Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO nad NEW YORKOM (+video)

KP.RU | V stredu 13. októbra popoludní - asi o 13-ej hodine a 30-ej minúte miestneho času - sa nad oblasťou West Side a Chelsea v New Yorku objavil striebristý bod. Potom akoby sa spustil a začal sa podobať na "lietajúci tanier", predstavujúci striebristé guľky. Tisícky ľudí zostali stáť, vystúpili z áut a začali skúmať nejasné body. Tie sa chvíľami k sebe zbiehali a zase rozlietali. - Na obyčajné letecké balóny to bolo veľmi zvláštne, - podotýkali očití svedkovia. Niektorí porovnávali objekt s medúzou. Iní rozprávali o niekoľkých objektoch, ktoré buď svietili alebo veľmi nezvykle odrážali svetlo.

UFO paralyzovalo dopravu na Manhattane

Na políciu a Federálnu agentúru pre letectvo (FAA) sa sypali stovky telefonátov znepokojených obyvateľov. No úrady nič jasné nepovedali. I keď podotkli, že na radaroch objekty vidieť nebolo. Ľudia ich však pozorovali.


A potom vyvolali strach užívatelia siete Twitter. Pripomenuli minulomesačnú prezentáciu knihy s názvom "Challenges of Change". Jej autor - nejaký Stanley A. Fulham, vyslúžilý dôstojník zjednoteného velenia obrany severoamerického kontinentu NORAD - predpovedal, že 13. októbra priletia mimozemšťania a ukážu sa vo všetkých väčších mestách na Zemi. Vyloďovať sa alebo nadväzovať kontakt nebudú, ale začnú odvracať nejakú globálnu katastrofu, ktorá sa valí na našu planétu.

No ľudia sa vyľakali aj dobrých cudzincov, rovnako ako aj blížiacej sa katastrofy. Začali si vymieňať panické domnienky. Sotva sa upokojili, UFO zmizlo.

Zdá sa, že cudzinci sa už nikde viac neukázali. To je trochu povzbudzujúce.


VIDEO nájdete na tejto adrese

VIDEOANKETU s newyorčanmi nájdete na tejto adrese

Владимир ЛАГОВСКИЙ: НЛО над Нью Йорком парализовали движение на Манхэттене, 14. 10. 2010

Zdroj: kp.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

október 18, 2010 15:53 popoludní

 

 

Top