianí a túžob. Čím silnejšie si človek niečo želá, tým silnejšie je jeho spojenie s vampírom.

Alkoholizmus a závislosť na drogách nie je len škodlivý návyk. Alkohol a narkotiká vyživujú predovšetkým vašich astrálnych "príživníkov". Potrebujú nízku, temnú a ťažkú energiu, ktorá je obsiahnutá v týchto látkach. Niekedy pomáhajú modlitby a návštevy kostola. No človek s tým musí súhlasiť z vlastnej vôle - inak bude snaha o jeho záchranu bezúspešná. Mimochodom, spojenie s astrálnym vampírom postupne oslabuje a ničí organizmus. U takýchto ľudí sa postupne zhoršuje nálada a celkový psychický stav. Potom vznikajú vážne ochorenia...


Ako k sebe nepustiť astrálnych "vampírov"? - Predovšetkým, - radí odborník, - treba mať silnú vôľu, produkovať pozitívnu energiu, neprepadávať zbytočným pokušeniam, nasledovať etické hodnoty a pravidlá a získať hoci len základné vedomosti v oblasti parapsychológie...

Маргарита Троицына: Ученые раскрыли тайну человеческой ауры;

Zdroj: yoki.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

Sekcie: 
júl 25, 2011 14:56 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa MetHew
  MetHewjúl 26, 2011 12:04 popoludní

  Komentár: 

  človek aura iného človeka neovplyvní to človek je sám sebe zdrojom svojho šťastia a osudu...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 19, 2012 12:22 popoludní

  Komentár: 

  ale, može istou mierou

 

 

Top